Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2011 o 17:01, BluesBoy napisał:

z poważniejszych to:
Gran Turismo 5 (nie wiem czy można w więcej niż 2 osoby) i

W dwie osoby maksymalnie, ale i tak jest tak sobie.. brak ustawień np. wyścigów specjalnych jak drift, itp.

Dnia 29.11.2011 o 17:01, BluesBoy napisał:

chyba wszystkie CoD mają opcję misji coop (na pewno MW2 ale też chyba w 2 osoby).

W CoD Black Ops nie ma misji w coopie, ale i tak jest fajna zabawa we 2, bo można grać w multiplayer na split-screenie... a oprócz tego zostaje zombie survival. ;)

Od siebie dodałbym jeszcze Portal 2 (osobna kampania w coopie) i Dead Nation (całą grę na całym ekranie da się skończyć grając dwoma graczami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo. Mam pytanie do znawców.

Mam Xboxa360 i TV i kino domowe i teraz pytanie bo mam kino pod tv podłaczone przez HDMI i Cyfre + tez przez HDMI do tv podłaczoną i niemam juz wolnych HDMI w telewizorze,ale w kinie domowym mam dodatkowe 2 wejscia HDMI i pytanie czy X-a moge podpiac pod te kino przez HDMI i odpalac przez kino na telewizorze przynajmniej bym miał 5.1 dzwięk...zna sie ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano, co myślicie konsolowcy o dzisiejszym zakupie konsoli? PS3, Xbox 360 nie ma znaczenia. Pytanie tylko, czy warto jeszcze na dzisiejsze czasy kupić konsole? Czy niedługo nowa generacja i lepiej poczekać na nową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:08, damiank485 napisał:

Siemano, co myślicie konsolowcy o dzisiejszym zakupie konsoli? PS3, Xbox 360 nie ma znaczenia.
Pytanie tylko, czy warto jeszcze na dzisiejsze czasy kupić konsole? Czy niedługo nowa
generacja i lepiej poczekać na nową???

Kupuj. Jeszcze masz spokojnie z dwa lata do nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:09, Dared00 napisał:

> Siemano, co myślicie konsolowcy o dzisiejszym zakupie konsoli? PS3, Xbox 360 nie
ma znaczenia.
> Pytanie tylko, czy warto jeszcze na dzisiejsze czasy kupić konsole? Czy niedługo
nowa
> generacja i lepiej poczekać na nową???
Kupuj. Jeszcze masz spokojnie z dwa lata do nowej generacji.


Bardzo chętnie kupię:) Na razie moje myśli są jeszcze podzielone. Będę potrzebował paru dni i kilku odpowiedzi, oczywiście wezmę twoją pod uwagę:)
Ogólnie to mam zamiar kupić konsolę żeby pograć sobie z kolegami na 2 pady, na dużym TV w full HD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj :)

Odpukac, jakby Ci konsola padla w ciagu gwarancji to naprawisz za darmo, a jak juz PO to akurat bedzie nowa generacja, wiec nie bedziesz naprawial tylko kupisz nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:42, damiank485 napisał:

na dużym TV w full HD:D

Chciałeś powiedzieć "w 720p". Większość gier na aktualne konsole jest tylko w 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:47, Dared00 napisał:

> na dużym TV w full HD:D
Chciałeś powiedzieć "w 720p". Większość gier na aktualne konsole jest tylko w 720p.

Miałem kiedyś x360 ale starszą wersję arcade i np. assassin''s creed 1 miałem w 1080p. Miałem ją w 2007 roku potem sprzedałembo pilnie potrzebowałem kasy bo komp mi siadł ;/ No ale teraz rozważam kupno albo x360 slim albo Ps3 slim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:41, damiank485 napisał:

> > na dużym TV w full HD:D
> Chciałeś powiedzieć "w 720p". Większość gier na aktualne konsole jest tylko w 720p.

