Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

@up
Bzdura, bzdura, bzdura.

Dnia 10.09.2013 o 23:43, Stefan_Skellen napisał:

Wie ktoś czy na PS3 też będzie trzeba opłacać abonament do gry przez sieć, czy pozostanie
po staremu?

Będzie po staremu, nie będzie trzeba kupować plusa, żeby grać online na PS3 i PSV, tylko PS4.
http://www.dualshockers.com/2013/06/12/e3-2013-sonys-shuhei-yoshida-shares-relevant-details-on-playstation-plus-requirement-for-multiplayer-on-ps4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra czas kupić killzone 3 ale to dopiero na gwiazdkę - teraz czeka mnie degradacja jeśli chodzi o monitory ktoś z rodzinki potrzebuje mniejszy i rodzinka postanowiła że weźmie sie mój 20,5 calowy 1080p a dostanę stary TV samsung 720p 32 cali - plus jest taki że na 720p to każda gra mi na ultra odpali nawet wiesiek 2 i BF3 na PC(i większość gram na padzie od X360 więc nie jest tak źle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania kod na betę World of Tanks na Xboxa360. Kto pierwszy ten lepszy. Tylko napiszcie, żeby ludzie się nie męczyli jak użyjecie.


GGX9C-4YC6X-RKPCK-9GVD4-6Q27Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 20:41, Stefan_Skellen napisał:

/.../


Dostęp do gry masz do końca subskrypcji, czyli jeśli skończy się czas trwania abonamentu (PS+) to nie będziesz miał możliwości zagrania w pobrane tytuły. Chyba że znowu opłacisz PS+, wtedy będziesz mógł ponownie je ogrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich WspółGramowiczów,
Jako że jestem noobem w temacie konsol, postanowiłem zapytać się Was o pewną, gnębiącą mnie rzecz.

Otóż postanowiliśmy wraz z moją dziewczyną zakupić sobie xBoxa 360 (nie PS3, bo.. nie zależy nam na jej exclusive''ach, nie lubię padów od PS3 - niewygodne moim skromnym zdaniem, a dodatkowo dziewczynie bardziej zależy na tym, by poskakać przed Kinectem, aniżeli wymachiwać Movem ;-)). Z tego, co się orientuję, opłaca się zakupić wersję Slim wraz z dyskiem 250GB lub 320GB (są takie w bundle''ach dostępne, z jedną lub kilkoma grami na K).

Posiadam zestaw komputerowych głośników 4.1 + monitor z gniazdami VGA i DVI - to jeszcze stareńki LG L1953TR. Gniazdo D-SUB jest wolne i domyślam się iż muszę użyć go do podłączenia konsoli kablem VGA (DVI jest zajęte przez kompjuter podłączony do tego samego sprzętu). Pytanie moje jednak tyczy się dźwięku.. jak tę sprawę rozwiązać (no i dodatkowe, czy na pewno nie będzie problemów z podłączeniem konsoli przez ww. kabel?;)) ?

Dzięki za wszelkie wskazówki :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kable VGA wyglądają tak: http://www.pacificcable.com/photos/Xbox-360-VGA-Cable.jpg

I nie wiem, jakie konkretnie masz głośniki (rzućże modelem), ale w moim przypadku mogę podpiąć kable audio pod subwoofer w zestawie 2.1 od Mediatech - wchodzi, działa, nic nie muszę kombinować.

Skoro złącze VGA masz wolne, to nie będzie z tym większego problemu - poza tym, że musisz się wykosztować na kabel, gdzie od siebie polecam ten od BigBena, który jest tańszy od Microsoftowego i znacznie lepiej wykonany.

FACHOWOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 10:16, ww3pl napisał:

dokładnie taki rodzaj kabla miałem na myśli ;-)

Dnia 29.09.2013 o 10:16, ww3pl napisał:

I nie wiem, jakie konkretnie masz głośniki (rzućże modelem), ale w moim przypadku mogę
podpiąć kable audio pod subwoofer w zestawie 2.1 od Mediatech - wchodzi, działa, nic
nie muszę kombinować.

Jeśli o głośniki chodzi, to posiadam Creative - Cambridge Soundworks FPS-1600 (swoją drogą, jedyny minus tego zestawu to to, iż nie jest to 5.1; ale kto o tym myślał, gdy 12 lat temu go kupował.. ;-))

Dnia 29.09.2013 o 10:16, ww3pl napisał:

Skoro złącze VGA masz wolne, to nie będzie z tym większego problemu - poza tym, że musisz
się wykosztować na kabel, gdzie od siebie polecam ten od BigBena, który jest tańszy od
Microsoftowego i znacznie lepiej wykonany.

