Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2009 o 20:12, ww3pl napisał:

W sensie drugie też? HELL YEAH.

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLL YEEEEEEEEAHH!!
Eee.. tylko jeden mankament - razem mają ponad 5gb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 13:31, ww3pl napisał:

Pamiętaj też, że na slimce nie zainstalujesz Linuksa i nie pograsz w gry z PSX (na co
każda konsola FAT pozwala).


W instrukcji od Slima jest napisane, że gry w formacie PSX mogą działać, ale nie prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega fenomen Ratcheta? Oglądałem filmiki z gameplaya na YT, ale dalej nie rozumiem ;/ O co tutaj chodzi? W czym jest ta gra fajna, bo po tych filmikach to widzę tylko kolorowe robociki duszki i inne takie jak w Vive Piniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 21:08, Xjumpaytech napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega fenomen Ratcheta? Oglądałem filmiki z gameplaya
na YT, ale dalej nie rozumiem ;/ O co tutaj chodzi? W czym jest ta gra fajna, bo po tych
filmikach to widzę tylko kolorowe robociki duszki i inne takie jak w Vive Piniacie.


Akurat kupiłem tą grę wraz z PS3, włączyłem i nie mogłem się oderwać przez dwie godziny. Dlaczego Ratchet mnie tak wciągnął? Bo jest fajną platformówką z ładną grafiką oraz świetnym humorem, mam nadzieje, że taka odpowiedź wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 21:28, Bracio napisał:

Akurat kupiłem tą grę wraz z PS3, włączyłem i nie mogłem się oderwać przez dwie godziny.
Dlaczego Ratchet mnie tak wciągnął? Bo jest fajną platformówką z ładną grafiką oraz świetnym
humorem, mam nadzieje, że taka odpowiedź wystarczy.

Mi takich gier brakuje dość mocno na xboxie. Lego indiana jones dał mi dużo funu, Kung Fu panda troszkę też, dobrze, że jest Castle Crashers, bo tak by było kiepsko... ;p Teraz tylko czekam na wysyp poświątecznych bundlepacków. Będzie pure i Lego batman. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w posiadaniu PS3 80GB, mam pytanko bo jakoś nie mogę sobie sam poradzić. Przy zgraniu mp3 na "pena" albo na karte SD i podłączeniu jej do czytnika konsola w ogóle nie widzi plików. Prosze o jakieś wskazówki. Z reszta nie ma problemów, tylko z plikami mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 21:08, Xjumpaytech napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega fenomen Ratcheta? Oglądałem filmiki z gameplaya
na YT, ale dalej nie rozumiem ;/ O co tutaj chodzi? W czym jest ta gra fajna, bo po tych
filmikach to widzę tylko kolorowe robociki duszki i inne takie jak w Vive Piniacie.

HUMOR! Ma go ogromne pokłady a przy tym opowiada ciekawą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 21:08, Xjumpaytech napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega fenomen Ratcheta? Oglądałem filmiki z gameplaya
na YT, ale dalej nie rozumiem ;/ O co tutaj chodzi? W czym jest ta gra fajna, bo po tych
filmikach to widzę tylko kolorowe robociki duszki i inne takie jak w Vive Piniacie.

To jest tak jak z Brutal Legend - patrzysz na pierwszy rzut oka - proste to, nieciekawe graficznie. Zagrasz - nie możesz się oderwać, bo nagle okazuje się, że to złożona, ciekawa fabularnie i co najważniejsze bardzo humorystyczna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie śmiało mogę stwierdzić, że Ratchet znajduje się w TOP3 najlepszych platformówek wszechczasów.
A jeżeli ktoś nie jest idiotycznie sentymentalny i przy Ratchecie dobrze się bawił to myślę, że bez problemu pozycja w prywatnym rankingu gier tego typu może osiągnąć numerek uno.

Wspaniały humor.
Bardzo przyjemny gameplay.
Przemyślane i szczegółowe poziomy.
Bohaterowie (Ratchet, Clank, >>>Qwark<<<).

Czego chcieć więcej? Może frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, ze pytan na ten temat co ja zadam bylo juz mnostwo w tym temacie, ale nie ma sposobu, bym przegladnal 1000 stron...
Tak wiec, ktora konsola jest lepsza? PS3 (ew.2) czy Xbox360? Prosze o opszerna wypowiedz z zaletami i wadami danej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 18:21, Ziomek_IV napisał:

Jestem pewny, ze pytan na ten temat co ja zadam bylo juz mnostwo w tym temacie, ale nie
ma sposobu, bym przegladnal 1000 stron...
Tak wiec, ktora konsola jest lepsza? PS3 (ew.2) czy Xbox360? Prosze o opszerna wypowiedz
z zaletami i wadami danej konsoli.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=20849
lub strona 1043 tam jest więcej tego

Co do Ratcheta to w takim razie jeżeli jest taki dobry to dołączę go do listy zakupów przy PS3 ;). Jakoś dziwnie się złożyło, że nigdy wcześniej nie grałem w tą grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 18:21, Ziomek_IV napisał:

Jestem pewny, ze pytan na ten temat co ja zadam bylo juz mnostwo w tym temacie, ale nie
ma sposobu, bym przegladnal 1000 stron...

