Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Czy mogę do Xboxa podłączyć PenDrive''a? Albo też aparat fotograficzny? Tak żeby np. móc zrzucić zdjęcia, lub jakąś muzykę?

i czy da się podczas grania słuchać własnej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:11, struksik napisał:

Czy mogę do Xboxa podłączyć PenDrive''a? Albo też aparat fotograficzny? Tak żeby np.
móc zrzucić zdjęcia, lub jakąś muzykę?

Tak. Co do zrzucania, to nie jestem pewien, chyba nie można, ale oglądać/słuchać na 100% można. ;)

Dnia 28.11.2009 o 17:11, struksik napisał:

i czy da się podczas grania słuchać własnej muzyki?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Myślę nad przerzuceniem się z X360 na PS3 z paru powodów. Najbardziej będzie mi chyba żal prawie idealnego pada od X360, ale coś za coś. Oczywiście nadal będę grał na moim poczciwym monitorze LCD. Wiem, że będę musiał wtedy kupić przejściówkę VGA za ok. 100 zł i ty pojawia się pytanie: czy wszystko będzie działać na tej zasadzie co w przypadku konsoli M$? Ta sama jakość obrazu, podobny sposób podłączenie głośników 5.1? Teraz praktycznie tylko do tego zależy czy kupię PS3. No i czy internet można podłączyć w taki sam sposób jak w X360 (przez jakiś tam kabel)? Zapytałbym w temacie o PS3, ale tu raczej szybciej dostanę odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora, to nie mam zielonego pojęcia (ale na 90% tak ;-) ).
Natomiast w przypadku internetu - albo korzystasz z wbudowanego modemu wi-fi, albo podłączasz się przez kabel RJ-45 (ethernet). I po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:19, MaccCry napisał:

podobny sposób podłączenie głośników 5.1? Teraz praktycznie

Jak podłączyłeś głośniki 5.1 ? Bo kumpel kupuje niedługo xboxa i chciał wiedzieć, czy da się podłączyć 5.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:19, MaccCry napisał:

Wiem, że będę musiał wtedy kupić przejściówkę VGA za ok. 100


Wh0000t? Też niedługo przesiadam się na ps3, do tej pory nie myślałem jak rozwiążę problem "podłączenia" konsoli, a tu wyczytuje u ciebie, że przejściówka VGA za 100zł... Ale rzeczywiście - przed chwilą próbowałem znaleźć jakąś tanią przejściówkę HDMI --> VGA, nic nie ma.

Będę musiał kupić to: http://www.allegro.pl/item830380221_przejsciowka_adapter_z_hdmi_na_dvi_monitor_lcd.html ale z drugiej strony komputer mam przez DVI podłączony, jakoś nie widzi mi się ręczne przepinanie kabli za każdym razem gdy będę chciał sobie zagrać...

>Najbardziej będzie mi chyba żal prawie idealnego pada od X360, ale coś za coś.
Mi też go będzie strasznie brakować. I moich friendsów, i moich achievementów, chlip ;( Ale God of War 3, Uncharted 2, Heavy Rain, FF XIII Versus i wiele, wiele innych gier jakoś przeciągnęły mnie na ciemną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał kupić to: http://www.allegro.pl/item830380221_przejsciowka_adapter_z_hdmi_na_dvi_monitor_lcd.html

Dnia 28.11.2009 o 17:59, KrisK91 napisał:

ale z drugiej strony komputer mam przez DVI podłączony, jakoś nie widzi mi się ręczne
przepinanie kabli za każdym razem gdy będę chciał sobie zagrać...

To to też będzie działac? A co do przepinania kabli, ja tak ma teraz i da się przyzwyczaic ;] (raz pc, raz x360)

Dnia 28.11.2009 o 17:59, KrisK91 napisał:

>Najbardziej będzie mi chyba żal prawie idealnego pada od X360, ale coś za coś.
Mi też go będzie strasznie brakować. I moich friendsów, i moich achievementów, chlip
;( Ale God of War 3, Uncharted 2, Heavy Rain, FF XIII Versus i wiele, wiele innych gier
jakoś przeciągnęły mnie na ciemną stronę :)

Dokładnie jak u mnie, plus BR, darmowy net (tzn, multi i dema od razu). Choc naprawdę mi szkoda mojego klocuszka ;(

Albii=> Kiedyś opisałem jak to zrobiłem w temacie o x360, więc warto poszukać, bo teraz mogę coś pokręcic, a druga sprawa nawet nie chce mi się tego opisywać ponownie, za skomplikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:59, KrisK91 napisał:

>Najbardziej będzie mi chyba żal prawie idealnego pada od X360, ale coś za coś.
Mi też go będzie strasznie brakować. I moich friendsów, i moich achievementów, chlip
;( Ale God of War 3, Uncharted 2, Heavy Rain, FF XIII Versus i wiele, wiele innych gier
jakoś przeciągnęły mnie na ciemną stronę :)


Chyba jasną stronę ży... Grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :
Mam pytanie, czy sprzęt do guitar hero world tour na PS2 tj. perkusja, gitara, mikrofon będzie działał z ps3 ? bo z tego co widzę to na ps2 tez wszystko jest bezprzewodowe itd. wie ktoś coś o tym ?
ceny sprzętu na ps2 są dużo niższe niż na ps3 i tu się zastanawiam :

http://allegro.pl/item825501257_guitar_hero_w...let_ps2.html

czy taki zestaw zadziała z PS3 ^ ?

dzięki pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:36, Oskar_1994 napisał:

czy taki zestaw zadziała z PS3 ^ ?


