Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Przymierzam się do Assasin Creeda 2, ale się "wachom". Podobno AC2 to sandbox. Nie bardzo wiem co myślec. Ostatnio kupiłem GTAIV w platynie i gram sobie, ale mnie nie wciągneła. Co innego Uncharted 2, choć jest do bólu liniowa. Jak myślicie - spodoba mi się AC2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 09:14, BluesBoy napisał:

Przymierzam się do Assasin Creeda 2, ale się "wachom". Podobno AC2 to sandbox. Nie bardzo
wiem co myślec. Ostatnio kupiłem GTAIV w platynie i gram sobie, ale mnie nie wciągneła.
Co innego Uncharted 2, choć jest do bólu liniowa. Jak myślicie - spodoba mi się AC2?

Powinno ci się spodobać, bo AC2 to IMO najlepszy sanbox na rynku. Ma świetny klimat, piękną grafiką, poprawioną fabułę względem jedynki i wiele, ale to wiele wspaniałych patentów (np. dwa ostrza do zabijania wrogów - bajka! ;p)
EDIT: Thx michu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 09:14, BluesBoy napisał:

Jak myślicie - spodoba mi się AC2?

Powinna, osobiście przyznam, zę mi już na samym wstępie zaparła, graficznie w połączeniu z muzyką(i wysokością ;) ), dech.
Gra się też bardzo przyjemnie, na pewno nie będzie to zmarnowany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o AC 2. Grafika jest niesamowicie poprawiona względem jedynki. Fabuła ciekawsza kilka razy bardziej, bo gra już niekręci się w okół jednego wątku (przynajmniej jak na razie, bo jestem na 6 sekwencji). Misje jak narazie są bardzo zróżnicowane. Tutaj zrób pościg, tam zdejmij kogoś z wierzy, tutaj idź do Leonardo. No po prostu nie są już schematyczne. Oczywiście te z głównego wątku, bo te dodatkowe są schematyczne na pewno, bo dzielą się na zabójstwa, pościgi, wyścigi, bijatyki, więc muszą być, ale jeszcze do nich nie doszedłem ;). I w wersji na Xboxa osiągnięcia są strasznie łatwe w 3 dni 500 GS zdobyć to bardzo rzadko mi się zdarza :). Nie wiem jak trophy, ale pewnie są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:43, Xjumpaytech napisał:

;). I w wersji na Xboxa osiągnięcia są strasznie łatwe w 3 dni 500 GS zdobyć to bardzo
rzadko mi się zdarza :). Nie wiem jak trophy, ale pewnie są takie same.

Masz racje, trophy tak samo, jest to jedna z łatwiejszych platynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:09, Kaucz napisał:

> ;). I w wersji na Xboxa osiągnięcia są strasznie łatwe w 3 dni 500 GS zdobyć to
bardzo
> rzadko mi się zdarza :). Nie wiem jak trophy, ale pewnie są takie same.
Masz racje, trophy tak samo, jest to jedna z łatwiejszych platynek.


Przekonaliście mnie !
Może uda mi się zdobyć pierwszą, upragnioną platynę. Z BF1942 nie poszło łatwo (za cholerę nie mogę zdobyć ostatniego trofeum...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:43, BluesBoy napisał:

> > ;). I w wersji na Xboxa osiągnięcia są strasznie łatwe w 3 dni 500 GS zdobyć
to
> bardzo
> > rzadko mi się zdarza :). Nie wiem jak trophy, ale pewnie są takie same.
> Masz racje, trophy tak samo, jest to jedna z łatwiejszych platynek.

Przekonaliście mnie !
Może uda mi się zdobyć pierwszą, upragnioną platynę. Z BF1942 nie poszło łatwo (za cholerę
nie mogę zdobyć ostatniego trofeum...)

Battlefield 1943 nie ma platyny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 23:32, Falcon napisał:

Droższe od pada -.-

W empiku zestaw czarnego bezprzewodowego pada z tym ustrojstwem masz za ok. 200zł. ;) Te ustrojstwo pozwala podłączyć do PC wszystkie inne bezprzewodowe urządzenia M$ o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:43, Xjumpaytech napisał:

Jeśli chodzi o AC 2. Grafika jest niesamowicie poprawiona względem jedynki. Fabuła ciekawsza
kilka razy bardziej, bo gra już niekręci się w okół jednego wątku (przynajmniej jak na
razie, bo jestem na 6 sekwencji). Misje jak narazie są bardzo zróżnicowane. Tutaj zrób
pościg, tam zdejmij kogoś z wierzy, tutaj idź do Leonardo. No po prostu nie są już schematyczne.
Oczywiście te z głównego wątku, bo te dodatkowe są schematyczne na pewno, bo dzielą się
na zabójstwa, pościgi, wyścigi, bijatyki, więc muszą być, ale jeszcze do nich nie doszedłem
;). I w wersji na Xboxa osiągnięcia są strasznie łatwe w 3 dni 500 GS zdobyć to bardzo
rzadko mi się zdarza :). Nie wiem jak trophy, ale pewnie są takie same.


zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się