Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Hej! Jestem posiadaczem Xboxa 360 i zdarzyła mi się niespotykana na skalę światową rzecz, a mianowicie Red Ring of Death. Co robić? Czy przy naprawie jest konieczny dowód zakupu? Bo nie wiem gdzie go zostawiłem:( Czy podczas naprawy dane z dysku konsoli są usuwane? Mam coś koło 11000 GS i nie chce mi się od nowa nabijać. Dodam, że moja konsola jest niemodowana, mam dwa konta - jedno zwykłe, offline, i jedno Xbox Live na Wielką Brytanię, żeby pograć w necie i pościągać dema. Nie robią problemów z tym, że się ma zarejestrowane konto na fałszywy adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 21:22, MozgotrzepPL napisał:

Hej! Jestem posiadaczem Xboxa 360 i zdarzyła mi się niespotykana na skalę światową rzecz,
a mianowicie Red Ring of Death. Co robić? Czy przy naprawie jest konieczny dowód zakupu?
Bo nie wiem gdzie go zostawiłem:( Czy podczas naprawy dane z dysku konsoli są usuwane?
Mam coś koło 11000 GS i nie chce mi się od nowa nabijać. Dodam, że moja konsola jest
niemodowana, mam dwa konta - jedno zwykłe, offline, i jedno Xbox Live na Wielką Brytanię,
żeby pograć w necie i pościągać dema. Nie robią problemów z tym, że się ma zarejestrowane
konto na fałszywy adres?

Jeżeli jesteś podłączony do XBL to nie stracisz tych punktów, a jeżeli nie jesteś to też nie, bo MS dysku z reguły nie zabiera tylko konsolę. Co do gwarancji jeżeli po numerze seryjnym konsola ma jeszcze gwarancje (jest z 2007 wzwyż) to raczej nie (ale nie zdziw się jeżeli będą chcieli, bo w końcu to jest wymóg gwarancyjny). Adresu kompletnie nie sprawdzają raz, masz to na dysku, dwa jakby mieli to sprawdzić, jeżeli konsola jest zepsuta trzy serwis najczęściej (bo mojemu koledze sprawdzili softa no "niestety" miał przerobioną konsolę) działa tak konsola=>zasilacz=>RRoD=>śmietnik=>nowa konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 21:31, Leber16 napisał:

Dupa tam Kulfo! Ja nic nie dostałem. ;(

Poza tym nie znam niemieckiego, co Ty ode mnie oczekujesz? ^^


Chcesz kodzik? :P Ale na US PSN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie konsole i jakoś nie zauważyłem...
... mógłbyś uargumentować swoją, jakże cholernie bezsensowną, wypowiedź?
I proszę o konkrety. Jestem dziś w zbyt kiepskim humorze, żeby czytać jakieś brednie wyssane z palca.

kulfonito
Ja klucz chętnie przyjmę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:31, ww3pl napisał:

Mam obie konsole i jakoś nie zauważyłem...
... mógłbyś uargumentować swoją, jakże cholernie bezsensowną, wypowiedź?
I proszę o konkrety. Jestem dziś w zbyt kiepskim humorze, żeby czytać jakieś brednie
wyssane z palca.

kulfonito
Ja klucz chętnie przyjmę. ;D

na xboxie nie ma przede wszystkim DOBREGO odtwarza filmów i lepiej się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:31, ww3pl napisał:

Mam obie konsole i jakoś nie zauważyłem...
... mógłbyś uargumentować swoją, jakże cholernie bezsensowną, wypowiedź?
I proszę o konkrety. Jestem dziś w zbyt kiepskim humorze, żeby czytać jakieś brednie
wyssane z palca.


Bo to taki typ: "Mam tsy latka, tsy i pół! I pozjadałem wsystkie lozumy."

W temacie o PS2 niezłego kwiatka zasadził... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów, nie zauważyłem ŻADNEJ różnicy pomiędzy X360 a PS3 (mam HDTV), a co do lepszego grania...
... dłuższa sesja na X360 jest mniej męcząca dla moich łapek, od tej na PS3 - kwestia kształtu pada (co jest już sprawą umowną, ze względu na gusta) i ŻAŁOSNYCH SPUSTÓW NA DUALSHOCKU.
A poza tym, większych różnic jakoś nie zauważyłem (no, może jeszcze czasem śmieszy mnie instalacja dem i niedziałające trofea na PS3...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:35, destro177 napisał:

Bo to taki typ: "Mam tsy latka, tsy i pół! I pozjadałem wsystkie lozumy."

Widać po ortografii, a dokładniej interpunkcji. ;] Wielkie litery to też interpunkcja, nie chce mi się wikipedii odpalać? ;p

W końcu udało mi się ustawić tak w ustawienach TV, by mi nie smużyło w niektórych grach. Np: w L4D, czy BF BC "mgiełka mi migotała", cośtam przestawiłem i gites. Jednak stare proste TV najlepsze podłączasz i grasz, a tutaj musiałem się męczyć z ustawieniami, bo kupiłem przekombinowany telewizor. ;p

Edit: < Poprawa błędu >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2009 o 17:56, Albii napisał:

W końcu udało mi się ustawić tak w ustawienach TV, by mi nie smużyło w niektórych grach.
Np: w L4D, czy BF BC "mgiełka mi migotała", cośtam przestawiłem i gites. Jednak stare
proste TV najlepsze podłączasz i grasz, a tutaj musiałem się męczyć z ustawieniami, bo
kupiłem przekombinowany telewizor. ;p

Edit: < Poprawa błędu >


A co przestawiłeś? Mi smuży jak diabli, może też mam coś do poprawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:07, kulfonito napisał:

> Dupa tam Kulfo! Ja nic nie dostałem. ;(
>
> Poza tym nie znam niemieckiego, co Ty ode mnie oczekujesz? ^^

Chcesz kodzik? :P Ale na US PS


Ja skorzystam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samśiunga masz ? Wiele rzeczy przestawiałem, ale podejrzewam, żę redukcja szumów z auto na wysokie dobrze wpłynęła na obraz. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:53, Albii napisał:

Samśiunga masz ? Wiele rzeczy przestawiałem, ale podejrzewam, żę redukcja szumów z auto
na wysokie dobrze wpłynęła na obraz. :p

Heh mam właśnie to samo i też mam Samsunga spróbuje, bo cały czas jest taka mgiełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się