Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja zaś daję sobie spokojnie rękę uciąć za taką informację ;] Oczywiście, gry są wolne od blokad regionalnych, zaś filmy już nie. Sprowadziłem sobie niedawno fantastycznego eRPeGa - Demon''s Souls z Azji i działa jak złotko. Tak samo demo FF XIII importowane z Japonii (choć nic z niego nie rozumiem :P). Co ciekawe jednak, film Final Fantasy VII: Advent Children Complete sprzedawany w KKW w zestawie ze wspomnianym demem też śmiga, choć teoretycznie nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:58, Siriondel napisał:

Ja zaś daję sobie spokojnie rękę uciąć za taką informację ;] Oczywiście, gry są wolne
od blokad regionalnych, zaś filmy już nie. Sprowadziłem sobie niedawno fantastycznego
eRPeGa - Demon''s Souls z Azji i działa jak złotko. Tak samo demo FF XIII importowane
z Japonii (choć nic z niego nie rozumiem :P). Co ciekawe jednak, film Final Fantasy
VII: Advent Children Complete
sprzedawany w KKW w zestawie ze wspomnianym demem też
śmiga, choć teoretycznie nie powinien.

No nie jest tak, że wszystkie filmy mają blokadę. Zdarzają się produkcje region-free.
Tak samo jak xbox, z reguły blokada jest, ale bywają też gierki bez blokady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:59, kamyk092 napisał:

Witam czy mół bym wiedzieć jaki pad jest lepszy i wygodniejszy od Xbox 360 czy
od PS3

Od Xboxa .Duży ,wyważony ,świetne spusty i wykonanie .Mój raz dostał rzutem o parapet i trzyma się glanc malina .Najlepszy pad obecnie dostępny na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:03, jackass napisał:

> Witam czy mół bym wiedzieć jaki pad jest lepszy i wygodniejszy od Xbox 360
czy
> od PS3
Od Xboxa .Duży ,wyważony ,świetne spusty i wykonanie .Mój raz dostał rzutem o parapet
i trzyma się glanc malina .Najlepszy pad obecnie dostępny na rynku .

Dzięki a jeżeli chodzi o konsolę to która lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 19:59, kamyk092 napisał:

Witam czy mół bym wiedzieć jaki pad jest lepszy i wygodniejszy od Xbox 360 czy
od PS3


Tego się nie da powiedzieć... Każdy ma inne upodobania , gusty i jednemu podoba się ten pad ,a drugiemu ten.

Dnia 06.11.2009 o 19:59, kamyk092 napisał:

Dzięki a jeżeli chodzi o konsolę to która lepsza


Nie ma czegoś takiego jak "lepsza konsola". Tak samo jak w sytuacji pada sam musisz zdecydować ,która lepsza i najlepiej do tego przepatrz bibliotekę gier , poczytaj różne teksty na ten temat oraz pooglądaj trochę filmików na youtube ,a z pewnością wybierzesz sobie swoją "maszynkę".

PS.Czytaj też czasami przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:44, dulak napisał:

moją maszynką jest ps3, ale kiedyś byłem niemalże pewny kupna x''a :)


Tak czasami bywa ,że zdanie na jakiś temat szybko lubi się zmieniać. :]

Masz już Uncharted''a 2 ? Jakby co to byśmy mogli zagrać sobie razem na multiplayerze ,bo od tygodnia nie przeprowadziłem żadnego meczu (czas). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofkorz ze mam :) Teraz zbieram na tv (jeszcze 2 stówy!) do pokoju. Nie mam mikrofonu,ale mogę podpiąć klawiaturę bezprzewodową i czat tekstowy się zrobi. Pewnie, że zagramy. Może jutro? przypomnij mi swój id. Odezwij się na gg czy gdzieś :) info na gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:03, dulak napisał:

Ofkorz ze mam :) Teraz zbieram na tv (jeszcze 2 stówy!) do pokoju. Nie mam mikrofonu,ale
mogę podpiąć klawiaturę bezprzewodową i czat tekstowy się zrobi. Pewnie, że zagramy.
Może jutro? przypomnij mi swój id. Odezwij się na gg czy gdzieś :) info na gs


No to zagrajmy sobie jutro o 13:00 razem z Cha0tizzem kilka meczyków ,a może jak się uda to jeszcze ktoś dołączy. Pasuje wam godzina ? :]

PS.PSNID: "Michu94"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:03, jackass napisał:

Od Xboxa .Duży ,wyważony ,świetne spusty i wykonanie .Mój raz dostał rzutem o parapet
i trzyma się glanc malina .Najlepszy pad obecnie dostępny na rynku .

