Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Hejo. Mam pewien problem. Otóż chciałem dokonać zakupu na PSS. Kartę bezproblemowo dodałem ale w momencie kiedy chcę zapłacić wyskakuje mi komunikat o numerze 44, że karta przekroczyła termin ważności. To jest oczywiście niemożliwe gdyż bedzie ważna az do 2016 roku. Sprawdziłem poprawność wprowadzonych danych, ale wszystko jest ok. Mógłbym prosić o radę co zrobić? Chcę zdążyć jeszcze na promocję PS+ :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie "No More Heroes" na Wii i kurcze tak gram i gram... I tak bardzo się staram tę grę polubić. Ma za dużo niedopracowań i z tego co widziałem to NMH2 jest o neibo lepsze - szczególnie nie ma takich idiotycznych kolizji, a raczej i ch braku, z samochodami. Gdzie w samochód uderzam będąc 2 metry od niego, ten nawet nie drgnie.

I walki są trochę nudne. Bardzo mi się styl i humor podobają, ale sam nie wiem co robić. Chyba poszukam kogoś, aby się zamienić na Xenoblade Chronicles, a do tej gry kiedyś jeszcze wrócę, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam urządzenia, które pozwoli mi podłączyć pada od Xboxa do PS3.

Czy jest jakaś alternatywa dla:
http://www.amazon.com/Cross-Battle-adapter-RUMBLE-Xbox-360/dp/B001O89YTU?

No i czy wie ktoś może czy by ten adapter działał z padem od Xboxa w wersji na PC, to znaczy pad jest bezprzewodowy i jest odbiornik podłaczany na USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do alternatywy to nie jestem pewien, ale... czytales komentarze pod produktem, ktory zalinkowales? Dwa najwyzsze wskazuja, ze potrzeba PRZEWODOWEGO kontrolera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 08:17, Piotrek_K napisał:

Co do alternatywy to nie jestem pewien, ale... czytales komentarze pod produktem, ktory
zalinkowales? Dwa najwyzsze wskazuja, ze potrzeba PRZEWODOWEGO kontrolera...


No wiem, że tam jest przewodowy. Miałem łutkę nadzieji, że może jak ma się wersję z pc z odbiornikiem na kabelek, może by działało. Szukałem alternatywy, ale niczego innego znaleźć nie mogę.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale zapytam tu.

Chodzi mi o pewien problem z grą FIFA 13 na xboxa.

Otóż mam Fifę i kupiłem kod na 7dni live''a na allegro aby móc grać po necie i ściągać demka.
Nie jest to typowy gold tylko tak jakby trial golda bez dawania tego poziomu konta, wiecie o co mi chodzi.

O ile sam w Fifę mogę po necie grać bez problemu o tyle jak chcę pograć z bratem abyśmy byli w jednej drużynie kontra ktoś obcy to już wywala błąd.
Dodajemy drugi kontroler do gry, logujemy się i wywala jakiś komunikat o złym zalogowaniu i tak w kółko.

Czy aby podpiąc 2 osoby potrzeba mieć typowego, prawdziwego golda czy może wina leży gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, w sumie głupia, ale bardzo pilna sprawa. Istnieje coś takiego jak przedłużacz(?) audio do componenta? W tym momencie jestem zmuszony odpiąć HDMI od ps3 i podłączyć za pomocą właśnie componenta, tylko kwestia taka, że jest to monitor bez głośników i kabelki są za krótkie, aby jednocześnie podłączyć konsole do tv i kawałek dalej do kina domowego. Zatem, jest coś takiego, co pozwoliłoby mi owy kabel audio przedłużyć? Nie wiem, jakaś przedłużka z dużym jackem i cinchem?

