Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2013 o 21:22, maAtis9988 napisał:

Ja już milion razy pisałem dlaczego moim zdaniem PS3 jest słabsze od X360 i nie
zamierzam pisać tego jeszcze raz.

Jak napiszesz coś z sensem w temacie, to chętnie tego posłuchamy/chętnie to przeczytamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:28, maAtis9988 napisał:

Ja na wasze prowokacje nie będę odpowiadał, bo wy zostaliście nasłani przez
Sony.

Powiedział podopieczny Ballmera i Gatesa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:02, maAtis9988 napisał:

>
> 1. Cenowo zbliżoone do Xboxa 360, jednak w przypadku PS3 nie musisz płacić abonamentu

> Xbox Live Gold.

Prawda, jak nie wykupisz to idziesz do więzienia.
>
> 2. Możesz natmiast wykupić usługę Playstation + (3 miechy lub rok), która daje Ci
darmowe
> gry do ściągnięcia każdego miesiąca. W tak ściągnięte gry możesz grać tak długo
jak masz
> wykupiony abonament.

Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.


1) Za co idziesz do więzienia? Za niewykupienie PS Plus? Bo nie wiem?

2) Bzdura. O ile pamiętam abonament PS Plus nie podrożał po tym jak wprowadzono ten gratis w postaci pełniaków dostępnych dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Innymi słowy ani się nie płaci indywidualnie za wypożyczenie gier w abonamencie, ani ich posiadanie nie zostało doliczone do abonamentu.

Fanboye? Nie podałeś żadnego rzeczowego argumentu, zgodnego z faktami. Zasadą konwersacji jest wymiana argumentami, tobie jak widać ich brakuje więc uciekasz się do, nazwijmy to, "przezwisk" nic nie wnoszących do dyskusji. Odpowiedz rzeczowo, to na pewno nikt Ci bana nie wlepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "nie wykupisz to idziesz do więzienia", bo Gold nie jest konieczny, tylko to dodatkowa opcja, więc nie muszę go kupować. Gry z PS+ nie są darmowe, bo żeby je otrzymać trzeba zapłacić abonament. PS+ to bardzo dobra usługa, ale pisanie, że płacenia 120zł rocznie za Gold jest bezsensowne to IMHO głupota. Po pierwsze: 120zł to wcale nie tak dużo. Po drugie: dostaje się wiele dodatkowych możliwości korzystania z Xbox Live oprócz grania przez sieć . Darmowy PSN ma wiele problemów i błędów. Dla mnie korzystanie z niego byłoby niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:40, maAtis9988 napisał:

Darmowy PSN ma wiele problemów i błędów. Dla mnie korzystanie z niego
byłoby niemożliwe.

Dlaczego niemożliwe? Jesteś pracownikiem Pentagonu i na jej dysku przechowujesz tajne dane i boisz się, że ktoś Ci je wykradnie włamując się do Twojej konsoli? Dlaczego nie mógłbyś korzystać z darmowego PSN? Uzasadnij, proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:40, maAtis9988 napisał:

Po drugie: dostaje się wiele dodatkowych możliwości korzystania z Xbox Live oprócz
grania przez sieć .

Tak, zwłaszcza w Polsce ta usługa daje tak dużo*

*Ile tego jest, czego konkurencja nie ma ZA DARMO?

