Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2010 o 11:00, Q-Jot napisał:

> Witam, wie ktoś może ile kosztuje najtańsza wersja PS3 w MM ?
W Koszalinie 999zł za 120GB. W dużych miastach są często promocje, gdzie schodzą z ceną
poniżej 900zł. W Media Expert jest teraz PS3 320GB + Singstar 1147zł.



Jeśli można wiedzieć to w jakim mieście masz te ps3 za 1147zL Bo u mnie w media ekspert jest za 1300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, piractwo to uprzykszająca życie sprawa, w mordę :/
Osobiście nie miałbym serca przerobić mojej konsoli, a dodatkowo skoro wiemy, że i tak mizerną część kasy dostają twórcy gier za ich sprzedaż to nie odbierajmy im tej mizernej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam PS3 w wersji FAT 40GB i zamierzam wymienić dysk na większy. I tu mam pytanie: Czy aplikacje takie jak np. PS Home, Life with Playstation albo Photo Gallery będę mógł ponownie ściągnąć czy też będę musiał skopiować je za pomocą pendrive''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 16:55, miCHolo_PL napisał:

Witam!

Mam PS3 w wersji FAT 40GB i zamierzam wymienić dysk na większy. I tu mam pytanie: Czy
aplikacje takie jak np. PS Home, Life with Playstation albo Photo Gallery będę mógł ponownie
ściągnąć czy też będę musiał skopiować je za pomocą pendrive''a?

Będziesz mógł ściągnąć, przecież one są darmowe i dostępne na każdej konsoli bez żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 17:39, Q-Jot napisał:

Będziesz mógł ściągnąć, przecież one są darmowe i dostępne na każdej konsoli bez żadnych
przeciwwskazań.


Aha to fajnie, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Otóż mam Xbox 360 , no i podłączyłem go do TV z HD Ready , No i jak normalnie mam podłączone przez Euro to działa ( fakt obraz taki se ale ok ) , no ale jak podłączam i to z Euro plus te trzy kabelki ( czerwony , niebieski i zielony ) , to też działa zwyczajnie , ale jak już na kablu przełączę z TV , na HDTV , to dźwięk jest ale obrazu nie ma ;( , a wszystkie sześć kabelków jest podłączone , czy coś robię nie tak ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 14:45, Shiraco napisał:

Mam pytanie

Otóż mam Xbox 360 , no i podłączyłem go do TV z HD Ready , No i jak normalnie mam podłączone
przez Euro to działa ( fakt obraz taki se ale ok ) , no ale jak podłączam i to z Euro
plus te trzy kabelki ( czerwony , niebieski i zielony ) , to też działa zwyczajnie ,
ale jak już na kablu przełączę z TV , na HDTV , to dźwięk jest ale obrazu nie ma ;(
, a wszystkie sześć kabelków jest podłączone , czy coś robię nie tak ?????

Podłącz bez Euro. 5 kabelków powinno być podłączone, a nie 6 wtedy. Przestaw na kablu w HDTV i wejdź w ustawienia wyświetlania konsoli i wybierz sobie jakąś wysoką rozdzielczość, którą twój telewizor obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zapalonym graczem między innimi CoDa i jak co roku planowałem zakup nowej odsłony, w wakacje zakupiłem nowego kompa radeon HD 5850 amd czterordzeniowy 2.8 i 4 giga ddr 3. Teraz sobie myślałem, że cod będzie będzie błyszczeć na moim kompie:), ale dowiedziałem się, że jakos przed gwiazdką rodzice kupuję jakiś dobry telewizor hd ok 46 cali i teraz myślałem, czy kupić do niego konsolę i kupić coda(ale to dopiero w grudniu), czy zainwestować w dorby monitor (myślałem o 27 cali lg HD) jak już mam dobrego kompa. Teraz nie wiem kurcze, ale narazie chyba kupię coda na pc a potem najwyżej na konsole ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to moim zdaniem nie ma sensu kupować tej samej gry na konsolę i PC - stracone pieniądze.
Po drugie: na Twoim miejscu przemyślałbym, czy chcesz wydawać pieniądze na konsolę tylko z powodu CoDa czy raczej grywałbyś więcej.
Teraz moje pytanie: wszędzie są różne opinie o padach do X''a i PS3. Więc stąd moje pytanie, który Waszym zdaniem jest lepszy? Głownie grałbym w gry akcji(strzelanki) i gierki typu LEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:24, wojcio102 napisał:

(...)

Mam obie konsole. I moim skromnym zdaniem pad x360 > pad od ps3 - chodzi głównie o wygodę, xbox controller tak idealnie wpasowuje się w moje dłonie, że gdy później chwytam za Dualshocka czuje dyskomfort. Czego byś jednak nie wybrał - i tak będziesz zadowolony. To naprawdę dobre pady.

Nie kupuj jednak pada od x''a jeśli chcesz grać w Street Fighter IV albo inne bijatyki. Krzyżak jest tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:24, wojcio102 napisał:

Teraz moje pytanie: wszędzie są różne opinie o padach do X''a i PS3. Więc stąd moje pytanie,
który Waszym zdaniem jest lepszy? Głownie grałbym w gry akcji(strzelanki) i gierki typu
LEGO.

Większość osób, tak zwanych hardkorowych graczy uważa pad od X360 lepszy do FPSów i gier TPP, a pad od PS3 góruje w wyścigach i bijatykach. Osobiście gra mi sie świetnie w FPSy i gry TPP na padzie od PS3, więc mnie te stwierdzenia nie dotyczą. Najlepiej sprawdź który ci lepiej w reku leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:56, kulfonito napisał:

Dobry gracz zagra i na gitarze od GH w wyścigi xD


Ja próbowałem kiedyś grać w Fifę na kierownicy :D

wojcio102- oba pady są bardzo fajne, ale ten od X''a jest zdecydowanie wygodniejszy z jednego prostego powodu - jest większy, przez co idealnie wpasowuje w dłonie, które po dłuższej grze w ogóle się nie męczą. Ale mam nadzieję, że nie masz zamiaru kupować konsoli ze względu na pady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:31, woko27 napisał:

> Dobry gracz zagra i na gitarze od GH w wyścigi xD

Ja próbowałem kiedyś grać w Fifę na kierownicy :D

wojcio102- oba pady są bardzo fajne, ale ten od X''a jest zdecydowanie wygodniejszy z
jednego prostego powodu - jest większy, przez co idealnie wpasowuje w dłonie, które po
dłuższej grze w ogóle się nie męczą. Ale mam nadzieję, że nie masz zamiaru kupować konsoli
ze względu na pady? ;)



Nie kłam, Dualshock 3 jest lepszy, bo jest SONY ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:56, kulfonito napisał:

Dobry gracz zagra i na gitarze od GH w wyścigi xD

Nie zagra, gitara z GH nie ma triggerów ;)

A co do padów: kształtem i leżeniem w łapie wygrywa DS3, ale rozplanowaniem gałek i przycisków Xpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ja grałem z bratem jeszcze na piecu w fifke. Pierwszy mecz dostałem 50:0 haha :P poxniej było coraz lepiej aż w koncu go ogrywałem :P bardzo fajnie sie grało na kierce w fife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:30, Dared00 napisał:

> Dobry gracz zagra i na gitarze od GH w wyścigi xD
Nie zagra, gitara z GH nie ma triggerów ;)

A co do padów: kształtem i leżeniem w łapie wygrywa DS3, ale rozplanowaniem gałek i przycisków
Xpad.


Jakie rozplanowanie gałek i przycisków? :D Raz w życiu miałem tego pada w rękach, to do dzisiaj je myje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się