Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2013 o 15:06, Kubson023 napisał:

> Łączysz się poprzez WiFi albo zwykłym kablem.
Robiłem przez połączenie bezprzewodowe bo mam roter, wybrałem punkt dostępu po czym każe
wpisać klucz szyfrowania, więć wpisałem klucz który miałem na rotuer bo mi wyszukał połączenie,
i pokazuje się okienko że upłynął czas i klucz może być nie poprawny..


Tu masz linki przydatne:

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/Po%C5%82%C4%85czenie-PS3-przez-Wi-Fi-router-linksys/td-p/12266147

http://www.gaminator.tv/forum/temat/1566,Problem-z-po%C5%82%C4%85czeniem-PS3-przez-WiFi.html

http://peb.pl/problemy-techniczne-ps3/716218-problem-z-podlaczeniem-ps3-do-internetu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Przez jakiś czas DLC do Prince of Persia z 2008 r. było niedostępne na polskim Xbox Live Marketplace. Ostatnio zauważyłem, że się pojawiło. Oznacza to, że działa ono z polską wersją gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 18:26, Ventil napisał:

Da się jakoś podłączyć PSX SCPH-1002 do ekranu LCD? Czy umożliwia to tylko PSone?

powinno się dać pierwsze wersje miały wszystkie wtyki w tym AV multiport który jest standardem do wszystkich konsol Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem i słychać jedynie dźwięk, jednak obrazu jak nie było tak nie ma.
Kabel jest na pewno sprawny - bez problemu wysyła wszystko z PS2.

Rozumiem, że to wina "zbyt nowego" telewizora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 16:39, Ventil napisał:

Rozumiem, że to wina "zbyt nowego" telewizora?

a masz przejściówke co do ps2 jest zawsze dołączana na scart i próbowałeś tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 22:04, Numenpl napisał:

a masz przejściówke co do ps2 jest zawsze dołączana?


Nie mam, bo PS2 kupiłem używane.

Jaką przejściówkę masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna mam taki problem: Praktycznie co uruchomię konsolę (zazwyczaj raz na tydzień) nie loguje mnie automatycznie do XBL, a jak ręcznie chcę się połączyć to wywala mi okno że muszę lepiej zabezpieczyć konto. Na konsoli kompletnie w żaden sposób nie chce mi to działać, ale zrobiłem na kompie. A komunikat i tak mam. Do tego dochodzi taki bajer że co uruchomię GTA to muszę pobrać aktualizację, 68mb bodajże. Zawsze taką samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ile włączasz konsolę? Ja uruchamiając tylko w weekendy, zawsze w piątek dostaję komunikat o tym zabezpieczaniu. Wystarczy anulować i znów się połączyć - działa. W sobotę i niedzielę takich komunikatów już nie otrzymuję, ale za tydzień znów operację muszę powtórzyć. Też nie wiem jak to obejść.

Co ile włączasz GTA? :P

Wiem, że każda łatka waży 68 mega, może po prostu trafiasz na czas gdy wychodzą aktualizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 20:13, Diverso napisał:

Co ile włączasz konsolę?


Raz na tydzień, czasem rzadziej.

Dnia 13.04.2014 o 20:13, Diverso napisał:

Ja uruchamiając tylko w weekendy, zawsze w piątek dostaję komunikat
o tym zabezpieczaniu. Wystarczy anulować i znów się połączyć - działa. W sobotę i niedzielę
takich komunikatów już nie otrzymuję, ale za tydzień znów operację muszę powtórzyć. Też
nie wiem jak to obejść.


Też udaje mi się zalogować po anulowaniu.

Dnia 13.04.2014 o 20:13, Diverso napisał:


Co ile włączasz GTA? :P


Raz na tydzień, czasem rzadziej ;)

Dnia 13.04.2014 o 20:13, Diverso napisał:

Wiem, że każda łatka waży 68 mega, może po prostu trafiasz na czas gdy wychodzą aktualizacje?

Musiałbym mieć więcej okazji do grania żeby zauważyć czy trafiam, czy potem kilka dni uruchamia się bez aktualizacji.
Ech, dziecko piętnastomiesięczne skutecznie blokuje wszelkie próby zajmowania się własnymi sprawami/zainteresowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z X360. Odtwarza normalnie filmy, ale nie czyta gier. W przypadku wsadzenia płyty z grą wyskakuje okienko z prośbą o wsadzenie gry. Konsola została znaleziona na śmietniku, wiec czy jest szansa, że kogoś zdenerwowało jej zbanowanie? :-D Skoro filmy czyta to chyba nie jest to kwestia napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 17:27, Piotrek_K napisał:

Podejrzewam, ze po przerobieniu konsola przestala czytac oryginalne gry ;)


Kurka wodna, może być :/ a to problem, bo piracić to nie będę, a ptfu. Liczę, że może też być problem opisywany tutaj:
http://www.gamefaqs.com/xbox360/938611-gears-of-war-2/answers?qid=28572
I wystarczy tylko porządnie wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie konsol jestem zielony dość, więc jak pytanie jest durnowate, to nie "krzyczcie" za bardzo.
Czy jest możliwość grania w grę kupioną na płycie bez tej płyty w napędzie? Demon Souls zakupiłem w sklepie Sony, mam na dysku i jest ok, czyli cicho, a Dark Souls 2 napędem szumi, popiskuje itp podczas grania, co szczególnie w nocy, jak dźwięk nie jest głośny, trochę denerwuje. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się