Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

XMB po Polsku już w czwartkowe aktualizacji! Brawa dla SCEP!
A i jeszcze jedna nowinka starsze gry (niektóre) doczekają się polonizacji. Na pewno LittleBigPlanet, ja osobiście czekam na R&C:AciT
Pol. LBP - http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7242913,Za_tydzien_dostaniemy_rowniez_bilet_na_MalaWielkaPlanete.html
Pol. XMB - http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7242879,Polskie_XMB_juz_za_tydzien.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:14, kamyk092 napisał:

Witam mam pytanie czy pad od PS3 ma kabel czy nie

Jest bezprzewodowy jeśli o to ci chodzi.
A ładuje się go podłączając kabel USB i podczas ładowania można grać.

Kabel do pada powinien być w zestawie z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeśli się sterowniki wrzuci. A właśnie, potrzeba mi będzie pograć na padzie na pc w piątek. Moze mi ktoś sprawdzone sterowniki podrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:47, kamyk092 napisał:

a pad od xbox 360 działa na pc

Przewodowy tak, a bez przewodowy po kupnie specjalnej przystawki na USB do łączenia kompa bezprzewodowo z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem konsoli xbox 360, z tego względu, że jak sobie policzyłem bardziej opłaca mi się zainwestować w konsole, aniżeli kupować nowy sprzęt do kompa. Aczkolwiek, myślałem o tym, że niby ma wyjść nowa konsola od Microsoftu i co w tedy z xboxem? Hmmm pwnie na początku ten nowy x, będzie słaby, często podatyny na psucie sę, itd, jak 360 na początku, a gram jedynie w strzelanki i cholera nie wiem czy ogarnę battlefielda na padzie.:) Tak więc warto jeszce teraz czy poczekać do nowego modelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam nowy X? Coś o nowej wersji się mówiło, ale nie odbiegającej technicznie od obecnej. M$ nie zastąpi kury znoszącej złote jajka czymś nowym, niepewnym. Przynajmniej nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 08:48, Kaucz napisał:

Jeśliby nawet wyszła nowa konsola od M$ to i tak nadal będą poczciwą 360 wspierać grami
(np. Sony nadal sprzedaje PS2 i to tyle lat po premierze)

A MS o pierwszym xklocku zapomniał i odstawił go do lamusa. Nie masz pewności, że w przypadku X360 nie postąpią podobnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 12:18, PinKee napisał:

A MS o pierwszym xklocku zapomniał i odstawił go do lamusa. Nie masz pewności, że w przypadku
X360 nie postąpią podobnie :/

Ale zauważ jaką popularność ma 360. Nie można tak po prostu zapomnieć o tych kilkunastu milionach użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2009 o 12:18, PinKee napisał:

A MS o pierwszym xklocku zapomniał i odstawił go do lamusa. Nie masz pewności, że w przypadku
X360 nie postąpią podobnie :/


A wiesz może, ile strat przyniósł pierwszy Xbox? Sporo zer w sumie jest, sporo :) Za to X360 jest niezłą maszynką trzepiącą kasę dla M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się