Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2010 o 12:20, DuduTutu napisał:

a wybierac konsole sugerujac sie padem,dla mnie troche głupota.


W momencie gdy zaliczyłem wszystko co mnie interesowało na obydwu konsolach, a miałem zostawić jedną do multiplatform, sugerowanie się padem nie było głupie ;)
W końcu wolę grać na tym co mi bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konsoli więc się pytam tych co ją mają
- jak się jednocześnie steruje ruchem pojazdu (np czołga) i obraca (i strzela) bronią zamontowaną na nim (np działem)?
Mam na myśli jakie przyciski się do tego używa.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W różnych grach to pewnie może różnie wyglądać, ale przypuszczam że standardowo jedną gałką poruszasz pojazd a drugą celujesz, przyciskami strzelasz/robisz inne rzeczy. Nie powinieneś się zbytnio martwić o sterowanie, stosunkowo łatwo jest się przyzwyczaić do pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 22:56, landcruiser napisał:

Nie mam konsoli więc się pytam tych co ją mają
- jak się jednocześnie steruje ruchem pojazdu (np czołga) i obraca (i strzela) bronią
zamontowaną na nim (np działem)?
Mam na myśli jakie przyciski się do tego używa.
Z góry dzięki za pomoc.

Zazwyczaj:
lewa gałka - jazda
prawa gałka - celowanie
prawy trigger - strzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wiadomo może czy pod X''a Arcade będzie dało się podłączyć Kinecta? Xbox nie posiada żadnego złącza Kinect, ale może będą jakieś przejściówki z USB?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:44, Necromanto napisał:

Witam,
Wiadomo może czy pod X''a Arcade będzie dało się podłączyć Kinecta? Xbox nie posiada
żadnego złącza Kinect, ale może będą jakieś przejściówki z USB?
Pozdrawiam.

Hmm wydawało mi się że Kinect działa z każdym X360 i zapewne tak jest. Podłącza się go jak zwykłą kamerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:12, Kaucz napisał:

> Witam,
> Wiadomo może czy pod X''a Arcade będzie dało się podłączyć Kinecta? Xbox nie posiada

> żadnego złącza Kinect, ale może będą jakieś przejściówki z USB?
> Pozdrawiam.
Hmm wydawało mi się że Kinect działa z każdym X360 i zapewne tak jest. Podłącza się go
jak zwykłą kamerkę.


Też tak myślałem, lecz te nowe Xy (slimy) są "kinect ready", a na aukcjach na allegro jest "Złącze Kinect" więc zacząłem się zastanawiać o co chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 13:44, Necromanto napisał:

Witam,
Wiadomo może czy pod X''a Arcade będzie dało się podłączyć Kinecta? Xbox nie posiada
żadnego złącza Kinect, ale może będą jakieś przejściówki z USB?
Pozdrawiam.

Tak, Kinect zadziała z każdym X-em, ale w tych starych (o ile mi wiadomo) to trzeba będzie podłączać jeszcze dodatkowo Kinia do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest awaria ps store, czy tylko ja tak mam? Zarówno na angielskim i jak i amerykańskim pisze, że usługa jest niedostępna w moim kraju/regionie?

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1- Czy do x-a potrzeba router tak jak do ps3?
2- czy będzie zestaw ps3+move? Bo mam zamoar kupić ps3 i nie wiem czy czekać na ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.
1- Czy do x-Boxa( dobrze napisałem? ) też potrzeba router tak jak do PS3?
2- Czy wie ktoś czy będzie zestaw PS3 + Move??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 08:46, Kakax napisał:

1- Czy do x-a potrzeba router tak jak do ps3?

Do PS3 nie potrzeba, możesz bezpośrednio podłączyć kabel.

Dnia 31.08.2010 o 08:46, Kakax napisał:

2- czy będzie zestaw ps3+move? Bo mam zamoar kupić ps3 i nie wiem czy czekać na ten zestaw.

Będzie, nawet wyjdzie to tanio chyba 1299zł na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:18, Kaucz napisał:


Dlatego na x360 gram tylko w exclusivy. Chociaż prawdę mówiąc mam ochotę kupić na premierę Halo: Reach miesiąc golda i przytaszczyć konsolę piętro wyżej do mojego pokoju gdzie jest moja główne stanowisko grania - playstation 3 i dostęp do sieci :] Chociaż roczny gold który niedawno mi się skończył wykorzystany był w niewielkim stopniu, szczególnie końcówka bo został właśnie wyparty przez excy z PS3. Tak więc Halo 3 i L4D poszły o odstawkę. Nawet tych 30 złotych mi trochę szkoda :/

Jestem ciekaw czy cena polskiego XBL będzie niższa skoro nie będzie tych wszystkich goodies którymi mogą się cieszyć Brytyjczycy czy Amerykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:59, KrisK91 napisał:

Jestem ciekaw czy cena polskiego XBL będzie niższa skoro nie będzie tych wszystkich goodies
którymi mogą się cieszyć Brytyjczycy czy Amerykanie.


Raczej nie. Już tłumaczę, oni mają te wszystkie niepotrzebne facebooki, Last.FM''y (kto wymyślił, żeby można było albo słuchać, albo grać?), SkyPlayery, ESPN''y i inne duperele dzięki którym cena się u nich podnosi, ale XBL Polska będzie miał dużo więcej bardziej przydatnych funkcji, za które jestem w stanie zapłacić więcej. Chociażby co miesięczne turnieje, w których będą nagrody pieniężne:
1 miejsce - 3.000 PLN
2 miejsce - 2.000 PLN
3 miejsce - 1.000 PLN
Ja już dla tej funkcjonalności jestem w stanie zapłacić.
Dodatkowo Live.log, jakiś kalendarz spotkań graczy, czyli zapisujesz się na grę ze znajomym w jakiś dzień o jakiejś godzinie, dodatkowo ludzie, którzy będą mięli zdrapkę z oficjalnej dystrybucji dostaną od MS jakiś Live Club, który na czas trwania abonamentu daje zniżki na siłownie, jakieś fitnessy i inne sportowe hale. A jakby tego było jeszcze mało to ma być co miesiąc "grająca gwiazda", czyli będzie można zagrać z jakąś gwiazdą, pierwszą już w listopadzie będzie Jakub Błaszczykowski, oczywiście w Fifie 11. Jak dla mnie bomba :). Ale jakoś opinie sobie naprawić muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się