Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam.Chciałem dzisiaj zaktualizować trofea,zalogowałem się do PSN,wybrałem trofea,zaktualizowały się,i pozornie było wszystko w porządku,ale jak wszedłem na mój profil,nie było żadnych nowych trofeów.Próbowałem też uaktualnić je ręcznie,trofea-trójkąt-synchronizuj z serwerem,załadowało się na 100%,ale w profilu dalej ich nie bylo.Dzisiaj nie moglem przez pewien czas zalogowac sie do PSN z powodu trwania pracz konserwacyjnych,moze ma to jakis zwiazek z moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 17:38, Quistis napisał:

Witam.Chciałem dzisiaj zaktualizować trofea,zalogowałem się do PSN,wybrałem trofea,zaktualizowały
się,i pozornie było wszystko w porządku,ale jak wszedłem na mój profil,nie było żadnych
nowych trofeów.Próbowałem też uaktualnić je ręcznie,trofea-trójkąt-synchronizuj z serwerem,załadowało
się na 100%,ale w profilu dalej ich nie bylo.Dzisiaj nie moglem przez pewien czas zalogowac
sie do PSN z powodu trwania pracz konserwacyjnych,moze ma to jakis zwiazek z moim problemem.


Ja też miałem taki sam problem, zrobiłem platynę w AC2 i chciałem zaktualizować i nie widać tego. Raczej obstawiałbym problemy przejściowe z PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja platynę z AC2 nabiłem wczoraj,bardzo dobra gra,ale nie o tym chciałem teraz pisać.Byłem ostatnio w empiku i gadałem z jakimś kolesiem z obsługi o xbox''ie 360 na którego się ostatnio namierzam.Powiedział mi,że niedługo wersja elite będzie miała dysk 250gb.Jestem pewien,że edycja konsoli wydana specjalnie na premierę Modern Warfare 2 miała dysk 250,i (chyba) edycja wydana na premierę Forza Motorsport 3.To prawda,że obecny model 120gb zostanie wycofywany,a wprowadzać będą wersje z 250gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj gamertag zawiera juz poprawna liczbe trofikow ;)... Mozliwe, ze serwery potrzebowaly troche wiecej czasu na przetworzenie tych wszystkich aktualizacji od graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 18:35, Piotrek_K napisał:

Moj gamertag zawiera juz poprawna liczbe trofikow ;)... Mozliwe, ze serwery potrzebowaly
troche wiecej czasu na przetworzenie tych wszystkich aktualizacji od graczy ;)


jak pisałem chwilowe problemy PSN, teraz wskoczyłem na stronę playstation i zaktualizowano informacje od trofeach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 18:54, jackass napisał:

Pewnie przygotowania przed rokiem 2010 ,który to ma być rokiem PlayStation .


Znowu tak mówią ? X.x
Oni są już nudni z deka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 19:06, Albii napisał:

A co ten rok też był PlayStation ? ;>


Ja nic nie słyszałem o tym, żeby ten rok był rokiem Playstation O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, co dwa lata rok Sony... dobrze im tak, w 2012 już sobie nie zrobią!! :D M$ rulez. xD Pewnie w 2012 to będzie rok Xklocka, tak w kościach czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Boję się myśleć co M$ uszykuje z tej okazji na 21.12.2012... Pewnie będzie to coś, czego nawet starożytni Majowie nie przewidzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie taki światowy RRoD. xD Ja tam w koniec świata nie wierzę, tzn. że wiadomo kiedy będzie, ale przynajmniej można się trochę pośmiać. Albo wiem. Zrobią polskiego Live, wtedy się im opłaci. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 20:00, Crux3r napisał:

2012-2013?Więc przyjdzie nam jeszcze trohe poczekać...Chociaż i tak bardziej czekam na
PS4 :]

No jeżeli to co mówią to prawda, bo z tym też może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się