Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2009 o 20:00, Crux3r napisał:

2012-2013?Więc przyjdzie nam jeszcze trohe poczekać...Chociaż i tak bardziej czekam na
PS4 :]


W takim razie PS4 już nie będzie... A tak na serio to kupujesz BF: Bad Company 2 (pytanie skierowane również do Bracia) ? Ponieważ mam nadzieję na następne meczyki razem. ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 20:36, Michu94x napisał:

W takim razie PS4 już nie będzie... A tak na serio to kupujesz BF: Bad Company 2 (pytanie
skierowane również do Bracia) ? Ponieważ mam nadzieję na następne meczyki razem.
;]


Ja mam pierwszego BF:BC i jak na razie to tylko w niego mogę pograć przez sieć. Co do drugiej odsłony to kupię na pewno jeśli będę mieć telewizor z minimum rozdzielczością HD ready bo w beta na TV SD to tragedia a tak to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 20:47, Bracio napisał:


Ja mam pierwszego BF:BC i jak na razie to tylko w niego mogę pograć przez sieć. Co do
drugiej odsłony to kupię na pewno jeśli będę mieć telewizor z minimum rozdzielczością
HD ready bo w beta na TV SD to tragedia a tak to nie wiem.


Myślę, że jak kilka osób z gramu zakupi BC2 na ps3 to powinno udać się nam jakoś zagrać wspólnie, ale rzecz jasna większość powinna mieć headsety, gdyż wtedy najlepiej się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię na pewno, tylko nie wiem czy na PS3, czy na PC, bo zamierzam nabyć nowy komputer, ale raczej na PS3, bo będę miał z kim grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 - Jest jakakolwiek mozliwosc podlaczenia myszki i klawiatury i uzywanie ich jako kontrolerow? Ew. w multi tez sie tak da grac?
Odpowiedzi sie domyslam, ale jeszcze mam nadzieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:41, ww3pl napisał:

Niszczę Twoją nadzieję.
Nie.

Nie pisz głupot jak nie wiesz, oczywiście że można. Oto link:
http://www.video-play.pl/index.php/71,964,max_shooter_adapter_myszki_klawiatury_pc_do_xboxa_360_may_flash

Cena trochę poraża, dodatkowo nie wiem jak bardzo to jest "legalne" ale w każdym razie jest... Możesz pogooglować i dokształcić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, przez adaptery to wszystko się da.
Choć w sumie fakt, potraktowałem post Abomka jako pytanie o bezpośrednie podłączenie klawiatury/myszki.
Z resztą, powinieneś wiedzieć, że kontrolowanie klawiaturą i myszką przy pomocy takiego adapterka jest daleko w tyle za zwykłym padem - nawet pod względem celności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem bo nigdy nie korzystałem, ale tu fakt masz rację 2-3 miesięczna praktyka na padzie i można nieźle już kosić w FPSach. Miałem ten sam problem, od dziecka grałem mysz+klawa+cheaterzy na serwerach. Teraz zamierzam rozpocząć przygodę na nowo (wraz z wyjściem BF: BC2 na X360) przy użyciu pada i WRESZCIE bez cheaterów na serwerach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:54, daemonaray napisał:

Niestety nie wiem bo nigdy nie korzystałem, ale tu fakt masz rację 2-3 miesięczna praktyka na padzie i można nieźle już kosić w FPSach.

Jak gralem jeszcze na X1 to mysle, ze w FPSach wyrobilem troszku wiecej niz 2-3 miesiace praktyki, a i tak moja celnosc na padzie byla nie do porownania do tej na myszce. Wprawdzie dobrze wycelowac w miare moglem, ale zajmowalo to za duzo czasu - ulamki sekundy maja kolosalne znaczenie.

Dnia 03.01.2010 o 00:54, daemonaray napisał:

Miałem ten sam problem, od dziecka grałem mysz+klawa+cheaterzy na serwerach.

Uuu, musiales trafiac na bardzo nieszczesliwe gry/serwery. Ja zawsze, gdy mialem mozliwosc to selekcjonowalem sobie serwery i moglem grac bezproblemowo. Jesli zas nie moglem, a cziterow bylo sporo to moja przygoda z gra konczyla sie szybko. (vide Battlefield Heroes)

Dnia 03.01.2010 o 00:54, daemonaray napisał:

Teraz zamierzam rozpocząć przygodę na nowo (wraz z wyjściem BF: BC2 na X360) przy użyciu pada i WRESZCIE bez cheaterów na serwerach :-)