Heh, z jednej strony to kwestia gustu, ale z drugiej - mi też ten xboxowy bardziej przypadł do gustu - większy nie na japońskie dłonie ;) Znaczy znam osoby, które lubią dualshocki, ale mi jakoś ten xboxowy lepiej leży. A - i poza tym co wymieniłeś - ostatnio oglądałem film na PS3 i ile razy bym nie odłożył pada, te cholerne triggery zachaczały o stół i film się przewijał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:13, kamyk092 napisał:

Dzięki a jeżeli chodzi o konsolę to która lepsza

Ogólnie te dwie konsole różnią się na tyle, że nie ma co ich porównywać... Po prostu są inne, ale jak już tak na siłę tłumaczyć, to xklocek do grania, a psklocek do "ekskluziwów"... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 11:41, Albii napisał:

> Dzięki a jeżeli chodzi o konsolę to która lepsza
Ogólnie te dwie konsole różnią się na tyle, że nie ma co ich porównywać... Po prostu
są inne, ale jak już tak na siłę tłumaczyć, to xklocek do grania, a psklocek do "ekskluziwów"...
;p

Dziwne wytłumaczenie ;P Czyli na PS3 kupujemy exy po czym stawiamy na półce, bo od grania to jest xbox? Nie rozumiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 11:41, Albii napisał:

> Dzięki a jeżeli chodzi o konsolę to która lepsza
Ogólnie te dwie konsole różnią się na tyle, że nie ma co ich porównywać... Po prostu
są inne, ale jak już tak na siłę tłumaczyć, to xklocek do grania, a psklocek do "ekskluziwów"...
;p

omfg xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania, zę tak powiem ogólnego(xbox zamiast kompa), a PS3 do grania w eksy. Ty mi tu nie kombinuj, bo dobrze wiesz o co chodzi. ;p Btw. Pozbyłeś się już swojego xklocka, czy jednak go zatrzymujesz ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na gg xf czy coś. nie będziemy tu spamować :)

Aha chciałem coś odnotować - zamówiłem tv do konsoli. Padło na samsunga SAMSUNG 2333HD. na allego wypatrzyłem za tysiaka. Full hd, mpeg 4 23" :) awsome. dam znać jak do mnie przyjdzie. ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 11:45, Albii napisał:

Do grania, zę tak powiem ogólnego(xbox zamiast kompa), a PS3 do grania w eksy. Ty mi
tu nie kombinuj, bo dobrze wiesz o co chodzi. ;p Btw. Pozbyłeś się już swojego xklocka,
czy jednak go zatrzymujesz ? ;]

Znaczy, "zatrzymywanie klocka" to raczej średnio przyjemne ;) A tak co do pytania - tak - wiem o co chodzi, tak, póki co zatrzymuje xboxa, bo dostałem od mojego kuzynowca PS3 do "przechowania" na kilka miesięcy ;) Jak oddam to zdecyduje, czy kupuję PS3 w zastaw za Xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 20:03, jackass napisał:

Od Xboxa .Duży ,wyważony ,świetne spusty i wykonanie .Mój raz dostał rzutem o parapet
i trzyma się glanc malina .Najlepszy pad obecnie dostępny na rynku .

Duży to dla jednych minus bo maja małe łapy. Wyważony? Niektórzy nie lubią trzymać ciężkich padów. Ze spustami się zgodzę są lepsze od tych w DS3. Wykonania, tu racja, upadł mi wiele, ale to wiele razy i nic mu nie jest, nawet ryski (choć DS3 także jest wytrzymały). Pad od X360 ma jedną i to wielką wadę, dla każdego (bo chyba nikt normalny nie ma zamiaru się męczyć), a mianowicie krzyżak, za nic w świecie nie idzie nim grać w bijatyki (w DS3 jest idealny), po prostu się meczy gdy zabieram się do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się