Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 19:07, Starter napisał:

> Tzn mi chodziło bardziej o tą xboxową przeglądarkę :P O tej w peeszczy to wiem.

Została zapowiedziana i z tego Co mi wiadomo niedługo ma się pojawić wraz z jakimś uaktualnieniem;)

Nieprawda. Z internetu to mamy tylko Marketplace, Facebook, Twitter, Last.fm, New York Times i Dilberta (woohoo!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm ehm.
Ciekawym czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie.
Mianowicie wiele gier na PC jest tańszych niż na konsole, ja posiadam oprócz konsoli całkiem niezłego pieca, który bez problemów radzi sobie z nowościami. Nie lubię jednak grać w gry w zestawieniu mycha + klawa dlatego kupiłem do pc pada od Xboxa. I tu pojawia się moje pytanie, czy PC wersje gier będę jakieś trudniejsze?
Grajac na padzie normalnie będę dawać radę w grach tworzonych pod pc?
Chodzi mi tutaj w szególnosci o celowanie.
Ofc z anaglogami radzę sobie bardzo dobrze tj. umiem na padzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 23:43, krak2610 napisał:

Ehm ehm.
Ciekawym czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie.
Mianowicie wiele gier na PC jest tańszych niż na konsole, ja posiadam oprócz konsoli
całkiem niezłego pieca, który bez problemów radzi sobie z nowościami. Nie lubię jednak
grać w gry w zestawieniu mycha + klawa dlatego kupiłem do pc pada od Xboxa. I tu pojawia
się moje pytanie, czy PC wersje gier będę jakieś trudniejsze?
Grajac na padzie normalnie będę dawać radę w grach tworzonych pod pc?
Chodzi mi tutaj w szególnosci o celowanie.
Ofc z anaglogami radzę sobie bardzo dobrze tj. umiem na padzie grać.

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , Prosze odp. na moje kilka pytań.
-Gdy rejestruje się na xbox live gold przy formie platnosc ja adres , miasto , kod pocztowy mam podać (konto mam na USA)??
-I jaką mam tam forme płatności wybrać jeśli golda chce opłacać przez zdrapki?
-Czy ta forma płatności oznacza że co miesiąc bede musiał płacić abonament czy że kupuje zdrapke kiedy chce i niczego więcej nie opłacam??
-Czy to podawanie adresu z innego państwa jest dozwolone??

Powiedzcie jak sami zakładaliście gold krok po kroku i bez jakiś profesjonalnych nazw abym zrozumiał.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 20:59, rakcio napisał:

Witam , Prosze odp. na moje kilka pytań.
-Gdy rejestruje się na xbox live gold przy formie platnosc ja adres , miasto , kod pocztowy
mam podać (konto mam na USA)??

Masz podać takie same info jak masz na swoim koncie.

Dnia 23.10.2009 o 20:59, rakcio napisał:

-I jaką mam tam forme płatności wybrać jeśli golda chce opłacać przez zdrapki?
-Czy ta forma płatności oznacza że co miesiąc bede musiał płacić abonament czy że kupuje
zdrapke kiedy chce i niczego więcej nie opłacam??

Tak, kupujesz kiedy chcesz/

Dnia 23.10.2009 o 20:59, rakcio napisał:

-Czy to podawanie adresu z innego państwa jest dozwolone??

Tylko z tego, w którym Xbox live jest obsługiwany (czyli nie polska na przykład)

Dnia 23.10.2009 o 20:59, rakcio napisał:


Powiedzcie jak sami zakładaliście gold krok po kroku i bez jakiś profesjonalnych nazw
abym zrozumiał.Z góry dziękuje.

Wszystko masz w tym długim przypiętym poście na górze tego tematu "Xbox 360 i peryferia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:12, Cha0tizz napisał:

Jaki headset do PS3 polecacie? Ma być tani i dobry.

Ten oficjalny Sony jest najlepszy. A i nawet się cena jakoś tam ogromnie duża nie jest.

Na allegro poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:11, Albii napisał:

Jedna ważna rzecz. Nie podawaj żadnego z polskich emailów, bo są z tym same problemy.
Najlepiej e-mail z Gmaila. ;]

Jakie problemy ? Ja mam z wp od roku i problemów nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:37, rakcio napisał:

ok ale nr konta itp tez zmyslic?????i co znaczy ta data ważnosci jakiej waznosci?

Źle coś kliknąłeś .Teraz pewnie masz wpisać numer karty i datę jej ważności .Wycofaj i wybierz ,że będziesz opłacał Golda zdrapkami a nie KK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem, że wcale mi nie działało po pewnym czasie i musiałem zmieniać z pokładu konoli. :( No ale na konto od fify nie mogę się zalogować, bo ono zostało na tym starym majlu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co mam zrobić teraz aby zrobić całe to konto?? bo robiłem na polskim e mailu i wszytsko szlo tylko anulowalem i zapisaly mi sie tylko dane kontaktowe a gdy podaje dane platnosci niema o tych kartach gold nic co robic pomocyy plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekajcie chyba zrobilem dobrze bo moge wejsc w pewna zakldake i wpisac kod z karty gold wiec problem rozwiazalem, tylko podobno mialem mieć miesiac gratis a niemam a jakies 4 dni temu zalozylem xbox live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Ale mi się spodobało to "wejście" Sony w polski rynek. Podczas gdy M$ siedzi, nic nie robi, Sony robi bardzo dobre reklamy do TV, polonizuje gry z "użyciem" znanych aktorów... Naprawdę podoba mi się podejście sony - to pokazuje, że "S" wcale nie ma na celu reklamowania się tylko w największych krajach - mierzy w każdy, nawet polski rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się