I naprawdę ogromny LOL za próbę usprawiedliwienia opłat XBL w porównaniu do PS+. Opłacam PS+ - dostaję pierdyliard gier, które normalnie musiałbym kupić. Za dwie stówy rocznie.
Co dostaję za podobną ilość mamony na X360? Możliwość grania po sieci, chat i dostęp do FB/YT/Twittera. Śmiech na sali. PS+ MIAŻDŻY Golda - i to jest fakt. To, że tracisz dostęp do gier po zaprzestaniu płacenia ma niewielkie znaczenie - na X360 możesz grać po sieci jak przestaniesz płacić? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XBL to najlepsza platforma sieciowa do gier. PSN jest o wiele słabsze. Myślałem, że to oczywiste. Nie muszę męczyć się z kilkuset megabajtowymi patchami, rozłączaniem, instalacją każdej gry (tu raczej wada PS3 a nie samego PSN). Konsole miały tą przewagę nad PC, że wkładało się płytę i grało. A jak jest na PS3? Czekaj, aż zainstaluje się gra, a potem pobieraj wielką aktualizację przy marnej prędkości. Dla mnie ta generacja to całkowita porażka Sony, które było potentatem rynku. Ciekawe będzie następna generacja, bo Microsoft mówił, że Xbox- przetarcie rynku, X360 -zwiększenie popularności marki, a NextBox całkowita dominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kilkuset megabajtowymi patchami, rozłączaniem, instalacją

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

każdej gry (tu raczej wada PS3 a nie samego PSN)


Wyjdź, zamilcz i nigdy nie wracaj. Nie wypowiadaj się na temat który nie masz pojęcia. Na PS3 są gry które się nie instalują na dysku. Dzięki temu twoja wypowiedź jest absurdalna bo jest zawiera przekłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

XBL to najlepsza platforma sieciowa do gier. PSN jest o wiele słabsze. Myślałem, że to
oczywiste.

Oczywiste? To nie 2007 rok, od tego czasu zmieniło się dużo rzeczy.

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

Nie muszę męczyć się z kilkuset megabajtowymi patchami,

Jednocześnie cała reszta ludzi (czyt: developerzy) klną pod nosem na Microsoft za te ograniczenia i wychwalają Sony za to, że nie ustaliło limitu. To właśnie dzięki temu na PS3 załatano Silent Hille w HD a na X360 je olano, bo nie można było nic z tym zrobić. Coś za coś.
Pomijam fakt, że te kilkuset-megowe patche to wyjątki a nie reguła.
No ale oj tam, oj tam.

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

rozłączaniem,

Hehehehe, lol. Jak tam w 2007 roku? Czekasz na nowego Fallouta?

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

instalacją każdej gry (tu raczej wada PS3 a nie samego PSN).

Nie wiem, czy się śmiać z twojej niewiedzy, czy nad nią zapłakać... Serio.
Pomijam tu też fakt, że wszyscy posiadacze X360, którzy mają HDD instalują gry na dysku, bo nie chcą słyszeć, jak odpala suszarka w postaci napędu DVD.

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

A jak jest na PS3? Czekaj, aż zainstaluje się gra,

W czasach, gdy jeszcze posiadałem X360 (czyli w sumie nie dawno) odpalanie gry na mojej konsoli wyglądało dokładnie tak samo.

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

a potem pobieraj wielką aktualizację przy marnej prędkości.

Yhy, przecież tych kilkuset megowych patchy jest tak dużo...

Dnia 07.02.2013 o 22:00, maAtis9988 napisał:

Dla mnie ta generacja to całkowita
porażka Sony, które było potentatem rynku. Ciekawe będzie następna generacja, bo Microsoft
mówił, że Xbox- przetarcie rynku, X360 -zwiększenie popularności marki, a NextBox całkowita
dominacja.

Yhy, zdecydowanie - już widzę, jak MS dominuje kolejną generację. Tak, zdecydowanie to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:40, maAtis9988 napisał:

Napisałem "nie wykupisz to idziesz do więzienia", bo Gold nie jest konieczny, tylko to
dodatkowa opcja, więc nie muszę go kupować. Gry z PS+ nie są darmowe, bo żeby je otrzymać
trzeba zapłacić abonament. PS+ to bardzo dobra usługa, ale pisanie, że płacenia 120zł
rocznie za Gold jest bezsensowne to IMHO głupota. Po pierwsze: 120zł to wcale nie tak
dużo. Po drugie: dostaje się wiele dodatkowych możliwości korzystania z Xbox Live oprócz
grania przez sieć . Darmowy PSN ma wiele problemów i błędów. Dla mnie korzystanie z niego
byłoby niemożliwe.


