Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Przewaga w uzyciu D3D wynika bardziej z rozpietosci macek MS niz z samych zalet tego rozwiazania, API oparte na strukturze OpenGL to o wiele mniejszy bol dupy dla tworcow gier jesli chodzi o zarzadzanie zasobami sprzetowymi. Beda mieli lepsze mozliwosci ich wykorzystania, ot roznica. Na wyjsciu, dla gracza nie bedzie to mialo zadnego znaczenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Zbyt często o tym zapominam. Ostatecznie nikogo to nie będzie obchodzić. Gdy będą wyglądały tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż że zbliża się premiera gta 5 :) postanowiłem się zaopatrzeć w konsolę, która była by lepsza ps3 czy xbox360? zakup robię w Mega Avans, i z tego co wiem to jest kilka odmian xboxa która jest z tych lepszych czekam na odp ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:25, Kubson023 napisał:

Witam, otóż że zbliża się premiera gta 5 :) postanowiłem się zaopatrzeć w konsolę, która
była by lepsza ps3 czy xbox360? zakup robię w Mega Avans, i z tego co wiem to jest kilka
odmian xboxa która jest z tych lepszych czekam na odp ..

Przeczytaj przypięty post na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepszym sposobem na wybór konsoli jest zrobienie sobie listy gier, na których najbardziej Ci zależy. Np. na X360 zagrasz w serię Gears of War, ale już nie poskaczesz w Uncharted. Niestety jeśli idzie o gry multiplatformowe, to wiele tytułów sprawdza się lepiej na konsoli MS. Aczkolwiek przy GTA 5 nie powinno być różnicy (przy 4 jest, i to duża), bo R* nie wstydziło się pokazać swojego nowego dziecka na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 12:40, Perry_Cox napisał:


Najlepszym sposobem na wybór konsoli jest zrobienie sobie listy gier, na których najbardziej
Ci zależy. Np. na X360 zagrasz w serię Gears of War, ale już nie poskaczesz w Uncharted.
Niestety jeśli idzie o gry multiplatformowe, to wiele tytułów sprawdza się lepiej na
konsoli MS. Aczkolwiek przy GTA 5 nie powinno być różnicy (przy 4 jest, i to duża), bo
R* nie wstydziło się pokazać swojego nowego dziecka na PS3.

Mnie, tylko ogl chodzi by pograć sb w gta 5 i dotego można, dodać bf4 i to wszystko ;d więc mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Ci się szarpnąć teraz na jakąś używkę? Po co kupować nówkę w stacjonarnym sklepie za jakiś 1k, kiedy na necie można wyłapać okazje jak 500zł za slimke ps3 itd. Dla mnie imho wyrzucanie pieniędzy. A teraz w najbliższym czasie zapewne na serwisach typu allegrosz, czy tablica pojawi się masa konsol ze względu na niedaleką w przyszłości premierę nowej generacji sprzętu od sony i mikro. Jak prawi The Nemezis, wybierz coś taniego, ps3 czy xbox360 w sumie w odbiorze dla niedzielnego gracza będą aż nadto zbliżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 16:10, Qbasmok napisał:

A nie lepiej Ci się szarpnąć teraz na jakąś używkę? Po co kupować nówkę w stacjonarnym
sklepie za jakiś 1k, kiedy na necie można wyłapać okazje jak 500zł za slimke ps3 itd.
Dla mnie imho wyrzucanie pieniędzy. A teraz w najbliższym czasie zapewne na serwisach
typu allegrosz, czy tablica pojawi się masa konsol ze względu na niedaleką w przyszłości
premierę nowej generacji sprzętu od sony i mikro. Jak prawi The Nemezis, wybierz coś
taniego, ps3 czy xbox360 w sumie w odbiorze dla niedzielnego gracza będą aż nadto zbliżone.

