Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wiedzisz, a np: ja mam takie same zdanie, tylko na odwrót. ;) Ogólnie to zależy od gracza, bo temu na tym wygodniej, temu na tym, ale i tak ten o xklocka jest lepszy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 21:57, Albii napisał:

Wiedzisz, a np: ja mam takie same zdanie, tylko na odwrót. ;) Ogólnie to zależy od gracza,
bo temu na tym wygodniej, temu na tym, ale i tak ten o xklocka jest lepszy. ;p

To spróbuj zagrać w Tekkena 6 na X360 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 08:15, Kaucz napisał:

> Wiedzisz, a np: ja mam takie same zdanie, tylko na odwrót. ;) Ogólnie to zależy
od gracza,
> bo temu na tym wygodniej, temu na tym, ale i tak ten o xklocka jest lepszy. ;p
To spróbuj zagrać w Tekkena 6 na X360 ;>

Ja grałem. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja grałem w jakieś bijatyki w dema i grać się spokojnie da wygodnie może jakoś nie jest, ale na to są też dwa sposoby:
1. Kupić pada z poprawionym krzyżakiem jest zielony z serii PES,
2. Kupić Arcade Stick, czyli specjalny pad (a raczej joystick) do gry w bijatyki.

Obydwa rozwiązania są dobre dla tych, którzy nie potrafią grać bez bijatyk. A nie wszyscy też lubią w je grać np. ja. Ja wolę inne gry, w których niekoniecznie potrzebne są tylko pięści do zabijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:36, Kaucz napisał:

> > To spróbuj zagrać w Tekkena 6 na X360 ;>
> Ja grałem. Co dalej?
Też grałem i to tylko 5 minut, katorga.

No, strasznie lipny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:44, dulak napisał:

A to czemu? straszna różnica względem ps3? najlepiej się gra na automatach :)

Ehm. Najwyraźniej jeszcze nie grałeś w bijatyki na krzyrzaku od Xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 14:15, dulak napisał:

Ano, nie grałem. Czemu koniecznie na krzyżaku?

Bo krzyżak to elementarny wręcz "przedmiot" do sterowania. Poprostu krzyżakiem wykonuje się skosy, ruchy i inne kombosy głównie ;) A ten xboxowy... czasami(Często) robiąc jakiś lewy skos, konsola wykonała ruch w dół, albo w prawo xD
Mac Cry -

Tekkena, SF4 i bijatyk 2d lepiej nie ruszać bez arcade sticka, jeżeli chcesz coś większego w bijatykach osiągnąć, i nie dostawać cholery za każdym razem kiedy krzyżak źle odczyta twoje intencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie d-padem na padzie od X360 mija się z celem. Niszczy to przyjemność z gry. Do krzyżaka z wszelkiego typu padów Sony nie mam zastrzeżeń - świetnie zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też samemu ''poprawić'' sobie D-pada, potrzebny jest śrubokręt i papier ścierny. Mnóstwo instrukcji znajdziecie na youtube - krzyżaczek robi się po naprawie dość użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 10 dni czyli 19 listopada rozpocznie się beta BF: Bad Company na PS3.
Myślę jednak że trzeba będzie śledzić portale parę dni przed już nawet od teraz.

Ktoś kto wie jakie portale odwiedzać, będę wdzięczny jeśli ktoś da cynk jak będą gdzieś rozdawać kody do bety BF Bad Company 2.
Z góry dzięki. Ja śledzę Gamespota na bieżąco.

Muszę kurczę zagrać w grę która jest głównym konkurentem przehypowanego MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie:
Nie kupuj PS3 i w żadnym razie nie wkładaj do niej Uncharted 2 - jak odpalisz tę grę - to wszystkie, w które do tej pory grałeś staną się brzydkie i nudne.
Nie kupuj PS3, bo w wersji slim można ją łatwo spakować do plecaka i pójść do kumpla pograć - po co się dzielić z innymi wrażeniami z niesamowitej zabawy, którą możesz mieć tylko dla siebie?!
Nie kupuj PS3, bo niedługo nadejdzie dzień kiedy światło dzienne zobaczy God of War 3 - a wtedy masz jak w banku, że przestaniesz się uczyć/chodzić do pracy, co może się skończyć powtarzaniem klasy/wywaleniem z roboty.
Nie kupuj PS3, bo będziesz miał pokusę kupowania i oglądania filmów w doskonałej jakości blue ray - potrzebne ci to? Kiedyś ludzie mieli czarno-białą telewizję i też żyli !


No to jak Xbox czy Ps3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 15:21, Slappy napisał:

Za 10 dni czyli 19 listopada rozpocznie się beta BF: Bad Company na PS3.
Myślę jednak że trzeba będzie śledzić portale parę dni przed już nawet od teraz.

Ktoś kto wie jakie portale odwiedzać, będę wdzięczny jeśli ktoś da cynk jak będą gdzieś
rozdawać kody do bety BF Bad Company 2.
Z góry dzięki. Ja śledzę Gamespota na bieżąco.

Muszę kurczę zagrać w grę która jest głównym konkurentem przehypowanego MW2.



Nie wiem czy to ma dla ciebie znaczenie, ale gdzieś wyczytałem, że kody do bety BF BC 2 na PS3 będą rozdawać tylko tym, co preordera zrobią. Dla pc-towców ma być za darmo, xboksowcy nie będą bety mieli wcale. A demo gry ma być na początku przyszłego roku - chyba koniec stycznia.

PS. Kaucz - u siebie w gs-ie to ty sam jestes na zdjęciu z tym afro na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się