Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja nawet nie wiem jaki mam kabel (chyba taki za 20zł) i jakość obrazu jest bardziej niż zadowalająca. Pykam na nim już pół roku, nie wiem jak poprzedni właściciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Assasin Creed na PS3?Jest w polskiej wersji? Warto kupić jak nie grałem w jedynkę? Będę wiedział o co chodzi? A może poczekać na platynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:31, BluesBoy napisał:

Ma ktoś Assasin Creed na PS3?

Nie ja, ale ma.

>Jest w polskiej wersji?
Jest.

>Warto kupić jak nie grałem w jedynkę?
Warto, choć lepiej najpierw zabrać jedynkę.

Dnia 20.12.2009 o 12:31, BluesBoy napisał:

Będę wiedział o co chodzi?

Tego to nie jestem pewien, raczej dużo rzeczy będzie Ci się wydawało głupich albo bez sensu bo nie grałeś w jedynkę, albo po prostu nie będziesz wiedział o co kaman. Najlepiej byłoby się zabrać najpierw za jedynkę, a potem za dwójkę, która jest o niebo lepsza.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:31, BluesBoy napisał:

Ma ktoś Assasin Creed na PS3?Jest w polskiej wersji? Warto kupić jak nie grałem w jedynkę?
Będę wiedział o co chodzi? A może poczekać na platynkę?

Nie kupuj na PS3. Nie radzę.
Ludzie się skarżą ale sam też widziałem parę wad u kumpla.
Niski framerate ok. 20 FPS, błędy w grafice i ogólnie niestabilna.

Też chciałem kupić i może to zrobię. Ale jak stanieje. Jeśli gdzieś wyhaczyłeś w niskiej cenie to kupuj. Ale nie kupuj PL wersji. Nie współpracuje z dodatkami. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Zapomniałeś o błędzie w bodajże 11 sekwencji, który uniemożliwia przejście gry, nie wiem, czy już łatkę dali, ale był taki.

>Nie współpracuje z dodatkami. Przynajmniej na razie.
Jak jeszcze dodatków nie ma. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:04, Albii napisał:

>/ciach/
Zapomniałeś o błędzie w bodajże 11 sekwencji, który uniemożliwia przejście gry, nie wiem,
czy już łatkę dali, ale był taki.

A to już usunęli. Szkoda że nic ze stabilnością gry nie zrobili.

Dnia 20.12.2009 o 13:04, Albii napisał:

>Nie współpracuje z dodatkami. Przynajmniej na razie.
Jak jeszcze dodatków nie ma. ;>

http://www.gram.pl/sk1_9Q3eGO8_Assasin_s_Creed_II_PL_kod_na_dodatki.html
Ludzie się skarżyli że ten coś nie działa z PL wersją.
Zobaczymy co będzie z następnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:07, Slappy napisał:

Ludzie się skarżyli że ten coś nie działa z PL wersją.

To są dodatkowe lokację, które od razu są w grze, bo Uplay, czyli usługa przez, którą się je aktywuje jest wycięta w 100%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:38, tofikt25 napisał:

A ja mam pytanko: Czy każdy Xbox tak głośno chodzi czy tylko mojego kuzyna??? :D

A z którego roku ma? Jaki model? Bo jeżeli Arcade to pewnie niema dysku i gra z "płyty", więc wtedy jest głośny. Dodatkowo te starsze były głośniejsze najnowsze są dużo cichsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 17:46, Xjumpaytech napisał:

> A ja mam pytanko: Czy każdy Xbox tak głośno chodzi czy tylko mojego kuzyna??? :D

A z którego roku ma? Jaki model? Bo jeżeli Arcade to pewnie niema dysku i gra z "płyty",
więc wtedy jest głośny. Dodatkowo te starsze były głośniejsze najnowsze są dużo cichsze.

Ma model Elite (czy jakoś tak) kupił miesiąc temu ale ma chyba przerobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 18:07, tofikt25 napisał:

Ma model Elite (czy jakoś tak) kupił miesiąc temu ale ma chyba przerobione

To pewnie z płyty uruchamia grę i dźwięk powinien wydawać taki http://www.youtube.com/watch?v=U-0hkqq6wXQ&feature=related z zainstalowaną na dysku grą jest 5x cichszy, a i niema tu Jaspera z Lite-On on jest też dużo cichszy od BenQ i Hitachi.