Ciezko mi uwierzyc w brak oszustow na serwach - zdawalo mi sie, ze widzialem przynajmniej kilka razy hacktesty z x-em360 w roli glownej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 00:54, daemonaray napisał:

Niestety nie wiem bo nigdy nie korzystałem, ale tu fakt masz rację 2-3 miesięczna praktyka
na padzie i można nieźle już kosić w FPSach. Miałem ten sam problem, od dziecka grałem
mysz+klawa+cheaterzy na serwerach. Teraz zamierzam rozpocząć przygodę na nowo (wraz z
wyjściem BF: BC2 na X360) przy użyciu pada i WRESZCIE bez cheaterów na serwerach :-)


E tam, anwet nie 23 miesiace, a 2-3 dni ;) Wystarczy pograć w dynamiczniejszego FPSa i już hula, sam aż sie teraz dziwię że kiedyś miałem z tym problemy i fochy, że to głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 01:08, Abomek42 napisał:

Jak gralem jeszcze na X1 to mysle, ze w FPSach wyrobilem troszku wiecej niz 2-3 miesiace
praktyki, a i tak moja celnosc na padzie byla nie do porownania do tej na myszce. Wprawdzie
dobrze wycelowac w miare moglem, ale zajmowalo to za duzo czasu - ulamki sekundy maja
kolosalne znaczenie.


Doskonale wiem że ułamki sekund mają znaczenie. Natomiast w przypadku, gdzie każdy używa pada to jakby traci na wartości.

Dnia 03.01.2010 o 01:08, Abomek42 napisał:

Uuu, musiales trafiac na bardzo nieszczesliwe gry/serwery. Ja zawsze, gdy mialem mozliwosc
to selekcjonowalem sobie serwery i moglem grac bezproblemowo. Jesli zas nie moglem, a
cziterow bylo sporo to moja przygoda z gra konczyla sie szybko. (vide Battlefield Heroes)


Po 1: W życiu nie złapiesz wszystkich, nawet przy PB i VACu.
Po 2: Tacy hardcorowi cheaterzy grają od lat, i w życiu nigdy nie wpadną już używając Wallhacka, ESP, Multihacka albo innego crapu.
Po 3: W CS 1.6, CS:S, ET i CoD: MW było tego naprawdę sporo i raczej nie była to kwestia serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 06:25, daemonaray napisał:

Doskonale wiem że ułamki sekund mają znaczenie. Natomiast w przypadku, gdzie każdy używa
pada to jakby traci na wartości.

Ma to tez znaczenie, gdy probujesz headshotnac poruszajacy sie target. :)
Do tego mi niestety brakuje umiejetnosci :X

Dnia 03.01.2010 o 06:25, daemonaray napisał:

Po 1: W życiu nie złapiesz wszystkich, nawet przy PB i VACu.

Dobre serwery maja community, ktore sie tym zajmuje. :)

Dnia 03.01.2010 o 06:25, daemonaray napisał:

Po 2: Tacy hardcorowi cheaterzy grają od lat, i w życiu nigdy nie wpadną już używając Wallhacka, ESP, Multihacka albo innego crapu.

Kazdy z nich w koncu wpadal, jest tylko jeden znany mi niemalze niewykrywalny hack - powodowal, ze gdy celownik byl namierzony na przeciwniku to bron automatycznie strzelala. Scout/AWP i mierzysz na rog sciany :)

Dnia 03.01.2010 o 06:25, daemonaray napisał:

Po 3: W CS 1.6, CS:S, ET i CoD: MW było tego naprawdę sporo i raczej nie była to kwestia serwera.

MW - nie gralem po sieci.
CSy oba mialy dobre community, ale tak jak wspominalem zalezy od serwera.
ET - caly czas gralem czysto 4fun i nie zwracalem uwagi na cziterow, wiec ciezko mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yakuza 3 z angielskim dubbingiem.
http://www.ps3site.pl/yakuza-3-bez-japonszczyzny/30025/

2 nowe filmy z Heavy Rain.
http://www.ps3site.pl/cisnienie-na-heavy-rain-rosnie/30017/#more-30017

Gta Episodes from Liberty City możliwe na PS3. Źródło informacji nie jest jednak wiarygodne.

http://www.ps3site.pl/powraca-temat-dodatkow-dla-gta-iv/29954/#more-29954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć Wii do Internetu? Nie chodzi mi o sam Internet, bo z tym się połączyłem, ale jak chcę włączyć WiiConect24 to się jakiś error wyświetla. Może być to dlatego, że ustawiłem Wii na Polskę?

PS. Co to to Wii motion plus? Wiem tyle, że poprawia precyzje, ale opłaca się to kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się