Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ale SixAxis nie jest niezbędny do gry :). Po prostu za jego pomocą możesz balansować ciałem lub wychylać się ze śmietnika, taki bardziej bajer niż coś potrzebnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:22, kodi24 napisał:

Z tego co czytam to tak- Six Sense, jak oni to nazywają to pewnie to samo co Sixaxis;

Pewnie tez Vibration Feedback to dla Ciebie to samo co Force Feedback?

Do Pana wyzej. Szczerze? Dziwilbym sie jakby pad za 8 dyszek mial czujniki (bo o tym, ze nie ma wibracji to na innej stronie jest napisane ;)). Ja wiem, ze cena oryginalnego kontrolera boli, ale... takie jest zycie. Sam mam jednego pada tylko, bo nie chce tyle wydawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:33, Piotrek_K napisał:

> Z tego co czytam to tak- Six Sense, jak oni to nazywają to pewnie to samo co Sixaxis;

Pewnie tez Vibration Feedback to dla Ciebie to samo co Force Feedback?


Jeśli to też mały układzik scalony opierający się na podobnych zasadach to czemu nie :)
Zaznaczam, że do kupna nie namawiam, ale czujnik ruchu to nic specjalnie skomplikowanego w dzisiejszych czasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 15:34, Kaucz napisał:

Może to być podróbką, jeśli pad z pakietu z konsolą jest inny od kupionego (zapewne na
allegro, bo w sklepie by takiego nie dali), to podróbka


No właśnie kupowałem go w MM, więc trochę się dziwię, żeby była to podróbka. ;p
Najdziwniejsze jest to, że pad nie różni się wcale od strony technicznej, wszystko działa jak należy, tylko lakier jest jakiś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:39, woko27 napisał:

No właśnie kupowałem go w MM, więc trochę się dziwię, żeby była to podróbka. ;p
Najdziwniejsze jest to, że pad nie różni się wcale od strony technicznej, wszystko działa
jak należy, tylko lakier jest jakiś inny.


Seryjne pady od mojej FAT-ki 60 GB są nieco ciemniejsze i jakby "gładsze", podczas gdy seryjny dual do Slimki jest bardziej matowy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar do końca tego miesiąca kupić ps3 slim 120 gb . Chciałem się dowiedzieć czy kabel HDMI trzeba dokupywać czy już jest w zestawie.Jeszcze chciałem się dowiedzieć jakie gry na początek polecacie ( żeby się szybko nie znudziły i aby były w miarę tanie ) . Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio można spotkać Slimki z dodawanym kablem HDMI - wystarczy sprawdzić czy jest przyklejony do opakowania (ewentualnie będzie coś o nim pisać).

Obowiązkowo trzeba zagrać w God of War 3, LittleBigPlanet, Heavy Raina. Za dużo by wymieniać, nic ciekawego mi teraz do głowy nie przychodzi. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:18, Sareth napisał:

Mam zamiar do końca tego miesiąca kupić ps3 slim 120 gb . Chciałem się dowiedzieć czy
kabel HDMI trzeba dokupywać czy już jest w zestawie.Jeszcze chciałem się dowiedzieć jakie
gry na początek polecacie ( żeby się szybko nie znudziły i aby były w miarę tanie
) . Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Hmm z tego co pamiętam do slimek pierwszych wersji nie dorzucali HDMI, w Fatach zawsze był, a w nowszych wersjach (slim), są kable HDMI. Ale i tak jeśli chcesz grać na porządnych TV to kup lepszy kabel ja za swój dałem około 100zł w MM i jest kapitalny obraz.
Co do gier to trudna sprawa, nie wiem jakie gatunku lubisz, ale skoro tanie: LittlebigPlanet, Uncharted 1, GTA4. Sam nie wiem, szukaj na allegro i sprawdzaj oceny na metacritic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:33, I_dont_know napisał:

http://www.allegro.pl/item1102039857_kabel_2m_gold_hdmi_hdmi_v1_3b_2560x1600_od_ss.html

znalazłem na allegro kabel hdmi za 6,99zł czemu cena jest taka tania jak oryginalny kabel
sony kosztuje 100zł
skąd taka duża różnica, czy ten kabel z allegro jest godny uwagi?


Różnicy w obrazie nie będzie. Jedynie ten tańszy będzie miał słabiej wykonane wtyczki, będzie też pewnie bardziej sztywny. Oczywiście całkowicie odradzam branie kabla HDMI za 100 zł. Sam wybieram z tych ciut droższych - koło 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:33, I_dont_know napisał:

http://www.allegro.pl/item1102039857_kabel_2m_gold_hdmi_hdmi_v1_3b_2560x1600_od_ss.html

znalazłem na allegro kabel hdmi za 6,99zł czemu cena jest taka tania jak oryginalny kabel
sony kosztuje 100zł
skąd taka duża różnica, czy ten kabel z allegro jest godny uwagi?

