Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 01:41, jackass napisał:

> Wie ktoś może czy jest w Modern Warfare 2 możliwość odpalenia split screen ?
Jest w Special Ops .Wydaje mi się ,że w multiplayer też jest ,ale musiałbym sprawdzić
.

Jest też możliwość gry w 4 osoby na podzielonym ekranie w multi (tylko na konsolach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 10:44, BluesBoy napisał:

No nic - błąd jakoś sam ustąpił, może dlatego, że zalogowałem się na komputerze na swoje
konto i odświerzyłem zakładkę z trofeami.

Mam pytanie. Czy GOD OF WAR COLLECTION w Europie w ogóle nie będzie, czy będzie później?
Czy to prawda, że jeśli kupię wersję na Amerykę np na allegro (widziałem, że można tam
dostać) - to gry bez problemu pójdą mi na konsoli? Sprawdził to ktoś już osobiście??


Będzie działać. Zresztą kilka sklepów takich jak Ultima, 3kropki czy Menago chociażby będą miały tą grę na stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:14, ww3pl napisał:

I wuwu też już ma kod na betę BC2. Wygrałem przed chwilką :>
No, to jutro będzie granie!

Wygrałeś może na polygami?

Ja miałem to szczęście akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem nie wiem co wybrać planuję zakupić konsolę
Ps3 albo Xbox-360 moje pytanie jest takie co jest lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj exclusive''y na obu konsolach i wybierz te, które bardziej Ci się podobają. Proste.
Wolisz Gears of War 2 i Forzę Motorsport 3, czy Uncharted 2 i Gran Turismo 5? (A resztę exclusive''ów sam sobie znajdź! ;-) ).
No i jeżeli masz ogromne parcie, żeby na HD TV oglądać filmy Blu-Ray, to ostatecznie możesz wybrać PStrójeczkę. A tak - przejrzyj dokładnie gry (google.pl) i podejmij decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania są źle przyjmowane przez użytkowników. Zależy do czego Ci konsola, ani ta, ani ta nie jest "lepsza", każda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:19, ww3pl napisał:

Przejrzyj exclusive''y na obu konsolach i wybierz te, które bardziej Ci się podobają.
Proste.
Wolisz Gears of War 2 i Forzę Motorsport 3, czy Uncharted 2 i Gran Turismo 5? (A resztę
exclusive''ów sam sobie znajdź! ;-) ).
No i jeżeli masz ogromne parcie, żeby na HD TV oglądać filmy Blu-Ray, to ostatecznie
możesz wybrać PStrójeczkę. A tak - przejrzyj dokładnie gry (google.pl) i podejmij decyzję.

Tak ale słyszałem że szybko się psuje X-box ale że lepsze gry dlatego właśnie się pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:20, Albii napisał:

Takie pytania są źle przyjmowane przez użytkowników. Zależy do czego Ci konsola, ani
ta, ani ta nie jest "lepsza", każda jest inna.

Do grania :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do grania, ma zastąpić PC, to bierz Xboxa, a to z tą awaryjnością to nie prawda. ;) Znaczy był awaryjny, ale już to przeszłość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:21, Albii napisał:

Jeżeli do grania, ma zastąpić PC, to bierz Xboxa, a to z tą awaryjnością to nie prawda.
;) Znaczy był awaryjny, ale już to przeszłość. ;)

Ok dzięki za radę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój, model ''który nie wytrzymuje pięciu dni'', wytrzymał dwa lata - w ciągu ~9 dni otrzymałem nową konsolę od Microsoftu.
Póki co, to częściej PS3 mi się wiesza, niż X360 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2009 o 21:14, Slappy napisał:

Wystarczy się zarejestrować na gamespocie. No ale kto nie ma konta?

Ja nie mam.

Dnia 20.11.2009 o 21:14, Slappy napisał:

No i to jest raczej US beta czyli w PS Store na amerykańskim koncie trzeba wpisać.

I tak kody się powtarzają .Wpisz 999 i możliwe ,że jeszcze raz zadziała .Ja dostałem 10 kodów od e-przyjaciela i połowa się powtarzała a zadziałały wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani ja ;P

Oglądałem sobie dzisiaj screeny z Monster Hunter 3, i kurde zapowiada się wypasiona gra :)
Koło FF:CC the crystal bearers jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie pozycja na Wii - aktualnie, no i więcej dem by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:30, ww3pl napisał:

Mój, model ''który nie wytrzymuje pięciu dni'', wytrzymał dwa lata - w ciągu ~9 dni otrzymałem
nową konsolę od Microsoftu.
Póki co, to częściej PS3 mi się wiesza, niż X360 ;D


Ja też miałem taki problem ,a wynikał on z dużej ilości kurzu w moim pokoju ,jednak znalazłem na to sposób.

http://www.youtube.com/watch?v=a6X1-vFYpEU&feature=related

Czyścisz tak konsole ? :]

Albii

Ja też szukałem konsoli do zastąpienia pc i chociaż nieraz grałem u kolegi na x360 wybrałem ps3 ze względu na jego bibliotekę tytułów lub tych które nadchodzą , filmy blu-ray , kompatybilność względem psx''a oraz darmowym psn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje sporo głosów mówiących, że fantest jest szkodliwy - ale tak, raz zdarzyło mi się skorzystać.
Ale szczerze? Uważam, że to jakiś wielki BULLSHIT, w wolnym tłumaczeniu, GÓWNO BYKA ( ;D )
Co z użytkownikami, którzy nie wiedzą o fanteście? Konsola stoi i ma pracować zawsze TAK SAMO DOBRZE, niezależnie, czy się ją czyści, czy nie.
"Herezja !".
Jedno słowo. A dokładniej słowo i cyferki.
Xbox 360. Można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 11:53, ww3pl napisał:

Istnieje sporo głosów mówiących, że fantest jest szkodliwy - ale tak, raz zdarzyło mi
się skorzystać.
Ale szczerze? Uważam, że to jakiś wielki BULLSHIT, w wolnym tłumaczeniu, GÓWNO BYKA (
;D )
Co z użytkownikami, którzy nie wiedzą o fanteście? Konsola stoi i ma pracować zawsze
TAK SAMO DOBRZE, niezależnie, czy się ją czyści, czy nie.
"Herezja !".


No nie wiem jak już wspominałem konsola nieraz mi się zacinała, a gdy pierwszy raz zrobiłem auto clean''a konsola z siebie wyrzuciła "dym" kurz i teraz robiąc to około 1 raz na 1-2 miesiące to nie nawiedza mnie już ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się