Nie płacenie 120 zł za Gold jest bezensowne, ale płacenie 120 zł za możliwość grania po sieci, za którą już i tak płacisz dostawcy Internetu - jest bezensowne. Płacisz dodatkowo za część gry, która juz raz kupiłeś bo Microsoft każe Ci dopłacać za możliwość grania w multi, którą to same gry już przecież mają... Czy z tym się też nie zgodzisz?

Nie ma ŻADNYCH błędów dopóki ich nie wymienisz. Pisałem wcześniej - dyskusja polega na wymianie argumentów, a nie pisaniu pustych zdań bo na tej zasadzie to ja mogę stwierdzić, że Game Boy jest lepszy od Xboxa bo Xbox ma dużo problemów i błędów. Koniec.

Więc proszę - wymień jakie błędy ma PSN i jakie problemy i czemu korzystanie z niego byłoby dla Ciebie niemożliwe.

Proszę też o RZECZOWE uzasadnienie, czemuż to XBL jest "najlepszą platformą sieciową do gier", a PSN jest słabe. Rzeczowo, a nie "bo ja tak mówię".

Nie musisz się męczyć z patchami? Nie rozumiem? Czyli do gier na Xboxa nie wydają patchy? No to bida Panie! Rozłączanie? Nie znam takiego problemu. Mało tego grałem na PS3 po sieci przez dłuższy czas po Wi-Fi, a wszyscy taką grę odradzali bo twierdzili, że to nie da rady. Dało.

PS3 instaluje się gra? Mooooment... teraz musimy zadać jedno poważne pytanie - MASZ PS3? Grałeś? Ile godzin przegrane masz na PS3? Jakie gry? Konkretnie? Ponieważ ja patrząc na swoją pułkę mam... hmmm... trzy (AŻ!) gry, które instalują się na HDD, przy czym jedna wcale nie musi, ale pyta się, czy ma instalować pliki, żeby przyspieszyć działanie.

Więc chłopcze walisz rzeczy z kosmosu. Także albo przestań WYMYŚLAĆ rzeczy albo skończ dyskusję i przestań się ośmieszać.

PS.
Do reszty biorących udział w dyskusji:
Patrząc na podpis, styl i treść wypowiedzi mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem troll-boya (nowy wynalazek, hybryda fanboya z trollem! ;) ), więc dajmy spokój bo wiecie, doświadczeniem i tak nie dorównamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:11, Janek_Izdebski napisał:

Sam mam PS3 i z niej korzystam. O co Ci chodzi? Czyżby kolejny fanboy konsoli od M$?


Ile razy mamy prosić by nie przekręcać nazw firm? Nie dociera więc Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:28, maAtis9988 napisał:

Ja na wasze prowokacje nie będę odpowiadał, bo wy zostaliście nasłani przez Sony.


A ja prosiłem byś skończył te swoje prowokacje, zgodnie z moją wcześniejszą informacją na konto wędruje BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem xboxa od samego początku a ps3 od pół roku. Jeśli chodzi o porównanie abonamentu na tych konsolach to pod względem grania w sieci to według mnie wygrywa xbox. Klocek wygrywa tylko dla tego że ma bardzo dobrą jakość grup (można siedzieć do 12 osób i gada się bez żadnych problemów, jak z ziomkami grami w BF3 to spokojnie zakładamy sobie dwie grupy i gramy w 24 osoby ; P ). Na ps3 mało kto używa słuchawek przez co niemożna liczyć na jakoś kooperację wśród graczy ponieważ brakuje komunikacji.. : | i dla tego jest to dla mnie wielki minus tej konsoli. Jeśli chodzi o wsparcie graczy do bezapelacyjnie wygrywa ps3 (od momentu prowadzenia plusa) masa darmowych gier porządny polski oddział i wielkie wsparcie dla polskich graczy. Panowie z ms w Polsce powinni się uczyć od PS wsparcia dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:46, Isildur napisał:

Ile razy mamy prosić by nie przekręcać nazw firm? Nie dociera więc Degrad -1.

