Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 16:15, gumeczka napisał:

http://allegro.pl/nowy-pad-microsoft-xbox-360-pc-usb-black-tychy-i2600305219.html tu
masz za 125.Sprzedawca pewny bo sam od niego kupiłem.Pad przyszedł na drugi dzień


Dzięki, ale już odebrałem ze Sferisa - taniej, bo nie płaciłem za koszty przesyłki, co wyniosło mnie w sumie 130 zł. Swoją drogą, już się nie mogę doczekać chrzestu ognia. :> Dark Souls dojdzie pewnie w piątek-sobotę, ale tymczasem mogę np pomęczyć ostatniego Prince of Persia. Ciekawi mnie też, jak sprawuje się na tym Wiesiek 2. No nic, trzeba się przekonać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że nie masz wejścia HDMI w monitorze, to wtedy do xboxa kupujesz specjalny kabel, znajdziesz pewnie jakis na allegro. Jak jest z PS3 to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 23:13, WhiteMamba napisał:

No chyba, że nie masz wejścia HDMI w monitorze, to wtedy do xboxa kupujesz specjalny
kabel, znajdziesz pewnie jakis na allegro. Jak jest z PS3 to nie wiem..

Mam,mam, sam monitor mam cały czas właśnie przez taki kabel HDMI podłączony do karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się teraz kupować pierwsze PSP ? Tak sobie myślę, czy nie sprezentować sobie na gwiazdkę. Jest po atrakcyjnej cenie bo po 300 zł... W Grudniu to pewnie i coś jeszcze dodadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz przenośną konsolę to tak. Tu nie ma co się opłacać albo nie opłacać. Vita kosztuje tyle ile kosztuje, gry na nią też tanie nie są. Więc jeśli dla Ciebie to za drogo to zostaje tylko PSP. Wiele osób słusznie narzeka na listę dostępnych tytułów, ale skoro dopiero zaczynasz przygodę z handheldem SONY to gier do przejścia trochę będziesz miał. Ewentualnie na twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze nad DS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 22:24, Pitej napisał:

Jeśli chcesz przenośną konsolę to tak. Tu nie ma co się opłacać albo nie opłacać. Vita
kosztuje tyle ile kosztuje, gry na nią też tanie nie są. Więc jeśli dla Ciebie to za
drogo to zostaje tylko PSP. Wiele osób słusznie narzeka na listę dostępnych tytułów,
ale skoro dopiero zaczynasz przygodę z handheldem SONY to gier do przejścia trochę będziesz
miał. Ewentualnie na twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze nad DS''em.


Zawsze chciałem mieć przenośna maszynkę do grania :) DS odpada bo jest 2x droższy od PSP i gorszy :P Mowa tutaj o DSi. Vita odpada bo cena jest za duża. Aż tyle nie mam zamiaru wydawać na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 23:33, vegost napisał:

DS odpada bo jest 2x droższy od PSP i gorszy :P Mowa tutaj o DSi.

Gorszy jeśli chodzi o parametry sprzętowe. Czy gorszy w ogóle? Mam obydwie i gdybym miał dziś wybierać jedną to pewnie byłby to DS właśnie. Tak czy siak nie zamierzam namawiać ani przekonywać. Chciałem przypomnieć o istnieniu Nintendo :)

Dnia 05.10.2012 o 23:33, vegost napisał:

Zawsze chciałem mieć przenośna maszynkę do grania :)

Dlatego bierz PSP. Jeśli zawsze chciałeś, to czas to marzenie spełnić :)

Dnia 05.10.2012 o 23:33, vegost napisał:

Vita odpada bo cena jest za duża. Aż tyle nie mam zamiaru wydawać na prezent.

Tak samo w moim przypadku (chociaż ja i tak w chwilach wolnych ostatnio robię co innego niż gram i wszystko tylko się kurzy ;d)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 23:33, vegost napisał:

> Jeśli chcesz przenośną konsolę to tak. Tu nie ma co się opłacać albo nie opłacać.
Vita
> kosztuje tyle ile kosztuje, gry na nią też tanie nie są. Więc jeśli dla Ciebie to
za
> drogo to zostaje tylko PSP. Wiele osób słusznie narzeka na listę dostępnych tytułów,

> ale skoro dopiero zaczynasz przygodę z handheldem SONY to gier do przejścia trochę
będziesz
> miał. Ewentualnie na twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze nad DS''em.

Zawsze chciałem mieć przenośna maszynkę do grania :) DS odpada bo jest 2x droższy od
PSP i gorszy :P Mowa tutaj o DSi. Vita odpada bo cena jest za duża. Aż tyle nie mam zamiaru
wydawać na prezent.


Jeśli zaliczasz się, że tak powiem do hc graczy to spokojnie bierz PSP. Dwie części GoW (obie doskonałe) i dwie części przenośnego GTA (właściwie to 3, ale ChinaTown Wars nie każdemu podejdzie) wystarczy na kilka miesięcy grania. Ponadto naprawdę niezłe Fify i NBA a także kilka wersji Lego (wcale nie gorsze niż na stacjonarnych). Dla dziwaków Patapony x 3, i Lorcoco x 2 (czy jakoś tak), lub całkiem niezłe Rock Band Unpluged (jak lubisz Guitar Hero lub Rock Band z pewnością ci się spodoba). Kilka NFSPD, przenośne GT i Motorstorm Arctic Edge( dla mnie lepsze od inych Motorstormów na PS3). Jest w co grać !

