Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 22:51, Bracio napisał:

Dodawajcie mnie do znajomych, moje PSN ID: Bracio196

Jakbym zapomniał Cię dodać (co jest bardzo prawdopodobne ;P) to dodaj Chaotizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a gdzieś mi niedawno mignął news przed oczami, konkretnie wypowiedź jednego z pomysłodawców Wii
"We really failed with Wii" - czy coś w ten deseń.
Hm.
Coś mi się tu łączy w logiczną całość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś za 2 tygodnie będę miał PS3 Slim. Jakie gry polecacie na początek? Najbardziej interesują mnie gry "Dżapońców", innych na razie nie biorę pod uwagę (oprócz GoW Collection :>).
Czy internet w PeeSce mogę podłączyć niezależnie od blaszaka (znaczy się będę mógł korzystać z PS Store itp. nawet gdy PC będzie wyłączony)? Jeżeli da się to zrobić to proszę o instrukcję, najlepiej jak najprostszą. :P Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier...koniecznie japońców? Jest wiele świetnych tytułów, którymi na prawdę warto się zainteresować, a uzależniać się od jednych produkcji to bzdura.

Co do internetu. Router i kabelkiem bądź przez WiFi.

Amen, bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 22:25, Leber16 napisał:

Co do gier...koniecznie japońców? Jest wiele świetnych tytułów, którymi na prawdę warto
się zainteresować, a uzależniać się od jednych produkcji to bzdura.

Mógłbyś wymienić te świetne tytuły. Ostatnio zrobiłem sobie liste must-have''ów na PS3 i wyszło mi, że z nie-japońskich gier chcę kupić tylko Uncharted 1 i 2, GoW Collection, Bad Company i Ratchety. ;>

Dnia 01.11.2009 o 22:25, Leber16 napisał:

Co do internetu. Router i kabelkiem bądź przez WiFi.

Rozumiem, że będę miał połączenie z netem, nawet wtedy gdy blaszak będzie wyłączony, tak? Nie trzeba nic konfigurować, dzwonić do dostawy neta etc.? Jaki polecisz tani i w miarę dobry router WiFi?

Dnia 01.11.2009 o 22:25, Leber16 napisał:

Amen, bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:19, Lex napisał:

> Co do gier...koniecznie japońców? Jest wiele świetnych tytułów, którymi na prawdę
warto
> się zainteresować, a uzależniać się od jednych produkcji to bzdura.
Mógłbyś wymienić te świetne tytuły. Ostatnio zrobiłem sobie liste must-have''ów na PS3
i wyszło mi, że z nie-japońskich gier chcę kupić tylko Uncharted 1 i 2, GoW Collection,
Bad Company i Ratchety. ;>

Dobre tytuły. A z Japońskich?? Metal Gear Solid 4, jednak tylko pod warunkiem że grałeś w poprzednie. Bo inaczej gry nie zrozumiesz i w ogóle może ci nie podejść.

Gra jest wielka i na początek myślę że by ci starczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:29, Lex napisał:

Gdzieś za 2 tygodnie będę miał PS3 Slim. Jakie gry polecacie na początek? Najbardziej
interesują mnie gry "Dżapońców", innych na razie nie biorę pod uwagę (oprócz GoW Collection
:>).
Czy internet w PeeSce mogę podłączyć niezależnie od blaszaka (znaczy się będę mógł korzystać
z PS Store itp. nawet gdy PC będzie wyłączony)? Jeżeli da się to zrobić to proszę o instrukcję,
najlepiej jak najprostszą. :P Dzięki za odpowiedź.


Z japońskich klimatów to polecam Ci Metal Gear Solid 4 , Lost Planet , Street Fighter 4 , Soul Calibur 4 , Devil May Cry 4 , Demon Souls i Resident Evil 5 (2 ostatnie tytuły mają w sobie też inne klimaty) ,a z jRPG''ów to proponuje Eternal Sonata , Valkyria Chronicles i Disgaea 3 ,a reszty już nie pamiętam... Niestety ,ale więcej premier "ważniejszych" jRPG''ów będą miały miejsce w przyszłości. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 15:59, Kaucz napisał:

Eternal Sonata, Valkyria Chronicles, Folklore, Demon''s Soul. 3 świetne tytuły.

