Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Na Twoim miejscu wziąłbym PS3. Już tłumaczę dlaczego:

1. Cenowo zbliżoone do Xboxa 360, jednak w przypadku PS3 nie musisz płacić abonamentu Xbox Live Gold.

2. Możesz natmiast wykupić usługę Playstation + (3 miechy lub rok), która daje Ci darmowe gry do ściągnięcia każdego miesiąca. W tak ściągnięte gry możesz grać tak długo jak masz wykupiony abonament.

3. Co do podłączania, to proste i szybkie czynności. Jednak aktualizacja oprogramowania konsoli, stworzenie konta itp. mogą trochę potrwać. Warto spytać w sklepie czy egzemplarz konsoli ma kabelek HDMI, jeśli nie takowy dokupić - polecam szczególnie te ze złotą końcówką w Sony Centre.

4. Czasem warto dopłacić i zaopatrzyć się w jakiegoś bundla z dwoma padami i kilkoma tytułami na starcie - choć tutaj różnice cenowe nie będa wielkie. Polecam szczególnie sprawdzić ceny na Ultima.pl i Gram.pl. Na pewno znajdziesz sobie wersję konsoli dla siebie. :)

5. Na Ultima.pl dostaniesz jeszcze "GTA IV Complete Edition" za 149 zł na PS3. :)

Rozwiałem Twoje wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:57, Janek_Izdebski napisał:


1. Cenowo zbliżoone do Xboxa 360, jednak w przypadku PS3 nie musisz płacić abonamentu
Xbox Live Gold.


Prawda, jak nie wykupisz to idziesz do więzienia.

Dnia 07.02.2013 o 20:57, Janek_Izdebski napisał:


2. Możesz natmiast wykupić usługę Playstation + (3 miechy lub rok), która daje Ci darmowe
gry do ściągnięcia każdego miesiąca. W tak ściągnięte gry możesz grać tak długo jak masz
wykupiony abonament.


Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.

Dnia 07.02.2013 o 20:57, Janek_Izdebski napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.


200 złotych za rok w zamian za dostęp do 36 gier. Przebij to.
(między innymi Bioshock2, Darksiders, Batman, RDR, więcej nie chce mi się szukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 21:05, Daelor napisał:


200 złotych za rok w zamian za dostęp do 36 gier. Przebij to.


Jaka jest pewność, że PSN znowu nie zostanie zhakowane i nie będę mógł uruchomić tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.

Wole placic 2 stowy rocznie za ''wypozyczenie'' co najmniej 24 duzych gier, nizli placic 1.5 stowy rocznie za mozliwosc grania online, ktora to mozliwosc na PS3 masz za darmo. Choc i tak zaraz napiszesz, ze abym mogl grac na PS3 za darmo, musialem przeciez KUPIC konsole, wiec tak za darmo to nie jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Prawda, jak nie wykupisz to idziesz do więzienia.

Nie rozumiem stwierdzenia. Na Playstation 3 nie musisz płacić za usługę pokroju Xbox Live Gold z Xboxa. Granie po sieci masz za darmo. Możesz tylko dodatkowo wykupić bonusową usługę PS Plus, jednak nie jest ona konieczna do gry po multi. W przypadku Xklocka, Gold jest konieczny do gry w multi.

Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.

Ale na tym polega Playstation Plus. Opłacasz abonament i możesz co miesiąc ściągać pełne wersje gier, które zostną udostępnione. Nidwano był np. "RDR" czy "Crysis 2". Natmiast grać w tak ściągnięta grę możesz do czasu kiedy skończy Ci sie abonament PS+.

Gdzie tutaj jest jakiś błąd bądź przekłamanie?

Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Dawno nie czytałem takich bredni.Rozwiałeś moje wątpliwości, że masz jakiekolwiek pojęcie
o konsolach.