Gdybym, zdecydował się na kupno, prosto ze sklepu już np, nie ze wględu pogrania w gta5 tylko, np czasy już są takie że wychodzi dużo ciekawych gier, a mój pc złom ma już 7lat i większość nie rusza, stąd też konsolę. Stąd też chamuje się z kupnem bo nie wiem która lepsza konsola do grania i jaki model. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem konsoli tylko do jednej gry, to jak z kupnem kebaba. Jak jesteś po prostu głodny, to idziesz tam gdzie jest najtaniej. Jak chcesz dobrze zjeść, to dopłacasz. I tak dalej.
Sam mam PS3 i jestem bardzo zadowolony. Obie konsole są podobne i gry na sprzętach wyglądają minimalnie lepiej/gorzej. Za to na PS3 masz multum gier, w które na Xboxie ani Pececie nie zagrasz, czego nie mozna powiedzieć o sprzęcie MSu, gdzie tych ważniejszych eksów jest nie wiele. Za to multiplatformery wyglądają tam często lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 14:12, Kirabaxior napisał:

Z kupnem konsoli tylko do jednej gry, to jak z kupnem kebaba. Jak jesteś po prostu głodny,
to idziesz tam gdzie jest najtaniej. Jak chcesz dobrze zjeść, to dopłacasz. I tak dalej.
Sam mam PS3 i jestem bardzo zadowolony. Obie konsole są podobne i gry na sprzętach wyglądają
minimalnie lepiej/gorzej. Za to na PS3 masz multum gier, w które na Xboxie ani Pececie
nie zagrasz, czego nie mozna powiedzieć o sprzęcie MSu, gdzie tych ważniejszych eksów
jest nie wiele. Za to multiplatformery wyglądają tam często lepiej.


Nie wiem czy specjalnie czy przypadkowo tak ci z tym kebabem wyszło fajnie, ale wielu ludzi (m.in. piszący te słowa) kupili Xboxa360 dla jednej serii.... GoW ! ... potocznie zwane "Gyrosami" ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki :D W girsy to i ja bym pograł. Ale na chwilę obecną bardziej opłaca się kupić PS3, bo wciąż zapowiedziane są tam ekskluziwy. A na xboxa te same gry, które wychodzą na PCcie, tylko że tam wyglądają dużo gorzej niż na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym mogę się po części zgodzić od nie dawna mam PS3 tą o pojemności 12GB (właśnie siedzę sobie na Kanapie i oglądam film na BD - hobbita) i faktycznie taka opcja nie jest zła.

Ale moja osobista recenzja PS3 12GB.

Ogólnie jako tani odtwarzacz Blue Ray spisuje się znakomicie. Ale na serio do gier to się nie nadaje za cholerę dysk Flash jest koszmarnie wolny i wolna przestrzeń po instalacji systemu nie należy do największych. Bez jaj ten dysk jest przeraźliwie wolny. A nawet jak do jednej gry to i tak lepiej wersję 500 GB. Dla mnie bardziej opłacalna była wersja 12 GB bo i tak miałem na zbyciu dysk 160 GB 2,5 calowy dysk od laptopa więc jedyny problem to kieszeń, którą musiałem dokupić za 40 zł czyli całość 639zł mi wyszła.

Plusy:
- cena 599zł
- jako odtwarzacz BD i DVD się przyda
- jak ma się dysk od laptopa na zbyciu jedyny koszt dodatkowy sanki do dysku za 40 zł.
- dla jednej gry dobra opcja...


Wady:
- ...ale pamiętać takie o takiej co nie wymaga instalacji na twardzielu.
- nie dla osób które chcą pograć w więcej niż 1 grę.
- największą wadą dysku nie jest jego malutka pojemność 12GB tylko szybkość(deinstalacja rayman legends demo trwała prawie 20 min. a to ważyło 515 MB a na dysky 160GB od lapa dosłownie niecałe 10 sekund).
- zakup nie jest opłacalny jak nie ma się dysku na zbyciu bo koszt zakupu sanek i samego dysku to większe koszty dodatkowe i lepiej będzie kupić 500 GB wersję bo 12GB nie nadaje się nawet do wersji bundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się