Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2011 o 15:17, Piotrek_K napisał:

Morczny_Joga moze juz do nas nie wrocic, bo bedzie czekal na informatyka
z TPSA, ktory mu przywroci lacze na Liveboxie :P

20111223152423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:24, ww3pl napisał:

> Morczny_Joga moze juz do nas nie wrocic, bo bedzie czekal na informatyka
> z TPSA, ktory mu przywroci lacze na Liveboxie :P

Ja pierdziele ww3pl nawet na gramie jest? Myślałem że tylko na cdprojekcie;) Kiedyś mnie stamtąd wykopaliście;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo... widze, ze TPSA zaczela jakies nowe Liveboxy dawac. Czy ja dobrze widze, ze masz CZTERY porty na nim? Jak tak to wepnij przewod w dowolny oprocz zoltego, bo wedlug screena wlasnie tylko ten nie zostal zaprogramowany do podlaczenia kompa.

I jesli rzeczywiscie masz cztery to nie ma sensu zmieniac niczego na stronie konfiguracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zrobiłem tak jak powiedziałeś i wszystko działa, czasami się sam dziwię że wystarczy zrobić taką nieistotną sprawę i będzie dobrze a ja się cały dzień męczyłem, w każdym razie dzięki za pomoc :P Mam jeszcze pytanie kumpel mi mówił że ma taki program dzięki któremu może zrzucać rzeczy z kompa na ps (chyba PS3 media server) Mógł bym mi ktoś przybliżyć jego działanie, skąd mogę sciągnąć i jak wygląda sprawa z instalacją tego na kompie i konsoli :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 12:10, Mroczny_Joga napisał:

Mógł bym mi ktoś przybliżyć
jego działanie, skąd mogę sciągnąć i jak wygląda sprawa z instalacją tego na kompie i konsoli :)?


1./ Ściągasz PS3 Media Server stąd: https://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/detail?name=pms-setup-windows-1.50.0.exe
2./ Instalujesz na PC
3./ Uruchamiasz konsolę i PS3 Media Server na PC
4./ Czekasz aż program wyszuka konsolę w Twojej domowej sieci
5./ Na PS3 pojawia się ikonka PS3 Media Server, w którą wchodzisz i masz dostęp do swojego dysku z PC
6./ Konfigurujesz program wg własnych potrzeb i cieszysz się

Dnia 24.12.2011 o 12:10, Mroczny_Joga napisał:

Czy w święta nikt nie korzysta z forum :(?

Nie, po prostu masa wiary siedzi tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&u=5313 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!
Być może ktoś będzie znał odpowiedź. Jeśli podłączę konsole (załóżmy PS3) optykiem do kina domowego, to oczywista oczywistość, że będziemy mieli dźwięk 5.1. A jeśli podłączymy konsole HDMI do telewizora, który dopiero podłączymy optykiem do kina domowego, to będziemy mieli wspomniane 5.1? Dźwięk przestrzenny działa mimo takiego "pośrednika", czy ulega jakiejś konwersji (np. we wszystkich głośnikach słychać to samo)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proste pytanie. czym sie rozni xbox 360 od ps3.

dawniej gralem na konsolach teraz tylko pc. do czasow ps2 dla mnie playstation byl najlepszy, ps to ps co moglo byc lepsze.

i jak to teraz jest z tym internetem w konsolach ? placi sie za to dodatkowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:25, Malevyn napisał:

nadal nie ogarniam co to sa te GB. do czego to potrzebne konsoli ? i np w xboxie jest
duza roznica, jedna ma 4gb druga 250gb.

BG to nic innego jak gigabajty :)
A skoro już podajesz Xboksa - wersja 4GB to wersja z wbudowaną pamięcią flash, z kolei 250GB ma dysk twardy o tejże pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:25, Malevyn napisał:

nadal nie ogarniam co to sa te GB. do czego to potrzebne konsoli ? i np w xboxie jest
duza roznica, jedna ma 4gb druga 250gb.


