Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 21:51, Albii napisał:

jackass@ Jak na początku miałem xboxa i trzy gry tzn. dwa "crapy" i jedną grę
to demka dawały mi więcej funu niż jak teraz mam pełne wersje. ;)


Na xboxie nie używam dem ale miałem tak niedawno na pc. Na przykład przy max payne. Pobrałem demo i mnie wciągnęło bez reszty mimo wieku gry. Po zakupie antologii czar prysł. Ale i tak jest super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile, uspokój się. Nie możesz znieść krytyki i już atakujesz dziecinnymi tekstami? Mój post był napisany w celu prześmiewczym i sam wiem że Home to badziew. A avatarka też mam gejowskiego więc spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska jest krajem 3 świata tak dla jasności ostatnio wyniki korzystania z Internetu mnie zabiły 50% Polaków nigdy niekorzystało z Internetu, a obecna liczba Internautów to 49% co przy liczbie ponad 80% graczy w takiej Wielkiej Brytanii to co najmniej średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 15:19, Cha0tizz napisał:

Daj ktoś klucz do bety BC2... Proszęęęę... ;>

A Ty się tak nie spinaj Pile, bo Ci jeszcze jakaś żyła pęknie.

Polecam na forum psx extreme temat o BC2 lub temat o kluczach do gier ;] Ja taki wyrwałem wczoraj na BC2 z niechcenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 07:04, Kaucz napisał:

Pile, uspokój się. Nie możesz znieść krytyki i już atakujesz dziecinnymi tekstami? Mój
post był napisany w celu prześmiewczym i sam wiem że Home to badziew. A avatarka też
mam gejowskiego więc spoko ;]



Tylko że ja pisałem o prawdziwych wadach home a nie o "gejowatych" avatarkach które są tylko ludzikami w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to forum zpada chłopaki. Idea forum jest chyba trochę inna niż pisanie co post: "jaa wolę PS3, (15 min. później) a nie jadnak Ixaaaa" to się mija z celem. Zerknijcie trochę do tyłu i dowiecie się wszystkiego co potrzebne do wyboru konsoli a biblioteka gier no hmm googole chyba serwerów nie modernizują. Sory, że zwracam uwagę ale no kurde. Mam problem i nawet nikt nie raczy odpowiedzieć.
A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich graczy ;)

Ps: Mikrofony z Singstar''a działają z RB albo GH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:57, Oskar_1994 napisał:

Ale to forum zpada chłopaki. Idea forum jest chyba trochę inna niż pisanie co post: "jaa
wolę PS3, (15 min. później) a nie jadnak Ixaaaa" to się mija z celem. Zerknijcie trochę
do tyłu i dowiecie się wszystkiego co potrzebne do wyboru konsoli a biblioteka gier no
hmm googole chyba serwerów nie modernizują. Sory, że zwracam uwagę ale no kurde. Mam
problem i nawet nikt nie raczy odpowiedzieć.
A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich graczy ;)

Ps: Mikrofony z Singstar''a działają z RB albo GH ?

sam zajrzyj do tematu
chodzi o to by zaradzic komuś w wyborze konsoli a nie o działających mikrofonach kup se mikrofon do danego tytułu a nie jakiś kombinacje wyczyniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:46, szpon21 napisał:

sam zajrzyj do tematu
chodzi o to by zaradzic komuś w wyborze konsoli a nie o działających mikrofonach kup
se mikrofon do danego tytułu a nie jakiś kombinacje wyczyniasz


Nie każdy jest tak bogaty jak Ty, że może do każdej edycji Gh dokupywać nowe zestawy kontrolerów, tudzież mikrofonu. Zazwyczaj jeden jest kompatybilny z innymi grami i pytania typu tego, jaki zadał Oskar są jak najbardziej na miejscu. To samo mógłbym odpowiedzieć i Tobie, nabądź dwie konsole i wtedy sam sobie ocenisz, która jest lepsza. Imo poroniony pomysł, nie sądzisz? Uwierz mi, że pytania którą konsolę nowej generacji wybrać wzbudzają co najwyżej wojenki fanbojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 16:32, Kaucz napisał:

Nie rozumiesz że napisałem to dla "jaj"? Uważaj jak chcesz, ja do Home nie zaglądam,
ty także a wypowiadasz się, oj nie ładnie.



Nie trzeba w to grać. Słyszałem o tym tyle i widziałem sporo materiałów że mam swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityków, aktorów piosenkarzy też ludzie nie znają, a wszyscy o nich gadają. ;]

Xjumpaytech@ Teraz żenujący żart: Ale samochód, czy konsola ? Hłe, hłe... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:46, szpon21 napisał:

> Ale to forum zpada chłopaki. Idea forum jest chyba trochę inna niż pisanie co post:
"jaa
> wolę PS3, (15 min. później) a nie jadnak Ixaaaa" to się mija z celem. Zerknijcie
trochę
> do tyłu i dowiecie się wszystkiego co potrzebne do wyboru konsoli a biblioteka gier
no
> hmm googole chyba serwerów nie modernizują. Sory, że zwracam uwagę ale no kurde.
Mam
> problem i nawet nikt nie raczy odpowiedzieć.
> A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich graczy ;)
>
> Ps: Mikrofony z Singstar''a działają z RB albo GH ?
sam zajrzyj do tematu
chodzi o to by zaradzic komuś w wyborze konsoli a nie o działających mikrofonach kup
se mikrofon do danego tytułu a nie jakiś kombinacje wyczyniasz


mię też pewnie niestac na całą masę mikrofonów sam grałem w GH na gitarze i wiem że to nie jest aż takie tanie. nie znam się na mikrofonach i ich koszcie zakupu. dlatego nie odpowiadam na pytanie OSKARA
przypominam tylko o tym że tematem jet to:
Dosyć często padają pytania typu "Która konsola jest lepsza?" "Czy warto brać PS3? Chciałbym X360, ale jednak mam zamiar kupić PS3. A może Wii? PS2 też jest tanie! Ale PS3 jest fajne!". Na takie pytania wciąż padają te same odpowiedzi - warto przejrzeć poprzednie strony tego tematu, by dotrzeć do argumentów popierających (lub tez wręcz oczerniających) każdą z konsol nowej generacji, co z pewnością pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji przy zakupie. Warto ograniczyć takie pytania, gdyż zazwyczaj prowadzą one jedynie do niepotrzebnych kłótni.
ale zgadzam się trzeba pomagac innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się