Czyli który nie jest, według Ciebie świetny ? ^.^
Liczenie do 4 ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:19, Lex napisał:

> Co do internetu. Router i kabelkiem bądź przez WiFi.
Rozumiem, że będę miał połączenie z netem, nawet wtedy gdy blaszak będzie wyłączony,
tak? Nie trzeba nic konfigurować, dzwonić do dostawy neta etc.? Jaki polecisz tani i
w miarę dobry router WiFi?


To działa tak...masz modem...kabel z modemu do routera, potem w komputerze wszystko sobie ustawiasz. W konsoli chwytasz sygnał z routera, w zasadzie tyle. Komputer jest Ci tylko potrzebny do konfiguracji tego "rozgałęziacza".

Potem tylko śmigać ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:06, krak2610 napisał:

> Eternal Sonata, Valkyria Chronicles, Folklore, Demon''s Soul. 3 świetne tytuły.

Czyli który nie jest, według Ciebie świetny ? ^.^
Liczenie do 4 ftw!

FAIL ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem w xbox-sie 360 mianowicie gdy wyłączę konsole i odłączę od prądu (wyłączając listwę) to zegar w konsoli nawet nie tyle że staje ale na dodatek cofa się do daty jaka była na początku po zakupie konsoli (kupiona była nowa jakiś rok temu) a cofa się do 2005.11 któryś tam i godz 13:00 co zrobić żeby to się już nie cofało albo nawet żeby zegar chodził po wyłączeniu czy w xbaxe jest jakaś bateryjka jak w płycie głównej w pececie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:09, davidi napisał:

mam pewien problem w xbox-sie 360 mianowicie gdy wyłączę konsole i odłączę od prądu (wyłączając
listwę) to zegar w konsoli nawet nie tyle że staje ale na dodatek cofa się do daty jaka
była na początku po zakupie konsoli (kupiona była nowa jakiś rok temu) a cofa się do
2005.11 któryś tam i godz 13:00 co zrobić żeby to się już nie cofało albo nawet żeby
zegar chodził po wyłączeniu czy w xbaxe jest jakaś bateryjka jak w płycie głównej w pececie
??

Zostaw podłączonego do prądu -_-'' Ew. włączając konsolę, ustaw, żeby logowało się do Live''a od razu to pobierze godzinę automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:09, davidi napisał:

mam pewien problem w xbox-sie 360 mianowicie gdy wyłączę konsole i odłączę od prądu (wyłączając
listwę) to zegar w konsoli nawet nie tyle że staje ale na dodatek cofa się do daty jaka
była na początku po zakupie konsoli (kupiona była nowa jakiś rok temu) a cofa się do
2005.11 któryś tam i godz 13:00 co zrobić żeby to się już nie cofało albo nawet żeby
zegar chodził po wyłączeniu czy w xbaxe jest jakaś bateryjka jak w płycie głównej w pececie
??

Nie ma bateryjki i jak nie chcesz ,aby zegra się nie przestawiał to albo nie wyłączaj listwy ,albo miej podłączoną konsolę do Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy któraś z gier na PS3 ma region, czy też można bezpiecznie importować z USA i nie będzie problemów z działaniem?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:16, maniekk napisał:

Witam.

Czy któraś z gier na PS3 ma region, czy też można bezpiecznie importować z USA i nie
będzie problemów z działaniem?
Pozdrawiam.


"można bezpiecznie importować z USA i nie
będzie problemów z działaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:16, maniekk napisał:

Witam.

Czy któraś z gier na PS3 ma region, czy też można bezpiecznie importować z USA i nie
będzie problemów z działaniem?
Pozdrawiam.


Z tego co się orientuje wszystkie gry na ps3 są region free. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie filmy maja regiony - gry spokojnie mozna sciagac z drugiego zakatka swiata :)

PS. Nie to, ze sobie reke dam uciac za ta informacje. Tak przynajmniej na necie sie ludzie wypowiadaja ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się