edit; o właśnie znalazłem, nada się?
http://allegro.pl/przedluzacz-2xrca-2xrca-cinch-5-0m-wtyk-gn-025-i2886628787.html
Będzie przewodzić dźwięk bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad kupnem konsoli. Niech mi ktoś doradzi: PS3 czy Xbox 360 i proszę o krótkie uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na ten czas lepszym wyborem będzie PS3, ma przed sobą dłuższą przyszłość, w Polsce jest lepiej wspierany, więcej gier ma na tę konsolę premierę. M$ trochę zapomniało o zwykłych graczach, przez co na X360 mamy ostatnio wysyp gier imprezowych, głównie na cienkiego kinecta (imho Move jest lepszym biznesem i ma lepsze tytuły). Sony przygotowało na ten rok kilka ciekawych exclusivów (np. Last of Us), M$ ma bodaj jednego. Jeśli idzie o starsze gry, to obie konsole są dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 14:28, Perry_Cox napisał:

Na ten czas...


Rozumiem. Powiem szczerze, że gdzieś tam głębiej byłem raczej za Xboxem i Kinectem ale rozumiem, że Kinect nie jest wcale jakąś świetną rzeczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 19:00, Chlorofil napisał:

> Na ten czas...

Rozumiem. Powiem szczerze, że gdzieś tam głębiej byłem raczej za Xboxem i Kinectem ale
rozumiem, że Kinect nie jest wcale jakąś świetną rzeczą ?


Zależy jakim jesteś graczem i po co kupujesz gry. Bo Kinect był odpowiedzą Microsoftu na gry ruchowe od Nintendo. Jeśli jesteś hardkorowym graczem to zdecydowanie lepszym wyborem by było Playstation 3 z dużej ilości bardzo dobrych gier na wyłączność.

Natomiast Kinect jak dla mnie jest ciekawostką, celuje target ludzi którzy raz na jakiś czas chcą pograć w mniej wymagający tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 19:00, Chlorofil napisał:

/.../


Takim "rewolucyjnym" sprzętem jak go nazywano, nie stał się. Lecz z opinii niektórych osób wnioskuje, że daje dużo zabawy. Jak dla mnie i wielu innych - zabawka dla casuali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 13:51, Chlorofil napisał:

Witam serdecznie. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad kupnem konsoli. Niech mi ktoś
doradzi: PS3 czy Xbox 360 i proszę o krótkie uzasadnienie.


Sam mam xboxa i jestem zadowolony, ale nie przeszkadza mi to twierdzić, że PS3 będzie chyba lepszym wyborem.
Sony przede wszystkim bije M$ pod względem usługi sieciowej (darmowe multi, na xboxie trzeba płacić) i tego, co daje abonament (xbox - tylko multi, ps3 - dostęp do kilku świeżych gier co miesiąc, poszukaj pod hasłem PS+).
Większość gier wychodzi na obie platformy, exclusivy są porównywalne (z lekkim wskazaniem na PS - xbox ma Halo i świetne Gears of war, PS - God of War, Uncharted i choćby Shadow of the Colossus).
Kinect i Move to dla mnie straszne bzdury, nie widzę w tym nic fajnego (przynajmniej w obecnej formie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 20:41, maAtis9988 napisał:

Masz X360, a piszesz takie głupoty... Usługa sieciowa na PS3 to gówno, ale przecież jest
za FREE!!!!1

Może argumenty na poparcie tej tezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 20:41, maAtis9988 napisał:

Masz X360, a piszesz takie głupoty...


Co to zmienia ?

Dnia 01.01.2013 o 20:41, maAtis9988 napisał:

Usługa sieciowa na PS3 to gówno, ale przecież jest za FREE!!!!1


Widzę, że nie masz pojęcia co piszesz.

PS. Skończ w końcu te swoje dziecinne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 20:51, Perry_Cox napisał:


Nowa wersja X360 i wszystkie PS3 mają WiFi, więc wystarczy kupić router.


Kompletnie się nie znam na tych routerach itp. Powiedzmy kupuję router to co mam później zrobić ? Podłączyć tą kostkę do routera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się