Edit: No za przerobienie jest ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a aktualnie jakiego najlepiej Xboxa kupić bo się zastanawiam nad czymś na gwiazdkę
EDIT: mi trochę hałas jego konsoli przeszkadzał dlatego się spytałęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupować Elite, albo wycofywane ze sprzedaży Premiumy. Arcade stanowczo odradzam, bo nie mają dysku, tylko tam kilkadziesiąt MB na sejvy. Brak dysku = głośno pracująca konsola, większe i szybsze nagrzewanie oraz znacznie szybciej niszczące się płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Aktualnie posiadam dwa konta na ps3.Jedno(zarejestrowane na Polskę)do kupowania z PSS,a drugie zarejestrowane na Wielką Brytanie(Polska wtedy nie była obsługiwana przez PSN)do gier i reszty.Mam dwa pytania.
1.Czy mogę dostać bana za posiadanie konta na UK? (ostatnio spotkałem się z taką teorią,że za podanie fałszywych danych można dostać bana)
2.Czy warto przesiąść się na Polskie konto,miałbym z tego jakieś korzyści? (straciłbym trofea,listę przyjaciół,statystyki w grach online,więc trochę szkoda tego wszystkiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 23:27, Quistis napisał:

1.Czy mogę dostać bana za posiadanie konta na UK? (ostatnio spotkałem się z taką teorią,że
za podanie fałszywych danych można dostać bana)

Brednie. Nie można dostać bana.

Dnia 20.12.2009 o 23:27, Quistis napisał:

2.Czy warto przesiąść się na Polskie konto,miałbym z tego jakieś korzyści? (straciłbym
trofea,listę przyjaciół,statystyki w grach online,więc trochę szkoda tego wszystkiego)

Raczej żadnych. Nie warto. Bety różnych gier najczęściej są na UK, itp. Lepiej się nie przesiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają sie bany, ale tylko za udostępnianie komuś konta (na duże odległości - po IP Sony rozpoznaje). Było o o tym głośno. Dzwonił jeden koleś na infolinie Sony i stwierdzili, że mu konta nie odblokują :P Ale nie ma się czego bać, bo banowane jest konto - nie konsola. Na dodatek bardzo rzadko sie to zdarza, trzeba mieć po prostu pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 07:16, Rafix_94 napisał:

Zdarzają sie bany, ale tylko za udostępnianie komuś konta (na duże odległości - po IP
Sony rozpoznaje). Było o o tym głośno. Dzwonił jeden koleś na infolinie Sony i stwierdzili,
że mu konta nie odblokują :P Ale nie ma się czego bać, bo banowane jest konto - nie
konsola. Na dodatek bardzo rzadko sie to zdarza, trzeba mieć po prostu pecha.

Chyba nie do końca .Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę kupna PS3 ,ale sprzedawca stwierdził ,że konsola jest zbanowana na PSN ,na wszystkie konta ,a wserwisie Sony powiedzieli mu ,że to za kupowanie rzeczy z amerykańskiego Store a nie polskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 12:09, jackass napisał:

> Zdarzają sie bany, ale tylko za udostępnianie komuś konta (na duże odległości -
po IP
> Sony rozpoznaje). Było o o tym głośno. Dzwonił jeden koleś na infolinie Sony i stwierdzili,

> że mu konta nie odblokują :P Ale nie ma się czego bać, bo banowane jest konto
- nie
> konsola. Na dodatek bardzo rzadko sie to zdarza, trzeba mieć po prostu pecha.
>
Chyba nie do końca .Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę kupna PS3 ,ale sprzedawca stwierdził
,że konsola jest zbanowana na PSN ,na wszystkie konta ,a wserwisie Sony powiedzieli mu
,że to za kupowanie rzeczy z amerykańskiego Store a nie polskiego .

Za udostępnianie konta ludziom zza granicy też były bany. Nie powiem wam jak to konkretnie wygląda. A przekonać się nie chce. W każdym razie banowane są konta, nie konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się