Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 21:39, GuitarHero napisał:

Weź mu jedynki nie polecaj qjot, bo to kupa. Lepiej od razu dwójkę wziąć.

Pytał cie ktoś ? Pytał ?! No !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:39, GuitarHero napisał:

Weź mu jedynki nie polecaj qjot, bo to kupa. Lepiej od razu dwójkę wziąć.

A najlepsze, że zawsze mówisz i kupa i wrzucasz na grę niemiłosiernie, nigdy nie podając powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... rozumiem, ze ten nowy? Z checia sobie zapuszcze PS Store''a jak sie tylko dowiem, ze jakies fajne demko jest :)...

Mam nadzieje, ze sie jak najszybciej pojawi. Na razie mam tylko Tools of Destruction (i to nawet nie skonczonego - ;) ), ale i tak uwazam, ze warto poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem konsoli, niby byłem zdecydowany na kupno X360, ale z tego co ostatnie newsy na gram.pl pokazują, to PS3 jest o wiele wydajniejszą konsolą, zgadza się? Jak jest z ilością gier po polsku na PS3? Która konsola ma więcej ciekawszych exclusiv''ów? Trochę mnie kusi Fable 2, z drugiej strony Gran Turismo... Wiem, że kwestia wielokrotnie poruszana, ale z reguły to była bitwa fanboyów, w które nikt nie przyzna się do wad swojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi ci to posiadacz Xboxa...
W tym momencie żałuje z lekka kupno tej konsoli, w przyszłym tygodniu planuję mieć PS3 - czemu? Otóż - microsoft kompletnie olewa graczy a zwłaszcza polskich - tyle ile musimy płacić za cały sprzęt do konsoli, XBL gold itd. Do tego Xbox nie miał w tym roku ciekawych ex''ów... Policzmy, ile to było? 2 (Halo ODST i Forza 3), jak ma się PS3? inFamous, Killzone 2, Uncharted 2, Eye pet, Flower, fat princess, do tego niedługo będą premiery takich gier jak MAG, GT5, Demon Souls, nowy Rachet, Heavy Rain, The Last guardian... nie każ mi dalej wymieniać ;) PS3 się rozkręciło - PSN wcale nie jest już dużo gorsze od XBL(do tego darmowe), ceny już nie są takie porażające (FATa można wyrwać za trochę ponad 800zł na allegro itp). Ale wybór i tak należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 23:50, Jaki_Gahn napisał:

Twoja wypowiedź przekonała mnie w całości do PS3, lecz jak to jest z tymi wersjami? Do
1000 zł jaką wersję najlepiej kupić? Czym one się różnią?

Do 1000zł mówiłem o takiej z allegro (nowa bądź słabo używana z grą, dwoma) ;) Jaką najlepiej kupić? Albo nowego ''slima'' (ale za niego wybulisz 1200, 1300zł), bądź FATa 80gb - z tego co wiem najmniej awaryjny z grubasków- i do tego o wiele ładniejszy od chudego kolegi ;) Ale to już preferencje osobiste. Czym się różnią? PS3 FAT 80Gb to podstawowa wersja konsoli z dyskiem (cóż za niespodzianka!) 80gb - slimka jest sprzedawana z dyskiem 120gb, jest mniejsza, szczuplejsza, pobiera mniej mocy i poza tym, że jest zbudowana na nowej technologii (nowy cell) ma więcej opcji audio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 23:57, Jaki_Gahn napisał:

Czyli lepiej kupić slima, nie?

To zależy od dwóch rzezy - po pierwsze wygląd - musisz porównać obie konsolki. Po drugie - jeżeli wolisz konsolkę zajmującą mniej miejsca, lżejszą bardziej kompaktową i nie łapiącą kurzu (ale zdania nie zmienię i dalej moim zdaniem brzydszą ;)) to bierz slimkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo więc połowa slimek odtwarza gry z PSX a druga połowa nie, albo...
Nie mam pojęcia co.
Zwyczajnie znajomy mi się skarżył, że ''wykastrowano ze Slimki BC z PSX, bo nie może odpalić gier''. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 17:29, dulak napisał:

Hell yeah! są dema raczeta!

Albo ja jestesm slepy, albo jak ja u siebie wchodze do PS Store to z nowego Ratcheta mam tylko trailer oraz motym :/...

PS. To, ze jestem glupi nie biore pod uwage ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 18:17, Piotrek_K napisał:

> Hell yeah! są dema raczeta!
Albo ja jestesm slepy, albo jak ja u siebie wchodze do PS Store to z nowego Ratcheta
mam tylko trailer oraz motym :/...

PS. To, ze jestem glupi nie biore pod uwage ;)...

Ma być demko. A Aktualizacje wrzuca pewnie koło 20:00.
PS>Dojdą jeszcze demka Fat Princess, Trine, ogólnie bardzo fajna aktualizacja będzie. (demko Ratcheta ponad 2GB ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się