Oj, Isildur. Ile to razy na tym forum pojawiał się skrótowiec "M$" i nikt nie reagował? Dziesiątki, jak nie setki razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:46, Isildur napisał:

> Sam mam PS3 i z niej korzystam. O co Ci chodzi? Czyżby kolejny fanboy konsoli od
M$?

Ile razy mamy prosić by nie przekręcać nazw firm? Nie dociera więc Degrad -1.


To przesada... Janek Izdebski był już degradowany kilka razy za błahostki. Może i czasami jest wkurzający i nieumyślnie prowokuje, ale takie nieustające karanie naprawdę zniechęca do udzielania się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 15:32, TerrorHurtz napisał:

To przesada... Janek Izdebski był już degradowany kilka razy za błahostki. Może i czasami
jest wkurzający i nieumyślnie prowokuje, ale takie nieustające karanie naprawdę zniechęca
do udzielania się na forum.


To proszę by nasze prośby były respektowane, prosiliśmy milion razy by nie przekręcać nazw firm. Nie dociera nie nasza wina. Chcesz użyć skrótu na Microsoft ok to użyj takiego "MS" bo nie widzę by Microsoft miał w nazwie znaczek $.

Ostatni raz proszę nie przekręcajcie nazw firm :)

Sprawa z użytkownikiem załatwiona tak btw.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jest takie słynne przysłowie o nadgorliwości, ale już nie bedę cytował, by nie karęcać spirali. :)

A tak w ogóle, zdecydowałeś się już, którą konsolę wybierzesz? PS3? Czy jednak Xboxa?

Ja tylko dodam od siebie, że PS3 ma fajną serie exclusive''ów w postaci serii "Uncharted" i GranTurismo", niebawem będzie też "The Last of Us" - także exclusive dla konsoli od Sony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 15:43, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle, zdecydowałeś się już, którą konsolę wybierzesz? PS3? Czy jednak Xboxa?

Ja tylko dodam od siebie, że PS3 ma fajną serie exclusive''ów w postaci serii "Uncharted"
i GranTurismo", niebawem będzie też "The Last of Us" - także exclusive dla konsoli od
Sony. :)


Jeśli będę kupował to tylko PS3. Właściwie potrzebuję tej konsoli do zaledwie kilku gier (między innymi GTA V). Póki co będę zastanawiał się nad jej kupnem do września (premiera GTA), bo kasę mam, a czasu (żeby czekać rok na wydanie gry w wersji PC) nie za bardzo i nie wiem, jak za dwa lata będzie u mnie z kasą na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 16:20, TerrorHurtz napisał:

Jeśli będę kupował to tylko PS3. Właściwie potrzebuję tej konsoli do zaledwie
kilku gier (między innymi GTA V). Póki co będę zastanawiał się nad jej kupnem do września
(premiera GTA), bo kasę mam, a czasu (żeby czekać rok na wydanie gry w wersji PC) nie za bardzo
i nie wiem, jak za dwa lata będzie u mnie z kasą na takie rzeczy.

Ok, rozumiem. Tak jak już Ci podałem w jednym z postów powyżej, na Ultima.pl dostaniesz "GTA IV Complete Edition" w przyzwoitej cenie. A pewnie na tej grze też Ci zależy, prawda? Dodatkowo najnowsza odsłona serii "Uncharetd" (w wydaniu GOTY) to teraz wydatek 99-109 zł, zależnie od sklepu. Pamiętaj także, że konsolę możesz kupić zawsze w jakimś bundlu z kilkoma grami w pudełku (jest wiele takich zestawów). Do wyboru, do koloru. :)

P.S. Cofnięto mi już ten degrad. Dzięki za troskę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się