Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2010 o 16:08, Some_kind_of_Devil napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy Wii też ma ograniczenia regionalne typu PAL i NTSC. A dokładniej
czy gry kupione w Polsce będą działać na konsoli z Włoch?


Bez problemów i na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 19:32, Harrolfo napisał:

To zależy jakie masz wejście w monitorze, ale albo HDMI albo VGA


VGA
taki stary garat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kiedyś zdecydowałem się tylko na PS3, ale mam dwoje młodszych braci, a i czwarta osoba do gry się na pewno znajdzie. Chodzi o to, że będziemy chcieli grać we 2-3-4 osoby na jednej konsoli w jakieś przyjemne gry, dlatego na pewno odpadają brutalne God of Wary i tego typu produkcje. Rodzeństwu bardzo podoba się Gran Turismo i Little Big Planet, na pewno znajdziemy też inne na PS3. Ale może lepiej popatrzeć na ofertę gier pod X360? Są na niego jakieś takie przystępne, mogą być nawet gry akcji, strzelanki, bez scen jak w GoW? X360 z padami i grami w zestawie jest troszkę tańszy, 2-3 stówki w zależności od zestawu. Oczywiście nie potrzebuję gier typu CoD, GTA itd, to wszystko mogę mieć na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3, Skate(tylko tam jest system "kolejkowy" - jeden gracz po drugim - jak w wormsach ;d), na dwóch graczy to jeszcze Fable 2, gry z serii LEGO (indiana jones itp). Do tego przeróżne Guitar hero i rockbandy, Lips. Pewnie jest tego więcej, ale tyle pamiętam ; ]. No i mimo wszystko warto sprawdzić MW2, czy inne cody bo w nie też dosyć przyjemnie się gra na split screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 14:13, Galadin napisał:

Słuchajcie, kiedyś zdecydowałem się tylko na PS3, ale mam dwoje młodszych braci, a i
czwarta osoba do gry się na pewno znajdzie. Chodzi o to, że będziemy chcieli grać we
2-3-4 osoby na jednej konsoli w jakieś przyjemne gry, dlatego na pewno odpadają brutalne
God of Wary i tego typu produkcje. Rodzeństwu bardzo podoba się Gran Turismo i Little
Big Planet, na pewno znajdziemy też inne na PS3. Ale może lepiej popatrzeć na ofertę
gier pod X360? Są na niego jakieś takie przystępne, mogą być nawet gry akcji, strzelanki,
bez scen jak w GoW? X360 z padami i grami w zestawie jest troszkę tańszy, 2-3 stówki
w zależności od zestawu. Oczywiście nie potrzebuję gier typu CoD, GTA itd, to wszystko
mogę mieć na kompie.

Little Big Planet, niedługo Mod Nations Racer - i dla wielu i dla młodych.
Na Ps3 masz też Eye Pet, który powinien młodsze rodzeństwo zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 15:05, Kaucz napisał:

Przecież te same gry są na PS3. Ja nie wiem jak tam na X360 z pary games, a FSY pewnie
odpadają jak gra z młodszymi.


No właśnie nie zawsze te same gry są na X360 i na PS3, Little Big Planet na 360 nie ma.
Rodzeństwo nie jest aż tak młode, ale po tym jak zobaczyłem God of War 3 to uznałem, że lepiej jak w to grać nie będą. Ja osobiście nie widzę nic przyjemnego w grze gdzie się rozrywa przeciwników na części i jest to tak bardzo pokazywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:21, Galadin napisał:

No właśnie nie zawsze te same gry są na X360 i na PS3, Little Big Planet na 360 nie ma.

No tak, w sumie dobrych co-opów teraz brak na obu konsolach (chyba że FPSy, to tu góruje Halo i MW2).

PS. Uaa ależ błędów w poprzednim poście, sry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:21, Galadin napisał:

> Przecież te same gry są na PS3. Ja nie wiem jak tam na X360 z pary games, a FSY
pewnie
> odpadają jak gra z młodszymi.

No właśnie nie zawsze te same gry są na X360 i na PS3, Little Big Planet na 360 nie ma.
Rodzeństwo nie jest aż tak młode, ale po tym jak zobaczyłem God of War 3 to uznałem,
że lepiej jak w to grać nie będą. Ja osobiście nie widzę nic przyjemnego w grze gdzie
się rozrywa przeciwników na części i jest to tak bardzo pokazywane.

Więc bierz PS3 - masz tam LBP i EyePet, a niedługo Mod Nations Racer.
Albo kup wii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 17:04, Kaucz napisał:

> Albo kup wii...
Nie musi tego robić. Będzie PSM (Move), to pojawią się porty gier z Wii i masa party
games.

porównaj sobie cene ps3 + move do ceny wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na PS3 gram (z racji synka - ma 3 lata) w jeżyka Sonic''a (są i wyścigi i tenis - wszystko na jednym ekranie) i Auta. Można z PS Store zassać stare Crash Bandicooty (mój synek najbardziej to lubi).
No i LBP rządzi - poziomy tworzone przez graczy są piękne i nigdy się nie znudzą (tyle ich jest).
Grałem w parę demek z PS Store gdzie coop był na jednym ekranie np gra do filmu Odlot lub żółwie ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:10, wsaadman napisał:

Jak trochę podrośnie to spraw mu Eye peta. Chociaż może lepiej nie, bo go nie odlepisz
od TV. Testowane na kuzynach ; ]


Weż stary mi nie mów... wiem coś o tym i przestrzegam was.
Jak wracam do domu z pracy to synek nie mówi do mnie "Cześć tatuś!", tylko "Ja chcem konsolę wielką !"
....moja wina.

Ps. konsola wielka to PS3, bo mam jeszcze PSP, które jak się domyślacie nazywana jest konsolą małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po wakacjach zamierzałbym kupić konsolę. Chciałbym, abyście mi pomogli w wyborze przy tych kryteriach:
- Mam już DSa, a w wakacje stane się posiadaczem PSP i iPoda touch.
- Nie będę grał zbyt dużo - raczej tylko weekendy i wolne dni, czasem w tygodniu
- Chciałbym, by można było ją kupić tak do 800-900 zł w jakimś MediaMarkcie itp.
- NIE BĘDĘ PRZERABIAŁ KONSOLI
- Która ma najtańsze gry?

Zastanawiałem się nad XboXem, czy mam rację?
Proszę o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:06, kvaccaro napisał:

- Nie będę grał zbyt dużo - raczej tylko weekendy i wolne dni, czasem w tygodniu

To nic nie ma do rzeczy akurat.

Dnia 03.05.2010 o 13:06, kvaccaro napisał:

- Chciałbym, by można było ją kupić tak do 800-900 zł w jakimś MediaMarkcie itp.

Tu chyba nasuwa mi się X360. PS3 kupisz raczej za 1100zł.

Dnia 03.05.2010 o 13:06, kvaccaro napisał:

- NIE BĘDĘ PRZERABIAŁ KONSOLI

PS3 się nie da przerobić.

Dnia 03.05.2010 o 13:06, kvaccaro napisał:

- Która ma najtańsze gry?

To też różnie. Zależy na pewno do tego ile gier sprzedało się na jaką platformę, czym więcej tym rynek zbytu jest większy.Ceny gier na ogół takie są same.

Dnia 03.05.2010 o 13:06, kvaccaro napisał:

Zastanawiałem się nad XboXem, czy mam rację?

Chyba masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się