Niemniej oczywiście na DS jest dużo wiecej gier, ale raczej poświęconych gotowaniu lub opiece nad zwierzakiem i dmuchaniu w mikrofon... oczywiście maksymalnie upraszczam, bo z drugiej strony są Pokemony (nie jarają mnie), a każda gra z Marianem na DS (a jest ich mnóstwo) wciąga nosem większość gier na PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 23:20, Garadon napisał:

Czy ktoś też nie może się doczekać na Wii U? :D Kupuje ktoś w dniu premiery?


Ja miałem kupić, ale się wachom... liczyłem na Raymana Legends i Lego City Undercover, a one chyba dopiero na wiosnę wychodzą. Jedyne co fajne na premierę to chyba Zombii U, ale ostatnio kupiłem w promocji Dead Island i gram w Walking Dead, więc mam trochę dość zombiaków na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 09:27, Henrar napisał:

Wygląda na to, że produkcja Playstation 2 została zakończona.

12 lat, 154 miliony sprzedanych konsol.

[Salutuje]

Można prosić o jakieś źródełko, Henrar? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 09:56, Janek_Izdebski napisał:

Można prosić o jakieś źródełko, Henrar? Dziękuję. :)

Neogaf, twitter Sony, aczkolwiek wpisu już nie ma.
Plotki chodziły po Internecie już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 09:59, Henrar napisał:

> Można prosić o jakieś źródełko, Henrar? Dziękuję. :)
Neogaf, twitter Sony, aczkolwiek wpisu już nie ma.
Plotki chodziły po Internecie już od jakiegoś czasu.

No to PS3 zastąpi wysłużoną "Dwójkę". Kolejny dowód, że nastepna generacja zbliża się wielkimi krokami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 23:20, Garadon napisał:

Czy ktoś też nie może się doczekać na Wii U? :D Kupuje ktoś w dniu premiery?


Ja mam taki plan, się doczekać nie mogę, a moja wyobraźnia o tym jakie można na to gry stworzyć, po prostu szaleje. Nie mogę się doczekać aż łapy położę na NIntendo Land i Raymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tematu o Wii U, zatem tutaj wrzucę tylko zachętę. Napisałem praktycznie wszystko co wiemy o Wii U, poza specyfikacjami technicznymi, bo nie chciałem się w nie wgłębiać. Musiałbym jeszcze raz tyle napisać :)
To jest tylko część mojego wpisu, który znajdziecie tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=213
Rozważałem czy, aby nie dać mniej tego, ale pomyślałem, że jak komuś się nie chce czytać więcej, to przynajmniej tyle sobie się dowie :)

WaraWara Plaza( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=211 )

- Na początek dobra wiadomość, WaraWara to pierwsza rzecz jaką ujrzymy po odpaleniu WiiU. Moim zdaniem to najprzyjaźniejsze menu jakie kiedykolwiek na konsoli było, nie jestem w stanie powiedzieć jak jest z przystępnością(osobiście tak jak lubię PS3 to nie znoszę menu), o tym musimy się przekonać na własnej skórze,
/Będę powtarzał wiele rzeczy, które można było samemu dostrzec na filmiku z ostatniego Nintendo Direct(link do wpisu na sajcie u góry), ale uważam że warto wszystko podsumować co wiemy w jednym miejscu./
- WaraWara pokazuje Mii, które się tłoczą wokół konkretnych ikon gier i aplikacji,
- wybrane Mii pojawią się w centrum Plazy, ale nie wiem jeszcze dlaczego. Szukałem czegoś więcej na ten temat, ale chyba potrzeba poczekać na amerykańskie i europejskie Nintendo Direct, ale spokojnie mogę założyć, że to po prostu inni użytkownicy konsoli,
- fajna sprawa, że nie koniec „bajerów”, na ziemi będą widoczne cienie spokojnie przepływających po niebie chmur. Wiem że to nic specjalnego, ale bardzo lubię dbałość o szczegóły(jak na przykład to, że w X-Man: Pierwsza Klasa w Rosji mówili po rosyjsku, Niemcy mówili po niemiecku i tak dalej, tak ma być!),
- w lewym dolnym rogu ekranu widać dwa bąble którymi regulujemy przybliżenie/oddalenie, będą one reprezentowane przez enigmatyczne znaki + oraz -,
- podobny przycisk jest w prawym, dolnym rogu i służyć będzie do przełączania widoku między ekranami, a za to na samym padzie znajduje się taki przycisk w górnym, prawym rogu,
- zamiast tego możemy użyć przycisku X,
- oczywiście całą Plazę można oglądać przy użyciu analogów,
- widoczne mi, które należą do nieznajomych, będą pobierane z Miiverse(Nintendowskiej aplikacji zrzeszającej fanów Nintendo, która ma być dostępna z poziomu telefonu, komputera i oczywiście WiiU),
- będą mogły przekazywać wiadomości, które zobaczymy w postaci bańki nad ich głowami,
- poprzez naciśnięcie ikony gry lub danego Mii będziemy mogli dowiedzieć się o nim czegoś więcej, a nawet będzie można odwiedzić w ten sposób eShop,
- ponadto możemy odwiedzić profil Miiverse, tej osoby, a także rzecz znana użytkownikom Wii(tak moi drodzy, mówię o naszej piątce ;) ), czyli opcja pobrania danego Mii do naszego MiiMakera,
- na koniec części o WaraWara, będzie można te czynności wykonywać.... Wiilotem, tak, niesamowite nie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się