Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>/.../

Zdecydowanie DS. Nie pamiętam, jak wygląda sprawa blkady regionalnej, ale na PSP wychodziły głównie gry światowe tzn. takie jakie sprzedały by się w stanach :), podczas gdy twórcy gier na DSa często tworzyli głównie na rynek Japoński. Oczywiście obie konsolę mają bogatą bibliotekę tytułów- ale na DSie są wszystkie gry (z oczywistych względów) korzystające z dotykowego interfejsu (np. muzyczno-rytmiczne) czy z drugiego ekranu. Zajrzyj na metacritic, ale nie by przejrzeć listę ocen, która kłamie ;) , ale by zobaczyć tytuły poniekąd obiektywnie wybrane za najlepsze na daną konsolę i sam ocenisz, jakich tytułów przewaga jest na jakiej konsoli. Choć zdziwiłbym się, jeśli uznałbyś, że na PSP- które ma szereg innych zalet. Nie mogę wybaczyć im nie wydania ostatniego przenośnego Finala poza Japonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dostępnością gier? Bo właśnie PSP jest dość znane w naszym kraju a DS nie tak bardzo. Oczywiście idzie mi nadal o japońskie bo innych gier jest pełno na obu platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 00:13, Fimbulvinter napisał:

Jak jest z dostępnością gier? Bo właśnie PSP jest dość znane w naszym kraju a DS nie
tak bardzo. Oczywiście idzie mi nadal o japońskie bo innych gier jest pełno na obu platformach.


Niestety, gry na DSa i 3DSa w zasadzie da się kupić tylko przez internet. Konsola ma wbudowany sklep z nawet dobrymi cenami (konkurencyjnymi choć i tak gry są drogie), ale brak Polskiego wspracia sprawia, że mozna liczyć tylko na anglojęzyczne hity. Gracze 3DS i DS mają jednak gry rozumiany trochę inaczej jako hit, więc tym bym się nie martwił, choć na PSP nadal mozna kupic za groszę (30 zł) ogromną ilość gier, w tym klasyków, które nigdy nie pokażą się już, bo nie odniiosły ultrahiper sukcesu finansowego. Nie wiem czy to tylko wrażenie, ale łatwiej wydać sequel na konsolach Nintendo niż jeszcze raz przebić się na rynku Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu planuję kupić X''a 360. Pewnie już bym ją miał, gdyby nie rada znajomego: "Poczekaj jeszcze trochę, wejdzie nowa generacja, starą kupisz za grosze". Mimo wszystko, chciałbym zapytać, czy czasami nie jestem nabijany w butelkę? Cena odkąd sprawdzam jest prawie identyczna. Jaka tak naprawdę jest dobra cena tej konsoli (w zestawie chciałbym również kinecta)i? Jaki model konsoli wybrać? Kiedy pojemności dysku w przypadku konsoli nabiera większego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wejściu next gen ó ceny trochę spadną. Za Slimkę 4GB z Kinectem dobra cena za nówkę to max z 700 zł a bardzo przyzwoita 600-650. Jak ci się nie spieszy poczekaj na wyprzedaże po Świętach bo teraz moga windować ceny :). Dysk możesz dokupić we własnym zakresie, 320GB na allegro czy eBayu chodzą po 170-200 PLN.

Obserwuj zagraniczne sklepy wysyłkowe, czasem może się trafić np. na amazonie.co.uk gdzie za darmo wysyłają do Polski oferta dużo lepsza jak u nas a z gwarancją na X-a nie ma problemu, nawet paragonu bodaj nie trzeba a usterkę zgłasza się na ich stronce, drukuje etykietkę na paczkę, kurier odbiera i za 2-3 tyg oddaje naprawioną.