Wiesz co ? Ty to jesteś bystry. ;)

Dnia 30.10.2009 o 18:21, Ziomek_IV napisał:

Tak wiec, ktora konsola jest lepsza? PS3 (ew.2) czy Xbox360? Prosze o opszerna wypowiedz
z zaletami i wadami danej konsoli.

Inaczej. Chcesz sobie kupić konsolę ? Jak tak to powiedz do czego ona Ci potrzebna, a my powiemy Ci jaką wybrać, albo... przejrzyj sobie kilka stron tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chcę kupić PS3 Slim, głównie do odtwarzania filmów BD i ogólnie zastosowań multimedialnych. Raczej nie będzie używana do grania, a jest najtańszym, porządnym odtwarzaczem BD. Nie wybieram kina domowego, bo szczerze mówiąc, to nawet dźwięk z głośników telewizora (Sony Bravia KDL-40D3500) mi w zupełności wystarcza. Ale tak się składa, że mam takie głośniki http://allegro.pl/item797712659_tanio_glosniki_genius_sw_hf5_1_5005_cherry_wood.html - pytanie czy dałoby się je podłączyć do PS3?. Nie muszą dawać dźwięku przestrzennego, chodzi tylko o to, żeby wszystkie grały. Czytałem gdzieś, jak ludzie się kłócili, że potrzebny jest jakiś Tuner Dolby
Czytałem też, że PS3 Slim można obsługiwać pilotami od telewizorów Bravia - to dotyczy też mojego modelu?
Chcę też odtwarzać filmy z dysku konsoli, nie będą to raczej filmy pełnometrażowe tylko teledyski. Nie interesuje mnie więc odpalanie z napisami (zwłaszcza, że czytałem już o tym spory artykuł, który wszystko wyjaśnił), chodzi mi raczej o to jakie formaty odtwarza. A mianowicie, czy odtwarza z dysku filmy w formacie .ts .vob .mkv ? Na pewno nie odtwarza ich zwykły PS3 w pierwotnej wersji, ale podobno aktualizacje sporo dodały.
No i ostatnie pytanie, czy internet musi być w formie WiFi, czy można podłączyć do PS3 zwykły kabel od internetu (nie chodzi o to, że ma udostępniony przez włączony komputer, tylko że ma podpięty kabel bezpośrednio z routera)? Z góry dzięki za odpowiedź, czytałem wiele o tym na innych forach, także tych o tematyce PS3, ale każdy pisze co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 19:05, gadula4 napisał:

Cześć, chcę kupić PS3 Slim, głównie do odtwarzania filmów BD i ogólnie zastosowań multimedialnych.
Raczej nie będzie używana do grania, a jest najtańszym, porządnym odtwarzaczem BD. Nie
wybieram kina domowego, bo szczerze mówiąc, to nawet dźwięk z głośników telewizora (Sony
Bravia KDL-40D3500) mi w zupełności wystarcza.

Nieee PS3 to chyba jeden z droższych odtwarzaczy porządny można kupić spokojnie za 800-1000 zł, czyli taniej niż PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 19:23, Xjumpaytech napisał:

Nieee PS3 to chyba jeden z droższych odtwarzaczy porządny można kupić spokojnie za 800-1000
zł, czyli taniej niż PS3.

Jakiś czas temu był jeszcze najtańszy dzięki za odpowiedź. Ale poproszę jednak o odpowiedź na poprzednie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech -> dzieki :]

Albii -> ma mi sluzyc do grania w rozne gry :) Glownie przez multiplayer. Z tym ze lubie rozne gry, raz sobie zagram w strategie, raz w fps''a, raz w cos innego. Z tego co wyczytalem na poprzednich stronach to Xbox jest latwiejszy w opanowaniu (a pierwszy raz bede grac na konsoli). Niestety troche martwi mnie platny internet, nie wiem ile teraz jest. Jesli ciagle jest 120 zl za rok to spoko (10 zl za miech).

Apropo gier... interesuje mnie gdzie jest lepsza grywalnosc, gdzie sa lepiej gry zrobione (nie chodzi mi grafike)?

A i internet mnie jeszcze ciekawi, jak to jest z nim. Te 120 zl za rok to jaka szybkosc jest? I czy mozna kupic sobie szybszy/wolniejszy? Albo moze zapitam inaczej... czy jest z nim podobnie jak na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na to co potrafie :) (sam posiadam PS3 Slimke)

Dnia 30.10.2009 o 19:05, gadula4 napisał:

Nie interesuje mnie więc odpalanie z napisam

A czemu? Zero problemow, a dodanie napisow do divx to kwestia doslownie 5 minut ;)

Dnia 30.10.2009 o 19:05, gadula4 napisał:

A mianowicie, czy odtwarza z dysku filmy w formacie .ts .vob .mkv ?

Wgralem na pendrive''a pliki: rmvb, avi, mkv, mpg, wmv, mov. Ruszyly jedynie avi oraz wmv

Dnia 30.10.2009 o 19:05, gadula4 napisał:

No i ostatnie pytanie, czy internet musi być w formie WiFi

Jest normalnie wejscie RJ-45 do podlaczenia standardowego przewodu sieciowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się