Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2014 o 14:10, Perry_Cox napisał:

Niestety gra zakupiona w formie fizycznej potrzebuje fizycznego nośnika, aby mogła się
uruchomić. Pozostaje ci granie w słuchawkach.

A następnym razem kupować wersje elektroniczne. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Byłem ostatnio u kumpla, który dopiero co zakupił xboxa 360 (tego w obudowie podobnej do XboxaOne) i doznałem szoku. Ten sprzęt chodzi bardzo cicho. Pierwszy Xbox360 chodził jak młóckarnia, slim był trochę cichszy, ale niewiele bo zasilacz dorzucał swoje. Wreszcie za trzecim razem Microsoftowi się udało ! he he... w każdym razie jak ktoś się wahał czy kupić xboxa 360, bo hałasuje - to może przestać się wahać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa wersji językowych gier zakupionych w sklepie Sony? Mam gry w polskiej wersji na płytach, mam w angielskiej ściągnięte ze sklepu na dysk i w tym przypadku niejasności nie ma. A w przypadku, gdy do polskiego Dark Souls 2 dokupić chcę DLC, to w sklepie Sony coś takiego można zrobić? Widać ofertę Season Pass na DLC, ale nie wiem jak wygląda sprawa zgodności wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 07:17, ww3pl napisał:

Patrząc na to, że strona DLC jest przetłumaczona, można wnioskować że z polską wersję
problemów być nie powinno.


Dzięki za info. A to ogólna zasada dla PS3, że przetłumaczona strona w sklepie oznacza dostępność wersji w tym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli mamy w domu dwie sztuki xboxa360 to czy można na nich zalogować się na to samo konto xbox live i pobrać na drugą-nowszą konsolę te same gry, które się wcześniej kupiło w wersji cyfrowej na te konto? Jeśli tak, to czy można np w tym samy czasie być zalogowanym na to samo konto i grać w tę samą grę (to pewnie jest nie możliwe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 13:19, KrzychW napisał:

Dzięki za info. A to ogólna zasada dla PS3, że przetłumaczona strona w sklepie oznacza
dostępność wersji w tym języku?

Zasada jest bardziej taka, że jeżeli wydanie pudełkowe gry nie jest jakimś Cenegowym-Polish-speszyl-edyszyn, to nawet i te nieprzetłumaczone powinno zadziałać, o ile jest na europejskim PS Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 15:19, ww3pl napisał:

to nawet i te nieprzetłumaczone powinno zadziałać, o ile jest na europejskim PS Store.


Wszystko zadziałało. Opisy są po polsku, czyli tak samo jak w wersji podstawowej, a dialogów nie było potrzeby tłumaczyć, bo jest ich w dodatku - zero. Mogli wrzucić jakiś malutki trop robiący za fabułę. Pod tym względem, gorzej niż biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 12:10, BluesBoy napisał:

Słuchajcie ! Jeśli ktoś brał udział w promocji darmowa gra za kod Mario Kart 8 niech
sprawdzi skrzynkę - ja dzisiaj maila dostałem !

Dostałeś po prostu kod na grę, czy coś bonusowo? Pytam, bo post brzmi, jakby chodziło o to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić pada od Xboxa 360, żeby pograć sobie w kilka produkcji na kompie. Wszyscy polecają przewodowe, a w sklepach są tylko bezprzewodowe. Coś z nimi nie tak? Czy mogę spokojnie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 13:14, revolt505 napisał:

Coś z nimi nie tak? Czy mogę spokojnie brać?


Nie, ale do takowego trzeba dokupić Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver. Oczywiście o ile nie ma go w zestawie. Bez kabli zawsze wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, zastanawiam się nad kupnem konsoli do "niedzielnego pogrania" bo ostatnio mam coraz mniej czasu i ochoty na gry z fabułą (Skyrim, Batman AO i wiele innych odstawione w trakcie lub nie zaczęte), a zauważyłem że konsola Wii jest bardzo tania i tu moje pytania:
Czy tak ogólnie opłaca się ją teraz kupić, bo gry z tej konsoli chyba się nie starzeją, a problemem jest chyba tylko rozdzielczość która na normalnym telewizorze chyba bedzie troche straszyć
Jak sobie ta konsolka radzi z odtwarzaniem filmów bo DVD mi siadło, a wiem że wii obługuje niską rozdzielczość w grach czy tak samo jest w filmach?
Jak sprawują się dodatkowe kontrolery których z tego co zauważyłem jest mnóstwo, a nie wiem jak z ich przydatnością.
P.S.Konsole nowej generacji mnie bardzo nie interesują ze względu na cenę i to że chce poprostu coś do relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 20:49, Henrar napisał:

Wii nie odtwarza DVD, bo ma inny napęd.

Kurcze, właśnie dlatego lubie poczytać w kilku miejscach bo znalazłem ze Wii odczytuje ale przez jakieś nie oryginalne programy (i tu się nawet ucieszyłem bo wiadomo ze fanowskie rzeczy cieszą się długim życiem i szybkimi aktualizacjami w razie problemów). Dobra to ja teraz poczytam dokładniej a jak ktoś mógłby mi to wyjaśnić to bym poprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znalezionego[sic!] xklocka 360. Pady już naprawiłem, konsole rozebrałem, sprawdziłem i wyczyściłem. Jest nieprzerobiona NTSC. Mam już Darksiders NTSC, wsadzam do napędu iiiii http://1drv.ms/1vyis5H Myślę sobie, sprawdzę jak inne płyty. Wsadziłem DVD z filmem i działa jak ta lala. Что делать? Jakieś pomysły? Nic co jest w supporcie Microsoftu nie zadziałało. Gry z PAL nie działają na pewno. Zresztą jak mowię, sprawdziłem, konsola NTSC na 100%

Jedynie czego jeszcze nie zrobiłem to nie rozebrałem napędu do wyczyszczenia, ale skoro odtwarza filmy to czemu nie radzi sobie z grą :( to mnie najbardziej martwi. W ogóle jej nie czyta na stronie głównej, pokazuje tylko informację "Odtwórz płytę DVD" http://1drv.ms/1DqFD2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.
Czy pojemność 250gb w nowym ps4 będzie wystarczająca?
Czy da się podłączyć bezprzewodowy pad od xboxa 360 z receiverem do peceta na USB?
Czy wybór konsoli jest jasny? Wybrałem juz właściwie ps4, może. Ktoś wypisać jej największe zalety według siebie bo może coś mnie ominęło? :)
Tam zawsze gry chodzą płynnie? :@
Gdzie najtaniej dostane ps4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chce zakupic konsole ps4 ze wzgledu na zagranie w wiedzmina 3, gralem w 2 na xbox 360
podobno ps4 jest od xbox one lepsza moze sie myle
pytanie czy uzytkowanie z konoli jest mozliwe i granie bez internetu ? czy czasami wystarczy aby przy pierwszej instalacji ?
Jak to dziala ?

Co powinienem wiedziec przed zakupnem kosoli ?

Czy jednak Xbox One ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się