FACHOWOŚĆ.

Rozumiem zatem, że taki > http://tnij.org/bigbena > kabel z przejściówką na minijacka będzie rozwiązaniem idealnym? Domyślam się, że przejscióweczka nie musi być konieczna, jeśli głośniki spełniać będą swoją rolę ;-)
Dzięki za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić jedną z konsol obecnej generacji (PS3 albo Xbox 360) i tutaj kilka pytań do Was.

- Które wersje PS3 i Xboxa są najlepsze? Chodzi mi o te dopiski FAT, Slim itp.
- Która z nich będzie cichsza podczas grania?
- Czy zarówno do xboxa, jak i play station mogę podłączyć dowolny monitor ze złączem HDMI?
- Jest coś takiego jak "gorsze działanie" niektórych gier na jednej z tych konsol?
- Połączenie z internetem jest wymagane tylko przy pierwszym włączeniu konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 17:06, Hommicide napisał:

- Które wersje PS3 i Xboxa są najlepsze? Chodzi mi o te dopiski FAT, Slim itp.

Im nowsza, tym lepsza ;) PS3 Slim, Xbox 360 S.

Dnia 14.10.2013 o 17:06, Hommicide napisał:

- Która z nich będzie cichsza podczas grania?

PlayStation 3

Dnia 14.10.2013 o 17:06, Hommicide napisał:

- Czy zarówno do xboxa, jak i play station mogę podłączyć dowolny monitor ze złączem HDMI?

Tak, ale jeśli nie ma wbudowanych głośników, to będziesz potrzebował przejściówek/rozgałęźników, ale tutaj nie mam pojęcia o tym, więc ktoś inny ci pomoże.

Dnia 14.10.2013 o 17:06, Hommicide napisał:

- Jest coś takiego jak "gorsze działanie" niektórych gier na jednej z tych konsol?

Zdarza się, ale poza nielicznymi wyjątkami różnice nie są mocno zauważalne.

Dnia 14.10.2013 o 17:06, Hommicide napisał:

- Połączenie z internetem jest wymagane tylko przy pierwszym włączeniu konsoli?

Na X360 tak (a przynajmniej 2 lata temu tak było). Na PS3 nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 17:12, Dared00 napisał:

> - Czy zarówno do xboxa, jak i play station mogę podłączyć dowolny monitor ze złączem
HDMI?
Tak, ale jeśli nie ma wbudowanych głośników, to będziesz potrzebował przejściówek/rozgałęźników,
ale tutaj nie mam pojęcia o tym, więc ktoś inny ci pomoże.


Czyli krótko mówiąc PS3 + Monitor od komputera, który nie ma wbudowanych głośników, to nie najlepszy pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 17:24, Hommicide napisał:

Czyli krótko mówiąc PS3 + Monitor od komputera, który nie ma wbudowanych głośników, to
nie najlepszy pomysł?

Czemu? Po prostu przy pierwszym podłączeniu miałbyś nieco więcej "babrania" z kablami, a potem wszystko działałoby tak samo, jak na telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A np. da się podłączyć PS3 do monitora komputerowego, który nie ma natywnego złącza HDMI? Czy w takim wypadku lepiej sprzedać monitor i kupić taki, który ma wbudowane złącze HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem rozwiązania na innych forach ale bezskutecznie. Zatem po kolei.
Mam PS3 podłączone do monitora EIZO FS2333 przez HDMI. Grafika w GT5 jest git, w demo WRC4 git, w GTA V git, w demo Injustice git, a w demach PES 14 i FIFA 14 do bani.
Wygląda, jakby rozdziałka była nie taka. Nazwiska na koszulkach nieczytelne np. przy karnych, nawet loga zespołów w menu są nieostre.

Sprawdzałem ustawienia w PS3 i wszystko wygląda ok czyli:
-Ustawienia gry -> Zwiększanie rozdzielczości na pełny ekran, Wygładzanie grafiki Włączone
-Ustawienia wyświetlania -> Ustawienia wyjścia wideo -> HDMI -> Automatyczne, wszystkie rozdzielczości są na liście.

Więcej pomysłów nie mam co tu wykombinować. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar się trochę zaznajomić z japońszczyzną bo wydaje mi się, że wiele mnie omija nie grając w twory japońskie. No i tu jest problem, która konsola lepsza do właśnie japońskich gier? Myślę nad PSP lub DS''em. Nowa generacje przenośnych nie jest na moją kieszeń. Problem z wybraniem polega u mnie na tym, że nie interesują mniej za bardzo gry typu Mario, Mario się ściga itp a bardziej liczę na jakieś Pokemnony, visual novele i przede wszystkim różnego rodzaju jRPGi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się