To są dyski, takie jak w kompie - możesz sobie na nie zainstalować grę (żeby czytnik z płytką nie huczał), ściągnąć demka z internetu albo wgrać inne różności.
Różnica jest taka, że jedna ma 4GB (wbudowana pamięć flash) a druga 250GB (dysk twardy) pojemności :P No i cena, ten 250GB jest oczywiście droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 23:12, Aer napisał:

Być może ktoś będzie znał odpowiedź. Jeśli podłączę konsole (załóżmy PS3) optykiem do
kina domowego, to oczywista oczywistość, że będziemy mieli dźwięk 5.1. A jeśli podłączymy
konsole HDMI do telewizora, który dopiero podłączymy optykiem do kina domowego, to będziemy
mieli wspomniane 5.1? Dźwięk przestrzenny działa mimo takiego "pośrednika", czy ulega
jakiejś konwersji (np. we wszystkich głośnikach słychać to samo)?

Wybacz, że tak późno.
Tak, po podpięciu konsoli HDMI do TV i wspomnianego telewizora optykiem do kina domowego dostaniemy 5.1. Trzeba tylko w opcjach TV ustawić przesyłanie bitrate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się kupować na PSS bez karty kredytowej? Jeśli zaproponujecie te prepaidy co można kupić w sklepie to mnie to nie satysfakcjonuje bo chciałbym mieć odliczoną równą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:15, Belmundo napisał:

Da się kupować na PSS bez karty kredytowej? Jeśli zaproponujecie te prepaidy co można
kupić w sklepie to mnie to nie satysfakcjonuje bo chciałbym mieć odliczoną równą kwotę.



Nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Nintendo Wii za śmieszne pieniądze.. Dostałem dziś konsolę i chciałem ją podpiąc do neta pobrałem ileś tam mb danych konsola się zaktualizowała ale nie mogę wejśc do sklepu bo pokazuje się info ze jest chwilowo nie dostępny moze jakaś awaria (słyszałem ze usługi sieciowe wii są mega słabe..) albo moze ma na to wpływ ze jako lokalizacje mam ustawioną Polskę ? Mam jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy tej śmiesznej konsoli mianowicie mozecie mi polecić gry w któe trzeba zagrać na wii ? Interesują mnie tylko gry na wyłączność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 00:48, miodus napisał:

Kupiłem sobie Nintendo Wii za śmieszne pieniądze.. Dostałem dziś konsolę i chciałem ją
podpiąc do neta pobrałem ileś tam mb danych konsola się zaktualizowała ale nie mogę wejśc
do sklepu bo pokazuje się info ze jest chwilowo nie dostępny moze jakaś awaria (słyszałem
ze usługi sieciowe wii są mega słabe..) albo moze ma na to wpływ ze jako lokalizacje
mam ustawioną Polskę ? Mam jeszcze jedno pytanie dla posiadaczy tej śmiesznej konsoli
mianowicie mozecie mi polecić gry w któe trzeba zagrać na wii ? Interesują mnie tylko
gry na wyłączność..


Tak, ustaw Anglię lub inne państwo gdzie jest Club Nintendo.

Super Smash Bros. Brawl
Legend of Zelda Twilight Princess oraz Skyward Sword
Super Mario Galaxy 1 i 2
No More Heroes 1 i 2
Mad World
Kirby Epic Yard
Kirby(2011, nie pamiętam tytułu teraz)
Animal Crossing
Fragile Dreams
Sin and Punishment : Successor of the Skies
The Last Story
Xenoblade Chronicles
Pandora''s Tower
Little Kings Story
Nyx Quest
Metroid Prime Trilogy(trzy gry z serii)
Metroid Other M
Tatsunoko Vs Capcom Ultimate All Stars
Dead Space Extraction
Monster Hunter Tri
Epic Mickey
Wii Sports Resort
Wii Fit+
Conduict 1 i 2
Just Dance
Mario Party 9
Mario Kart
New Super Mario Bros.
Donkey Kong Country Returns
i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się