Raczej nie, chyba, że nabyłbyś jakąś przejściówkę umożliwiającą, ale czy takowa istnieje? Nie mam pojęcia. W ps3 masz możliwość podłączenia kontrolerów przez usb, a w ps2 była jest inna wejściówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:16, Albii napisał:

> Czy mogę do Xboxa podłączyć PenDrive''a? Albo też aparat fotograficzny? Tak żeby np. móc zrzucić zdjęcia, lub jakąś muzykę?
Tak. Co do zrzucania, to nie jestem pewien, chyba nie można, ale oglądać/słuchać na 100% można. ;)

ale nie dostanę za to bana od M$? :P

Dnia 28.11.2009 o 17:16, Albii napisał:

> i czy da się podczas grania słuchać własnej muzyki?
Tak.

A jak to zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:21, struksik napisał:

ale nie dostanę za to bana od M$? :P

Nie. Bo za co?

Dnia 28.11.2009 o 20:21, struksik napisał:

A jak to zrobić? :)

Xbox Guide Button - bodaj strzałka w prawo - i masz taki wesoły playerek. Za źródło muzyki wybierasz pendrive, odpalasz swój mjusik i wyłączasz Xbox Guide.
... a muzyka dalej leci! CUDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez tą je****ą falę fanów, każdy będzie bał cokolwiek robić na Xboxie, bo "może dostać bana". GG Microsoft. ;\ Ja kupuję PS3, jak uzbieram kasę. I to na pewno będzie peestrójka, a nie nowy Xbox 360. Podobnie jak połowa ostatnio zbanowanych na xbl.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak przedstawia się sprawa z kablem HDMI?

Mam konsolę i telewizor który wyświetla obraz w jakości HD.
Czy są jakieś różnice między kablem microsoftu, a innymi zamiennikami np w jakości czy jak?

I jakiś prosty schemat jak to podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, co. Powinniśmy chwalić granie na piratach? Microsoft źle postąpił banując >>>>> TYLKO I WYŁĄCZNIE <<<<< za granie na piratach?

Śmieszą mnie też (nie mówię tu rzecz jasna o Tobie) teksty piratów typu "Hohoho, zbanował mnie Microsoft, to idę do sklepu po PS3!". Znaczy się, co.
Teraz kupowanie oryginałów stało się sexy? Pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tutaj, ale na forum gry wiatr hula.. Chodzi o Battlefielda 1943 na PS3 i trofeum "be in the best sqad on all three maps".
Otóż, (już nawet zacząłem sobie notować) wyszło mi, że dzisiaj rano byłem w najlepszym składzie ostatniej mapy, a trofeum jak nie był tak nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trofeum nie zostanie zaliczone, gdy będziesz najlepszy, ale kiedy znajdziesz się w najlepszej DRUŻYNIE (i nie chodzi tu o jedną ze stron konfliktu, ale te mniejsze drużyny-składy, które tworzą gracze) meczu na końcu gry, na każdej z trzech map.
Capiche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:59, ww3pl napisał:

Znaczy się, co. Powinniśmy chwalić granie na piratach? Microsoft źle postąpił banując
>>>>> TYLKO I WYŁĄCZNIE <<<<< za granie na piratach?

Śmieszą mnie też (nie mówię tu rzecz jasna o Tobie) teksty piratów typu "Hohoho, zbanował
mnie Microsoft, to idę do sklepu po PS3!". Znaczy się, co.
Teraz kupowanie oryginałów stało się sexy? Pff...

Nie, nie, pretensje za to, że ktoś przerobił konsolę, i teraz nie może piracić dalej są absolutnie bezsensowne i bezpodstawne. Ale jak widzę, informacje wszędzie ilu to konsol MS nie zbanował, jaki to nie jest zajebisty bo walczy z piratami, to już oczyma widzę ile osób będzie się bało kupić Xboxa, bo "MS banuje". I pomimo, że to wyraźna groźba dla piratów, lepiej jakby robił to po cichu, partiami, nie robił żadnych fal. Tak byłoby lepiej dla wszystkich.

A co do kupna PS3 - naprawdę się na tym zastanawiam. Jedyne co mnie nie przekonuje to gry - nie ma tma jakichś exclusivewów, dla których miałbym kupić konsolę. Uncharted 2? Chyba tylko to. reszta to darmowy net, no i przede wszystkim wsparcie w Polsce i od niedawna akcja "każda gra wydawana w Polsce ma mieć polską wersję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 21:00, ww3pl napisał:

Trofeum nie zostanie zaliczone, gdy będziesz najlepszy, ale kiedy znajdziesz się w najlepszej
DRUŻYNIE (i nie chodzi tu o jedną ze stron konfliktu, ale te mniejsze drużyny-składy,
które tworzą gracze) meczu na końcu gry, na każdej z trzech map.
Capiche?


Nie no jasne stary, ale może trzeba być w najlepszym składzie na każdej mapie grając non stop czyli pod rząd?
A w ogóle masz to trofeum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się