Miałem kiedyś x360 ale starszą wersję arcade i np. assassin''s creed 1 miałem w 1080p.
Miałem ją w 2007 roku potem sprzedałembo pilnie potrzebowałem kasy bo komp mi siadł ;/
No ale teraz rozważam kupno albo x360 slim albo Ps3 slim:D


Chyba XBox 360 slim jest najlepszym wyborem. (jeśli nie masz ciśnienia na exy Sony). Najlepiej mieć obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 10:57, Mroczny_Joga napisał:

Witam, właśnie dostałem nowiutkie ps3 i chciał bym je podłączyć do neta. Możecie mi powiedzieć
jak mam to zrobić ?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podłączasz w domu swój komputer.
Jeżeli posiadasz router i masz jeszcze jedno wolne wejście, chwyć kabel ethernet i jedną końcówkę podłącz do routerowego pudła z lampami, a drugie do samej konsoli.

Dalej, po prostu - postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek - zresetuj konsolę, zresetuj router i sprawdź, czy zadziałało.

Dalej nic? To prosz, copypasta z jakiegoś forum, które podrzuciło mi google.

''Nie masz na routerze uruchomionej usługi DHCP. Musisz zalogować się na router przez przeglądarkę i skonfigurować go tak, aby przydzielał adresy przez WiFi. Ewentualnie możesz spróbować manualnie ustawić adresy IP dla konsoli.

Na przykład
IP Address: 192.168.1.200
Netmask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.1.1

DNS#1: 208.67.220.220
DNS#2: 208.67.222.222''

Cytowany post tyczy się konfiguracji WiFi (podkreśliłem Ci fragment, który w Twoim przypadku będzie dotyczył połączenia przez ethernet), ale to samo możesz chyba wykombinować przez połączenie kabelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzebię w sieci i widzę, że przyczyn problemów może być naprawdę sporo, ale niemal wszystkie leżą w konfiguracji routera. Najdziwniejsze jest to, że ten problem występuje niemal tylko przy połączeniu bezprzewodowym.
Gdybyś podał jego model, byłoby ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zagiąłeś, bo nie bardzo ogarniam takie sprawy. Rozumiem że mam ręcznie na konsoli ustawić IP ? A co to rutera, to się zamuliłem zapomniałem że taraz mam to pudło z liveboxa ale to chyba działa na tej samej zasadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/44223-faqjak-szybko-i-skutecznie-ustawic-internet-livebox/
Prosz, póki co będziesz podłączony bezprzewodowo - zaraz znajdę coś więcej.

*Edit*
Sprawdziłem FAQ francuskiego Orange i jeśli chodzi o podłączenie konsoli przez kabel, to nawet nie wspominają o możliwości wystąpienia problemu. Oh well. Czekamy na kogoś, kto miał podobny problem i wie, jak się z nim uporać.

Jeszcze raz - po podłączeniu konsoli do liveboksa próbowałeś zresetować lajwboksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livebox domyslnie ma wlaczony serwer DHCP, wiec zostaje rzecz inna, banalniejsza:

Podlaczasz do ZOLTEGO czy CZERWONEGO portu w Liveboxie? Jak do zoltego to podlacz do czerwonego. Jak nie mozesz, bo juz czerwony masz zajety to musisz wejsc na strone konfiguracyjna Liveboxa i tam WYLACZYC opcje TV przez ADSL dzieki czemu bedziesz mogl korzystac z portu zoltego jako portu ethernetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Livebox domyslnie ma wszystko na automacie ustawione, a do tego moze przydzielic tyle adresow, ze nie starczyloby Ci miejsca w pokoju na te wszystkie urzadzenia ;).

Resetowania Liveboxa do fabrycznych bym nie polecal - nawet jesli pomoze to przy utracie danych PPPoE, Morczny_Joga moze juz do nas nie wrocic, bo bedzie czekal na informatyka z TPSA, ktory mu przywroci lacze na Liveboxie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się