Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja w swoim życiu to widziałem chyba jedynie dwie reklamy. Albo nie to była chyba jedna. Reklama Fable 2, GoW''a 2 i GH WT w jedny... :( Bo Ta nfs''a shifta to była o shifcie na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:05, BluesBoy napisał:

Sorki, że się wcinam. Podobno jeszcze w tym roku ma być aktualizacja softa do PS3 min.
z polskim językiem menu. Słyszał ktoś o tym?


Tak.
Wiele portalów pisało o tym jakoby jeszcze w tym roku ma się ukazać nasz język ojczysty na XMB , a ile w tym prawdy to wyjaśni się pewnie niedługo.

Prawdopodobnie SCEP skłoniła do działa ta petycja:

http://tnij.org/scep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 19:41, Michu94x napisał:

Tak.
Wiele portalów pisało o tym jakoby jeszcze w tym roku ma się ukazać nasz język ojczysty
na XMB , a ile w tym prawdy to wyjaśni się pewnie niedługo.

Prawdopodobnie SCEP skłoniła do działa ta petycja:

http://tnij.org/scep

Heh jakby takie petycje działały na MS... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:21, Xjumpaytech napisał:

Heh jakby takie petycje działały na MS... ;)

Działają .Od 2006 roku staramy się o polski Live i Microsoft powiedział ,że będzie ...jak będzie .A jak będzie to znaczy ,że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:25, jackass napisał:

Działają .Od 2006 roku staramy się o polski Live i Microsoft powiedział ,że będzie ...jak
będzie .A jak będzie to znaczy ,że będzie.

Wiem ja podpisałem się tutaj http://www.petitiononline.com/plxbl/ :P Tylko oprócz tego mówienia, że będzie Polacy oczekują czegoś więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:00, Qbasmok napisał:

Czy jeżeli kupiłbym budlepack (gitara+guitar hero aerosmith), to gitara będzie kompatybilna
z innymi częściami Guitar Hero i Rock Bandem?

Tak tak i jeszcze raz tak - Les paul jest kompatybilny z Każdą muzyczną na rynku ;) (Poza DJ hero oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rownie mam pytanie odnosnie serii Guitar Hero. Mam zamiar sobie sprawic w najblizszym czasie ta gierke ale nie wiem od ktorej czesci zaczac. Niestety na 5 mnie poki co nie stac dlatego chcialbym zaczac od ktorejs ze starszych czesci. Na ktora warto zwrocic uwage a ktore omijac szerokim lukiem ? I czy jest jakas roznica w gitarach dodawanych do poszczegolnych czesci gry oprocz wygladu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam ze starszych części Trójkę, Legends of the Rock. Ciekawe piosenki i mozna dostać za niewysoką cenę. ;) Bardzo odradzam WT. Najlepiej byłoby dozbierać kasy i kupić Metalicę. ;) Jak tam skila nabierzesz to będziesz pro wymiataczem i w ogóle fajna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:52, Albii napisał:

Na początek polecam ze starszych części Trójkę, Legends of the Rock. Ciekawe piosenki
i mozna dostać za niewysoką cenę. ;) Bardzo odradzam WT. Najlepiej byłoby dozbierać kasy
i kupić Metalicę. ;) Jak tam skila nabierzesz to będziesz pro wymiataczem i w ogóle fajna
część.


Moglbys dodac cos wiecej czemu odradzasz WT ? W sumie najbardziej sie przymierzalem wlasnie do tej czesci... I jeszcze jakby ktos mogl mi powiedziec cos wiecej o tych gitarkach, wszystkie sa takie same czy moze sie czyms roznia oprocz wygladu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem okazji pograć zbytnio w WT, ale lista piosenek od razu mnie odpycha, a wszyscy znajomi co grali mówią, że beznadziejna, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:54, Makus89 napisał:

Moglbys dodac cos wiecej czemu odradzasz WT ? W sumie najbardziej sie przymierzalem wlasnie
do tej czesci... I jeszcze jakby ktos mogl mi powiedziec cos wiecej o tych gitarkach,
wszystkie sa takie same czy moze sie czyms roznia oprocz wygladu ?

Odwiedzisz mojego GSa to się dowiesz nieco o sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:26, Makus89 napisał:

Ja rownie mam pytanie odnosnie serii Guitar Hero. Mam zamiar sobie sprawic w najblizszym
czasie ta gierke ale nie wiem od ktorej czesci zaczac. Niestety na 5 mnie poki co nie
stac dlatego chcialbym zaczac od ktorejs ze starszych czesci. Na ktora warto zwrocic
uwage a ktore omijac szerokim lukiem ? I czy jest jakas roznica w gitarach dodawanych
do poszczegolnych czesci gry oprocz wygladu ?

Tylko i wyłącznie Rock Band .Pierwsza część ,potem druga .Następnie DLC .GH jest o kant wuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się