Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 22:58, Fatal-X napisał:

Chce wysłać swoją konsolę(PS3) z padami na przegląd i czyszczenie.



To teraz już nawet takie usługi są oferowane? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 23:55, Chaotizz napisał:

To teraz już nawet takie usługi są oferowane? O_o

??

Swoje PS2 lata temu też dawałem do przeglądu i czyszczenia kiedy parę latek konsoli stuknęło. Z tym że to nie był ten serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 15:37, ProGracz200 napisał:

> Owszem, multi za darmola... ale ile płaciłeś za konsolę? 1600? 1800? 2000?
>
> Bo widzisz, ja swojego X-a kupiłem za 1000. Za pozostałe 600 złotych kupuję sobie
abonament
> na multi na 7 lat. I jestem na zero.

Po pierwsze: Konsolę dostałem, Po drugie: Ps3 Slim kosztuje około1200zeta(www.konsoleigry.pl),
Xbox slim(?) 1100. Po trzecie: Na ps3 i xbox premium kosztuje mniej więcej tyle samo.
<----trochę dziwnie napisałem, ale nie wiedziałem poprostu jak :D

Prawie dwa Xboxy za taką kasę się kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm takie noobowskie pytanie. Od niedawna mam xboxa360. Jest tam taka zakładka w menu konsoli - znajomi. Awatary tych znajomych stoją na tle różnych przedmiotów i budynków, a to pociąg, a to jakiś bar z neonem. Mam pytanie - czy to tło się jakoś edytuje i jak zobaczyć jak mój awatar jest widziany przez innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:47, BluesBoy napisał:

Ekhm takie noobowskie pytanie. Od niedawna mam xboxa360. Jest tam taka zakładka w menu
konsoli - znajomi. Awatary tych znajomych stoją na tle różnych przedmiotów i budynków,
a to pociąg, a to jakiś bar z neonem. Mam pytanie - czy to tło się jakoś edytuje i jak
zobaczyć jak mój awatar jest widziany przez innych??

Losowo, losowo, iiii... losowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sposoby na nagrywanie gameplayów z gier bądź robienie screenshotów? Oczywiście poza tymi wbudowanymi, jak na przykład w Gran Turismo 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jaki telewizor będzie dobry do ps3 ? Myślałem o 32 calach full hd by sony :P Poda mi ktoś konkretny model, który warto kupić by cieszyć się grą na dobrym poziomie ? Tak do 1.5-2 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowaliście kiedyś gry używane w Empiku? Wiem, że ceny może nie najlepsze, ale jak już się pododaje ceny wysyłki (przy kupowaniu na allegro) to niektóre tytuły można dostać za przyzwoitą cenę. Ale ciekawi mnie ich stan- czy Empik ma jakieś wymagania przy skupowaniu używek? Płytki bez rys, instrukcja i pudełko itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej takie szybkie pytanko jakie gry chodzi mi o wyścigi można grać na konsoli xbox 360 na dwóch z podzielonym ekranem?? rzucili i byście kilka tytułów. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 21:10, Mati1990 napisał:

Hej takie szybkie pytanko jakie gry chodzi mi o wyścigi można grać na konsoli xbox 360
na dwóch z podzielonym ekranem?? rzucili i byście kilka tytułów. z góry dzięki

Forza, PGR, Dirt 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem posiadaczem Wii mam kilka pytań.

1. Czy jeśli kupię grę z GameCube, to będzie działać czy nie? I jeśli odpalają to mogę grać na Wiilocie czy muszę mieć kontroler od GameCuba?
2. Czy gry Big N (chodzi mi o Donkey Kong i New Super Mario) można kopic gdzies taniej? Nie bardzo mam chęć płacić 37 funtów za roczną grę.
3. Warto kupić Wii Motion Plus czy zbędny bajer? Jest gdzieś w Necie lista gier które go potrzebują?
4. Rejestrować się na Polskę czy lepiej na Anglię? Chodzi mi o wirtualny sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliśmy a nawet oddawaliśmy ; ]
Mają wymagania i to dosyć ostre - płyta nie może być znacząco porysowana. Ba - czepiają się nawet jednego, mało widocznego odcisku palca ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dojrzewać do kupienia “TES V:Skyrim”. Gra zbiera świetne oceny, a ja dawno nie grałem w żadnego porządnego rpga. Czy ktoś z was gra już może w Skyrim? Interesuje mnie też opinia czy lepiej gra wygląda i “chodzi” na Xboxsie czy na PS3 (podobno na PS3 są jakieś problemy z sejvami, a na klocku z teksturami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 15:21, Kertur napisał:

Czy opłaca się kupić konsolę obecnej generacji? Jak tak to jaka jest lepsza Xbox czy
PS?

Przeczytaj przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:24, kerkas napisał:

Proszę polećcie mi jakieś gry na PS3 dla 3 lub więcej osób.


Osobiście preferuję grę na jednym ekranie (podzielony mi nie podchodzi). Polecam następujące gry:

Little Big Planet 1 i 2 (max 4osoby)
Lara Croft: Guardian of Life (coop dla 2 osób)
Robak Jim HD (coop do 4 osób)
Odlot (ang. Up !) (gra na podstawie filmu, ale fajna zabawa dla 2 osób na 1 ekranie)
wszystkie gry z serii Lego (coop dla 2 osób)
NBA JAM (najlepsza radocha jest gdy gramy w 4 osoby)

Jeśli masz move to może "Start the Party" - wystarczy jedno dildo hehe, bo są krótkie rundy po 30 sec i grać może do 4 graczy.

Z nowości

Ratchet i Clank 4 za jednego (gierka trochę na jedno przejście, ale przy pierwszym podejściu super zabawa w 4)
Rayman Origin (mam demo tylko, ale to wystarcza, żeby stwierdzić, że jest świetna,coop dla 4)

Na podzielonym ekranie zagramy w wyścigi:
np. Sonic and Sega All star racing (może Mario Kart to to nie jest, ale daje rade i można w 4 osoby nawet)
Split Secend (fajniejsze niż zwykłe wyścigi, bo są różne dopalacze i przeszkadzajki)

z poważniejszych to:
Gran Turismo 5 (nie wiem czy można w więcej niż 2 osoby) i
chyba wszystkie CoD mają opcję misji coop (na pewno MW2 ale też chyba w 2 osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się