Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2009 o 20:16, Ziomek_IV napisał:

A i internet mnie jeszcze ciekawi, jak to jest z nim. Te 120 zl za rok to jaka szybkosc
jest? I czy mozna kupic sobie szybszy/wolniejszy? Albo moze zapitam inaczej... czy jest
z nim podobnie jak na PC?


Wstrzymuj się z zadawaniem takich pytań bo aż widać twoją niewiedzę. http://www.gaminator.pl/video/3871,quaz-FAQs-Xbox-360-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-1.html ten filmik na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 20:16, Ziomek_IV napisał:

Albii -> ma mi sluzyc do grania w rozne gry :) Glownie przez multiplayer. Z tym ze
lubie rozne gry, raz sobie zagram w strategie, raz w fps''a, raz w cos innego. Z tego
co wyczytalem na poprzednich stronach to Xbox jest latwiejszy w opanowaniu (a pierwszy
raz bede grac na konsoli). Niestety troche martwi mnie platny internet, nie wiem ile
teraz jest. Jesli ciagle jest 120 zl za rok to spoko (10 zl za miech).


Ale na co ma być przeznaczony, bo jeżeli komp już nie wyrabia to bierz Xboxa 360, jeżeli masz bardzo mocnego kompa bierz PS3, to dlatego, że gry multiplatformowe najczęściej (teraz już trochę rzadziej) lepiej wyglądają na xa, a exy są wiele lepsze na PS3 (to też sprawa tego, że ostatnio nic nikt takiego nie wydaje bo wyszło tylko Halo 3 ODST na starym silniku i znakomita Forza 3 mam nadzieje, że Alan będzie znakomity graficznie, bo już go trochę robią).

Dnia 30.10.2009 o 20:16, Ziomek_IV napisał:

Apropo gier... interesuje mnie gdzie jest lepsza grywalnosc, gdzie sa lepiej gry zrobione
(nie chodzi mi grafike)?


Tak jak wyżej jeżeli chcesz gry multiplatformowe, FPSy to lepiej jest na Xboxie 360 jeżeli lubisz exy podobają Ci się one bierz PS3.

Dnia 30.10.2009 o 20:16, Ziomek_IV napisał:

A i internet mnie jeszcze ciekawi, jak to jest z nim. Te 120 zl za rok to jaka szybkosc
jest? I czy mozna kupic sobie szybszy/wolniejszy? Albo moze zapitam inaczej... czy jest
z nim podobnie jak na PC?


4. Xbox Live – co to?
a) Xbox Live (XBL) jest to wirtualna społeczność użytkowników podłączonych do sieci. Dzięki niej można chatować, prowadzić rozmowy głosowe, wideokonferencje, lecz główny nacisk został położony na grę wieloosobową. Są 2 wersje:
- Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji multiplayer musimy za nią płacić. Do kupienia są specjalne zdrapki zasilające konto na 1, 3, 12 i 12 + 1 miesiąc gratis (najczęściej zdrapki okazyjne np. wydanie nowej gry). Miesiąc Golda otrzymuje się po zarejestrowaniu pierwszych 3 kont na danej konsoli każde następne otrzymuje status Silver. Nie ma możliwości wyboru Polski podczas procesu rejestracji nowego konta.
- Silver - bezpłatny, podstawowy pakiet. Posiada wszystkie funkcje Microsoft Live! Gold, z wyjątkiem gry wieloosobowej oraz ograniczeniem w pobieraniu nowych wersji demo (możliwe jest to dopiero po 7 dniach od ukazania się dema na Xbox Live). W niektórych grach znajdują się kody pozwalające na granie w sieci przez 48 godzin, jednak nie nadają one przywilejów Xbox Live Gold (brak możliwości pobierania nowych wersji demo przez 7 dni i grania w niektóre gry w sieci w trybie rankingowym).
b) Xbox Live Marketplace – „rynek”, na którym można pobrać dema najnowszych gier i trailery (także w HD) oraz za Microsoft Points kupić gry arcade, nowe stroje, postacie, samochody itp.
Microsoft Points – można powiedzieć, że jest to waluta, którą posługujemy się na rynku
c) GamerTag – unikalny nick użytkownika konsoli, do każdego z nich przypisywane są oddzielne punkty GS oraz achievement
d) GamerScore – jest to ilość punktów, zdobyta przez gracza za odblokowanie osiągnięć (achievements), np. dostajesz 20 punktów za strzelenie 3 bramek jednym piłkarzem w PES. Każda (!) gra ma inne osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracio - dzieki za filmik, bardzo mi pomogl (2 czesc tez obejrzalem) :] A o konsolach po prostu nic nie wiem, nigdy nawet nie myslalem, by ja kupic, no ale czasy sie zmieniaja...
Xjumpaytecg - wielkie dzieki, raczej wole FPSy wiec Xbox :) Dobrze tez wiedziec co to ten XBL, oczywiscie mi do neta potrzebny pakiet gold :)

