Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Mam parę pytań o PS3:
1. PS3 ma lepsze bebechy od X360 więc czy gry na nią mają lepszą grafikę od tych z Xa?
2. Czy PSN rzeczywiście jest słabsze od XBL? Jakie są plusy i minusy? Cyzj est do ściągnięcie tyle dem co na Xa?
3. Czy PS3 też ma odpowiednik xboxowego RRoDa? Czy jest mniej awaryjna?
4. Czy napęd blu-ray ma jakąś dłuższą gwarancję niż sama konsola? W ogóle to ile ma gwarancji PS3? Czy serwis działa tak sprawnie jak ten Microsoftu?
5. Czy PS3 "łapie" bezprzewodowy internet bez żadnych adapterów itp.?
6. Filmy na Blu-rayu są w HD, tak? Czy opłaca się teraz kupować filmy na takich nośnikach (ceny przerażają( w erze tych wszystkich cyfrowych tv full hd itp.?
7. Czy pad jest taki sam jak do PS2, tzn. czy różni się tylko tym, że jest bezprzewodowy? Da się na nim grać w FPSy?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

Mam parę pytań o PS3:
1. PS3 ma lepsze bebechy od X360 więc czy gry na nią mają lepszą grafikę od tych z Xa?

Ogólnie bebechy podobne, raz X ma lepszą grafę, raz PS3, zależy też od gry.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

2. Czy PSN rzeczywiście jest słabsze od XBL? Jakie są plusy i minusy? Cyzj est do ściągnięcie
tyle dem co na Xa?

Jedni mówią, że tak, inni że nie. XBL - trzeba płacić, co IMO już to skreśla... ale przejdźmy dalej. PSN - darmowe, może i trochę niedorobione. Ale jak ktoś nie lubi płacić za internet enty raz to PSN wygrywa. Jeśli ktoś ma ponad 100 na roczny abonament to dobrze, bo Xbox ma bardziej rozbudowany ten aspekt.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

3. Czy PS3 też ma odpowiednik xboxowego RRoDa? Czy jest mniej awaryjna?

Mniej awaryjna, na pewno. PS3 ma Ylod''a ( http://www.youtube.com/watch?v=-hPz6IhEST0). Rzadko się pojawia. Ja mam używaną konsolkę (40gb) i wszystko gra idealnie.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

4. Czy napęd blu-ray ma jakąś dłuższą gwarancję niż sama konsola? W ogóle to ile ma gwarancji
PS3? Czy serwis działa tak sprawnie jak ten Microsoftu?

Serwis działa sprawnie. Gwarancja bodajże na 2 lata, nie pamięta. Napęd chyba jest objęty tą samą gwarancją.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

5. Czy PS3 "łapie" bezprzewodowy internet bez żadnych adapterów itp.?

Tak, podpinasz do kompa router z WiFi, konfigurujesz PS3 i wszystko działa. Nic nie dokupujesz.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

6. Filmy na Blu-rayu są w HD, tak? Czy opłaca się teraz kupować filmy na takich nośnikach
(ceny przerażają( w erze tych wszystkich cyfrowych tv full hd itp.?

Jakość jest lepsza. To widać. Jeśli lubisz oglądać filmy i to w HD, taki napęd na pewno się przyda.

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

7. Czy pad jest taki sam jak do PS2, tzn. czy różni się tylko tym, że jest bezprzewodowy?
Da się na nim grać w FPSy?

Ma jeszcze wbudowany sensor ruchu. W FPS gra się bardzo dobrze, wystarczy chwilę pograć i już się umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

1. PS3 ma lepsze bebechy od X360 więc czy gry na nią mają lepszą grafikę od tych z Xa?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=20427 Polecam przeczytać. ;)

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

2. Czy PSN rzeczywiście jest słabsze od XBL? Jakie są plusy i minusy? Cyzj est do ściągnięcie
tyle dem co na Xa?

Na ps3 nie potrzebujesz żadnych abonamentów aby grać po multi itd. XBL ma według mnie lepiej rozwiniętą komunikacją głosową. A co do zawartości to na XBL dużo tego wszystkiego jest, masa demek, gierek, dodatków itd. Nie wiem, czy więcej niż na PS3, ale chyba PSN jest bardziej ubogie. ;p

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

Czy jest mniej awaryjna?

