Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie


Podłączał ktoś Wii poprzez Wii2HDMI? Nie mam innej opcji aby podłączyć Wii pod monitor, a nie chcę grać na zwykłym crt. Czytałem różne opinie, a na filmikach nie wygląda źle. Mógłbym zaryzykować, ale adapter kosztuje tyle co pół konsoli, więc wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do tej pory nie posiadałem żadnej konsoli to czy teraz lub w najbliższym czasie jest sens kupowania jeszcze starego Xboxa lub PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli chcesz nadrobić stare tytuły, bo nowych na past-geny będzie coraz mniej, aż w końcu nic nie będzie wychodzić. Z drugiej strony, na PS4 jest wiele remasterów, a XBO będzie oferowało kompatybilność wsteczną, więc zdecydowanie lepiej kupić którąś z konsol nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwazam kupno konsoli ps4. wlasciwie to bedzie dla mnie nowosc bo jestem pecetowcem, a jedyna konsola jaka posiadalem to ps2 ponad 10lat temu bez polaczenia z internetem.

i tutaj mam kilka pytan. czego tak naprawde potrzebuje oprocz samej konsoli i gry, zeby moc zaczac grac np w destiny ?
jak ma sie sprawa z internetem ? ta sama zasada co komputer ? czy mobilny modem z playa, ktorego uzywam na laptopie mozna rowniez uzyc do konsoli ?
i czy zeby grac przez internet w call of duty czy destiny na ps4 musze wykupic abonament plus tak jak to bylo w przypadku xbox 360 ? pamietam ze wtedy ps3 nie wymagal zadnych oplat

ogolnie info co jeszcze powinienem wiedziec o konsolach mile widziane

dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2015 o 21:34, Malevyn napisał:

rozwazam kupno konsoli ps4. wlasciwie to bedzie dla mnie nowosc bo jestem pecetowcem,
a jedyna konsola jaka posiadalem to ps2 ponad 10lat temu bez polaczenia z internetem.
i tutaj mam kilka pytan. czego tak naprawde potrzebuje oprocz samej konsoli i gry, zeby
moc zaczac grac np w destiny ?


Potrzebujesz jedynie gry, dodatkowo ps+ jeśli chcesz pohulać w multi. W przypadku wspomnianej Destiny konsolka musi być podłączona do neta (nawet w singlu), ps+nie jest wymagany by grać solo.

Dnia 14.12.2015 o 21:34, Malevyn napisał:

jak ma sie sprawa z internetem ? ta sama zasada co komputer ? czy mobilny modem z playa,
ktorego uzywam na laptopie mozna rowniez uzyc do konsoli ?


Ps4 łączy się z netem poprzez wi-fi lub standardową skrętkę z końcówką RJ45. Prawdopodobnie będziesz musiał zrobić trik z mostkiem sieciowym na swoim lapku by podłączyć ps4 do świata,

Dnia 14.12.2015 o 21:34, Malevyn napisał:

i czy zeby grac przez internet w call of duty czy destiny na ps4 musze wykupic abonament
plus tak jak to bylo w przypadku xbox 360 ?


Tak jak już pisałem wyżej, ps+ jest wymagany do gry w sieci. BTW 200 zeta za rok ps+ i ponad 20 darmowych gier to raczej nie duża sumka.

Dnia 14.12.2015 o 21:34, Malevyn napisał:

ogolnie info co jeszcze powinienem wiedziec o konsolach mile widziane


Jeśli chcesz przyoszczędzić i nie masz parcia na premiery, to postaw na używki. Takie gry jak The last of us, god of war czy właśnie ww destiny dostaniesz już od 60 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie Dragon Age Inkwizycja na X360. Po uruchomieniu gry konieczna jest instalacja na twardym dysku, która odbywa się z pierwszej płyty, natomiast w czasie grania w napędzie musi znajdować się druga płyta, która cały czas jest "w ruchu". Czy można w jakiś sposób zainstalować też tą drugą płytę, aby cały czas nie "chodziła"? Nie wiem, czy jest to możliwe, gdyż nigdzie nie widzę takiej opcji.. Do tej pory instalowałem wszystkie gry na dysku, więc teraz ten ciągły szum w czasie grania troszkę mi przeszkadza :) Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czy opłaca się nadal kupno konsoli typu Xbox 360 czy Playstation 3 dla dziecka, lat 9? Trochę wypadłem z tematu, a wiem, że weszły już nowe generacje tych konsol - z drugiej strony za 900 zł można mieć używkę 360 z Kinectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Powiedzcie mi, który model PS 4 najlepiej wybrać? Przymierzam się do zakupu nowej konsoli i już sam nie wiem, bo są jakieś C, D, itd, czy po prostu najlepiej wziąć Pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2016 o 19:24, Jaki_Gahn napisał:

Cześć wszystkim, czy opłaca się nadal kupno konsoli typu Xbox 360 czy Playstation 3 dla dziecka, lat 9? Trochę wypadłem z tematu, a wiem, że weszły już nowe generacje tych konsol - z drugiej strony za 900 zł można mieć używkę 360 z Kinectem.

Zdecydowanie tak. Posiadam PS3 i bardzo sobie chwalę, zwłaszcza że gry są w takich cenach, że ich kupno w żadnym stopniu nie targa budżetu i można sobie pozwolić na obfite zakupy (skoro ma być dla dziecka, to może być to dużym atutem). Sama konsola jest już w naprawdę śmiesznych pieniądzach, tak jak wspomniane wczesniej gry. Zalecam jednak wybór jakiejkolwiek wersji za wyjątkiem SuperSlim 12GB. Prawdopodobnie będzie najtansza, ale dysk i tak będzie trzeba dokupic, bo dwanaście gigabajtów nie nadaje się do niczego - sam się o tym przekonałem na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie. Być może problem się już gdzieś pojawił, ale rzadko na forum zaglądam ostatnio i zupełnie nie czaję nowego wyglądu ;) Tak czy siak: od kilku dni nie mogę połączyć się z PSN. Wyskakuje mi - po kilku sekundach - komunikat: "Ta funkcja jest tymczasowo niedostępna. Spróbuj ponownie później. (CE-41489-6)". Czy ktoś wie o co z tym chodzi? I, co najważniejsze, jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się