Sam mam PS3 i z niej korzystam. O co Ci chodzi? Czyżby kolejny fanboy konsoli od M$? ;)

@TerroHurtz
A Tobie radzę pominąć bezsensowne uwagi maAtisa9988. Inni zresztą sądzą podobnie. Wystarczy poczytać posty powyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Prawda, jak nie wykupisz to idziesz do więzienia.


No cóż nie mając wykupionego XBL traci się ważną część jakim jest multiplayer i inne usługi.

Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.


Są jednym z wielu rzeczy które się otrzymuje gdy się wykupi PS Plus

Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

Dawno nie czytałem takich bredni.Rozwiałeś moje wątpliwości, że masz jakiekolwiek pojęcie o konsolach.


No cóż dawno już siedzisz na forum i wiele razy pokazałeś jakim to jest użytkownikiem. Posty pisane przez Ciebie nie mają praktycznie żadnej wartości merytorycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:11, Janek_Izdebski napisał:

> Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.
Ale na tym polega Playstation Plus. Opłacasz abonament i możesz co miesiąc ściągać pełne
wersje gier, które zostną udostępnione. Nidwano był np. "RDR" czy "Crysis 2". Natmiast
grać w tak ściągnięta grę możesz do czasu kiedy skończy Ci sie abonament PS+.
Gdzie tutaj jest jakiś błąd bądź przekłamanie?

Gry nie są darmowe, są w cenie abonamentu. A napisałeś, że są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 21:12, Bracio napisał:


No cóż dawno już siedzisz na forum i wiele razy pokazałeś jakim to jest użytkownikiem.
Posty pisane przez Ciebie nie mają praktycznie żadnej wartości merytorycznej.


Zakończę teraz tą rozmowę z fanboyami PS3, bo zaraz przyjdzie Isildur i dostanę bana za pisanie prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:13, Dared00 napisał:

Gry nie są darmowe, są w cenie abonamentu. A napisałeś, że są darmowe.

To są pełne wersje gier, co więcej produkcje AAA z najwyższej półki. Tak jak napisał Daelor, wolę te kilkadziesiąt gier w cenie rocznego Playstation Plus (ok. 200 zł) niż rocznego Golda na Xklocka, który raczy mi dawać dostęp do multi dopiero po jego wykupieniu.

@TerrorHurtz
Tak, zakurzone PS3 Slim 320 GB. :) Jak wspominałem wyżej, na Ultima.pl dostaniesz "GTA IV Complete Edition" za 149 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij tez, ze konsola zżera prad, odychajac produkuje CO2 co powoduje efekt cieplarniany, a do tego musze jesc i pic, co przeciez tez nie jest za darmo i musze kupic.

Az tak cie boli, ze za te same oplaty (internet, prad, konsola, abonament roczny), ja oprocz mozliwosci grania z innymi graczami dostaje 24 duze gry rocznie, a ty za wszystkie musisz placic dodatkowa kase, co sprawia, ze de facto na rozgrywke na konsoli wydaje mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to konsol typu xbox360 czy ps3 nie można porównywać.Każda ta konsola ma swoje wady i zalety a co do jakości obie sa bardzo dobze dopracowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 21:16, maAtis9988 napisał:

Zakończę teraz tą rozmowę z fanboyami PS3, bo zaraz przyjdzie Isildur i dostanę bana
za pisanie prawdy.


Kończysz rozmowę dlatego, że nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie ;) .Czy tu ktoś się kłócił na temat PS3 vs X360? Nie. Dyskutowaliśmy na temat usług a nie samych konsol. Oczywiście Ty przyszedłeś i zacząłeś pisać posty zawierające dużo jadu i zawiści. Fanboyem PS3 nie jestem i nigdy nim nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:22, maAtis9988 napisał:

Ja już milion razy pisałem dlaczego moim zdaniem PS3 jest słabsze od X360 i nie zamierzam
pisać tego jeszcze raz.


Nie masz miliona postów na forum na ten temat. Kłamiesz. Napisałeś na forum 1 762 posty. Udowadniasz tylko tym, że nie warto z Tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się