Inaczej, nowe wersje xboxa, które są odpowiednio użytkowane(tzn. nie wsadzone do szuflady i innych ciasnych miejsc gdzie kiepsko sobie radzą z wentylacją itd...) są bardzooo mało awaryjne, a np: konsola WW''a była niemal nieśmiertelna. :D

Dnia 20.10.2009 o 14:53, Woko11 napisał:

7. Czy pad jest taki sam jak do PS2, tzn. czy różni się tylko tym, że jest bezprzewodowy?
Da się na nim grać w FPSy?

Tak. Jak przyzwyczaisz się do sterowania na padzie to będzie Ci lepiej grać niż na PC. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:07, Albii napisał:

Nie wiem, czy więcej niż na PS3, ale chyba PSN jest bardziej ubogie. ;p


Powiem tak. Ja również nie wiem jak u was jest z tym XBL ,ale jak dla mnie usługa PSN ma wiele opcji ,a samo PS Store posiada masę trailerów , themów , dodatków , demek i innych rzeczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Jesus Christus! Jestem już na etapie górskim w Uncharted i po prostu szczena mi opadła do piwnicy. A ta akcja rozgrywająca się na jadącym pociągu! To chyba najlepsza gra w jaką grałem. Basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję zakupu :)
Jeżeli chodzi o mnie, to dziś przyszedł Mirror''s Edge, a do piatku myśle będę miał Kroniki Riddicka ^^ ME mam właśnie 97% patcha iii...odrazu dodatkowe mapki albo scenariusz na hardzie ^^ Przeszedłem ME na moim kompie mając 15 FPS i nie żałuję, a teraz jestem jeszcze bardziej napalony. Pyk, ściągnęło się właśnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 16:47, Woko11 napisał:

Kurde, to teraz nie wiem czy X czy PS3... No nic, zobaczę co stanieje na Święta :)

Wybieranie konsoli według ceny to nie jest najlepszy wybór. :/ Ja np: mi. wybrałem Xboxa by zastąpić sobie nim kompa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie czy jest możliwość po przerobieniu odtworzenia w PS3 filmu który był w formacie *.rmvb ? Z powodzeniem przerabiałem pliki avi na dvix, ale z rvmb jeszcze tego nie robiłem i nie wiem czy opłaca się od kumpla pożyczać filmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak podłączyć konsole do kompa z XP? Jaz zainstalować grę na konsoli jeżeli się da(Halo 3 ODST)? Jeżeli podłączę konsolę do koma to mogę grać na monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 14:56, ankle napisał:

jak podłączyć konsole do kompa z XP? Jaz zainstalować grę na konsoli jeżeli się da(Halo
3 ODST)? Jeżeli podłączę konsolę do koma to mogę grać na monitorze?

Jakbyś zajrzał do odpowiedniego tematu o X360 to byś wiedział jak podłączyć. A instalacja gry jest prosta: dajesz Y - Informacje o grze i tam potem ci się pokazują opcje i jedną z nich jest Zainstaluj na dysku twardym czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 15:16, Woko11 napisał:

Czy mając PS3 można sobie surfować po internecie? Tzn. czy jest jakaś przeglądarka?

Tak jest;) Xbox tego "jeszcze nie posiada", ale w najbliższym czasie ma się to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 15:26, Starter napisał:

> Czy mając PS3 można sobie surfować po internecie? Tzn. czy jest jakaś przeglądarka?

Tak jest;) Xbox tego "jeszcze nie posiada", ale w najbliższym czasie ma się to zmienić

;O! Jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:19, GuitarHero napisał:

> > Czy mając PS3 można sobie surfować po internecie? Tzn. czy jest jakaś przeglądarka?

>
> Tak jest;) Xbox tego "jeszcze nie posiada", ale w najbliższym czasie ma się to zmienić

;O! Jakiś link?

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26170 taki mały temacik odnośnie przeglądarki w ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 18:01, GuitarHero napisał:

Tzn mi chodziło bardziej o tą xboxową przeglądarkę :P O tej w peeszczy to wiem.

Została zapowiedziana i z tego Co mi wiadomo niedługo ma się pojawić wraz z jakimś uaktualnieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się