Next geny imo wyszły za wcześnie, nie ma na nich jakichś super next genowych tytułów, przyzwoicie zacznie się robić może za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam ps3 i nie znam się, na tym zabardzo mianowicie chciałbym mieć dostęp do internetu w konsoli ale nie wiem jak, za to się zabrać. Czy to muszę od modemu odłączyć kabel czy kupić specjalny do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 13:47, Kubson023 napisał:

Witam, od niedawna posiadam ps3 i nie znam się, na tym zabardzo mianowicie chciałbym
mieć dostęp do internetu w konsoli ale nie wiem jak, za to się zabrać. Czy to muszę od
modemu odłączyć kabel czy kupić specjalny do konsoli?


Łączysz się poprzez WiFi albo zwykłym kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 17:20, Driftwood napisał:

Jeszcze coś: kolega wyżej powiedział, żeby dysk dokupić osobno. To znaczy, że nie będę
miał żadnych problemów z podłączeniem go?


Chodzi mi o to, czy nie ma tam żadnej plomby. Igor, sugerowana przez ciebie cena oczywiście nie uwzględnia padów, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 13:48, SiDi napisał:

Łączysz się poprzez WiFi albo zwykłym kablem.

Robiłem przez połączenie bezprzewodowe bo mam roter, wybrałem punkt dostępu po czym każe wpisać klucz szyfrowania, więć wpisałem klucz który miałem na rotuer bo mi wyszukał połączenie, i pokazuje się okienko że upłynął czas i klucz może być nie poprawny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem wczoraj sobie nowego bf na ps3 i jak gram to konsola się zacina po pewnym czasie i nie da sie nic zrobić, i to już tak trzeci raz i zaczynam się bac. Ktoś mi może powiedzieć co się dzieje. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 22:24, GZG napisał:

witam kupiłem wczoraj sobie nowego bf na ps3 i jak gram to konsola się zacina po pewnym
czasie i nie da sie nic zrobić, i to już tak trzeci raz i zaczynam się bac. Ktoś mi może
powiedzieć co się dzieje. ?


A na innych grach też się zacina? I co masz masz na myśli,obraz staje w miejscu i trzeba resetować konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 jest znany z crashowania na PC-tach, PS4 i Xbox One. Nie wiem, jak wersje PS3 i Xbox 360, ale najprawdopodobniej to typowa sprawa dla Battlefield 4, więc jeśli inne gry działają jak trzeba, to nie masz co się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mnie pocieszyłeś. Tak, gra się zawiesza i trzeba restartować konsole ale naszczescie tylko w bf4 ale dziwna sprawa bo w trójkę grałem dużo i nigdy nie było problemów, a ta czwórka jakaś kulawa. W każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 10:22, ww3pl napisał:

BF4 jest znany z crashowania na PC-tach, PS4 i Xbox One. Nie wiem, jak wersje PS3 i Xbox
360, ale najprawdopodobniej to typowa sprawa dla Battlefield 4, więc jeśli inne gry działają
jak trzeba, to nie masz co się obawiać.

Dziś odpaliłem gta5 i to samo co przy bf4. Przy czym z gta nigdy takiego czegoś nie było i co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Posiadaczom pudełek MS także gra Max Payne 3 potwornie klatkuje? Na moim PS3 czasami ciężko ugrać, a filmiki to jakiś żart. To już na moim średnim laptopie ta gra lepiej działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie za 100 punktów.

Kto jest mi w stanie powiedzieć, dlaczego znaczna część gier na konsole na rynku wtórnym jest po francusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 15:06, Kubson023 napisał:

> Łączysz się poprzez WiFi albo zwykłym kablem.
Robiłem przez połączenie bezprzewodowe bo mam roter, wybrałem punkt dostępu po czym każe
wpisać klucz szyfrowania, więć wpisałem klucz który miałem na rotuer bo mi wyszukał połączenie,
i pokazuje się okienko że upłynął czas i klucz może być nie poprawny..


Słuchaj jeśli masz router z TP SA/Orange to tam w ustawieniach tego routera trzeba zezwolić na połączenie PS3. Nie znam szczegółów, ale kumpel też taki problem miał i sami mu to ustawiliśmy, a nie jesteśmy ekspertami, więc dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się