Każdy kabel działa tak samo, płacisz tylko za markę i jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 21:33, I_dont_know napisał:

http://www.allegro.pl/item1102039857_kabel_2m_gold_hdmi_hdmi_v1_3b_2560x1600_od_ss.html

znalazłem na allegro kabel hdmi za 6,99zł czemu cena jest taka tania jak oryginalny kabel
sony kosztuje 100zł
skąd taka duża różnica, czy ten kabel z allegro jest godny uwagi?

Nie ma różnicy ile kabel kosztuje, jakość obrazu będzie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam jakichś gier z opcją split-screen, żeby można było pograć z kumplem na jednej konsoli. Na razie znalazłem kilka nielicznych z tą opcją: Resistance 2, Army of Two (obie części), Rainbow Six Vegas 2. Interesują mnie głównie strzelanki, (celowo nie piszę FPSy bo widok może być tez z 3-ciej osoby), najlepiej już te w tańszych seriach (po 90zł) bo nie zamierzam płacić 200zł za grę, w którą nie będę zbyt często grał. Zastanawiam się, czy ktoś grał w którąś z tych gier w na podzielonym ekranie (lub jakąś inną z tą opcją) i mógłby polecić najlepszą z nich (do gry na split screen a nie ogólnie, czyli w jakich trybach gry ta opcja jest dostępna i jaką długość zabawy zapewnia). Na konsoli nie gram praktycznie w ogóle (a na PC sporadycznie) dlatego dobrze żeby miała sterowanie łatwe do opanowania dla niedzielnych graczy. Tak przy okazji, to wiem, że Pacific Rift ma opcje split screena na 4 graczy, jest jeszcze jakaś gra z ta opcją?
Jeszcze jedno pytanko, mam PS3 Slim 250GB i dołączony pad ma dwa napisy Dual Shock 3 i pod tym Sixaxis. To znaczy, że ma obydwie funkcje?
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie gry, które wymieniłeś i jakoś nie przypominam sobie by któryś FPS prócz tych miał split screena.

Co do pada - dokładnie po to są te dwa napisy. : ) Możesz używać zarówno wibracji jak i wbudowanych żyroskopów (funkcja Sixaxisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty World at War i Modern Warfare 2 mają taka opcję (przy czym w MW2 jest to spec ops a w WaW najlepiej grac w Nazi zombies)

Dnia 14.07.2010 o 09:33, gadula4 napisał:

Jeszcze jedno pytanko, mam PS3 Slim 250GB i dołączony pad ma dwa napisy Dual Shock 3
i pod tym Sixaxis. To znaczy, że ma obydwie funkcje?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 11:07, Rafix_94 napisał:

Grałem we wszystkie gry, które wymieniłeś i jakoś nie przypominam sobie by któryś FPS
prócz tych miał split screena.

Ok dzięki, a w której z tych gier co-op starczał na najdłużej i w jakich trybach był dostępny (w sensie w standardowej kampanii czy w jakichś specjalnych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:43, gadula4 napisał:

> Grałem we wszystkie gry, które wymieniłeś i jakoś nie przypominam sobie by któryś
FPS
> prócz tych miał split screena.
>
Ok dzięki, a w której z tych gier co-op starczał na najdłużej i w jakich trybach był
dostępny (w sensie w standardowej kampanii czy w jakichś specjalnych)?

Wszystkie te gry są krótkie. Jak chcesz długo się bawić to motorstorm i jazda. A w co-opie TPP to Army of Two jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:00, Kaucz napisał:

> > Grałem we wszystkie gry, które wymieniłeś i jakoś nie przypominam sobie by
któryś
> FPS
> > prócz tych miał split screena.
> >
> Ok dzięki, a w której z tych gier co-op starczał na najdłużej i w jakich trybach
był
> dostępny (w sensie w standardowej kampanii czy w jakichś specjalnych)?
Wszystkie te gry są krótkie. Jak chcesz długo się bawić to motorstorm i jazda. A w co-opie
TPP to Army of Two jednak.

Dobra zapewne kupię Army of Two (lepiej jedynkę czy 40th day bo cena ta sama?) ale zastanawiam się czy nie wziąć jeszcze Resistance 2 bo zachęciła mnie wideo recenzja, tylko czy tam w co-op''ie na split screenie można przejść tą samą kampanię, która dostępna jest normalnie w singlu czy są jakieś inne misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 14:10, gadula4 napisał:

Dobra zapewne kupię Army of Two (lepiej jedynkę czy 40th day bo cena ta sama?)

Skoro cena ta samo to lepiej 40th day, jest pare nowości i lepsza oprawa.

Dnia 14.07.2010 o 14:10, gadula4 napisał:

się czy nie wziąć jeszcze Resistance 2 bo zachęciła mnie wideo recenzja, tylko czy tam
w co-op''ie na split screenie można przejść tą samą kampanię, która dostępna jest normalnie
w singlu czy są jakieś inne misje?

Tam nie ukończysz kompanii, to są oddzielne misje. A i nie polecam ten split jest środki choć w ostateczności, jeśli cena dobra to czemu nie, jest jeszcze singiel i multi dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się