Szkoda tylko, ze nie wiem gdzie mozna kupic te kupony z kasa, ale to juz bede sie martwil jak bede miec konsole :] Szkoda, ze karta placic nie mozna (oczywiscie tylko w Polsce, a jak :/).

Od poczatku bylem raczej nastawiony na XB i tak zostaje :) Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 22:43, Ziomek_IV napisał:

Szkoda tylko, ze nie wiem gdzie mozna kupic te kupony z kasa, ale to juz bede sie martwil
jak bede miec konsole :] Szkoda, ze karta placic nie mozna (oczywiscie tylko w Polsce,
a jak :/).

Nie kupony z kasą, tylko MSP(ointy) ;) Polecam allegro, czy xboxonline77.com. Po za tym na tym piwerwszym od czasu do czasy zdaża się jakaś extra okazja i można kupić golda, czy MSP za "grosze". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na dysk kumpla (xbox 360) załadowałem swoje konto, po to, by grać u niego w co-op na swoim profilu. On nie ma podłączonej konsoli do internetu, więc ściągnęłem swoje konto z powrotem na moj dysk. Przeszedłem u siebie grę i u niego zrobilem też kilka cennych achievementów (GoW na Insaine). Co mam zrobić zeby załadować konto z achievami z jego konsoli na moją (tak żebym zachował moje wszystkie G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 09:51, rakcio napisał:

Dostane w empiku karte gold na region usa? lub na wszystkie regiony??

Dostaniesz na pewno na Europę ale w kosmicznej cenie .Ponad 200zł .Nie warto ,lepiej na Allegro i poprowić o przysłanie kartki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonfigurowałem neta w ps3 ale teraz mam zaakceptować ''''use agreement'''' nie znam za bardzo ang, wiec nie wiem czy cały net w ps3 jest za free i czy jak zaakceptuje to, nie wiem czy będę musiał płacić...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:09, ziomek25 napisał:

Skonfigurowałem neta w ps3 ale teraz mam zaakceptować ''''use agreement'''' nie znam
za bardzo ang, wiec nie wiem czy cały net w ps3 jest za free i czy jak zaakceptuje to,
nie wiem czy będę musiał płacić...XD

Spokojnie, ja neta uruchomiłem 2 miesiące temu i jakoś rachunek żaden nie przyszedł xd
W Ps3 net jest darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:08, ziomek25 napisał:

Tam w psn trzeba dać swój adres...Moza tam wpisać bzdury xd ?


Można, chociaż jeśli zakładasz konto na Polskę i masz zamiar korzystać z płatności kartą to lepiej wpisać prawdziwe dane. Raczej nikt z Sony nie będzie podglądał Cię przez kamerkę i do domu Ci się nie wbije ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeden z pracowników francuskiego oddziału Nintendo doprowadził do wycieku specyfikacji konsoli Wii 2. Urządzenie ma obsługiwać rozdzielczość 1080p i posiadać napęd Blu-ray."

Zainteresowanych odsyłam tutaj:
http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,82011,7201324,Pierwsze_szczegoly_na_temat_konsoli_Nintendo_Wii.html

Wii 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się