Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 11:36, Sita napisał:

Ale jest jedna rzecz która w DS mnie strasznie denerwóje, a mianowicie "szkrzydełka"

Po prostu powinny wyglądać tak jak w padzie do GameCube''a, który według mnie jest najwygodniejszy w odchodzącej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GameCube jak dla mnie najładniej wyglądjąca konsola Curent - Gen i obok Dreamcasta i PlayStation najlepsza moim zdanem nazwa konsoli. No szkoda że nimam bo jet kilka gier na nim w które BARDZO chciałbym zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:50, Sita napisał:

A GameCube jak dla mnie najładniej wyglądjąca konsola Curent - Gen i obok Dreamcasta i PlayStation
najlepsza moim zdanem nazwa konsoli. No szkoda że nimam bo jet kilka gier na nim w które BARDZO
chciałbym zagrać.

Nowego GameCube''a można kupić już za 330zł, więc wszystko przed Tobą, tym bardziej, że jest kilka gier w które po prostu trzeba zagrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem amerykańskiej wersji X360. Wiem też, żę niektórzy developerzy mieli możliwość założenia na konsolach blokady regionalnej. W związku z tym mam pytanie. Czy jeśli zamierzam kupić np. FIFĘ 07 w Polsce to czy będzie ona (wersja) zgodna z konsolą. Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:11, LuQeMaStEr napisał:

Który sys. odnosi się do amerykańskiej wersji a który do europejskiej? NTSC chyba do ameryki
a PAL do europy.Nie wiem.


NTSC-J to z Japonii, NTSC-U z Stanów a PAL to europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:12, xRaphaelx napisał:


Ta piękne. Denerwóje mnie ta nowa forma fanboizmu wszyscy są podekscytowani czymś czego jescze niema, i ciągle te ochy i achy na te Wii. Ja wole poczekać i sam wyprubowac to na jakimś standzie, niz jak wszyscy sie tym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 16:12, xRaphaelx napisał:


Według mnie grafika nie jest najważniejsza, największe znaczenie ma grywalność. Ja nie zwracam uwagi na graficzne bajery, gram w gry, które cechują się dobrą fabułą i klimatem, a nie graficznym przepychem. Moim zdaniem ładna grafika w grze to bardzo miły dodatek, ale nie stanowi ona najważniejszego kryterium podczas oceniania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:44, Van Waterflew napisał:


Trzeba też pamiętać, że Wii jest stworzony z myślą o SDTV. Gdy odpalimy tego CoD III na x360 oraz na Wii na zwykłym kineskopowym TV ta różnica nie będzie aż tak znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że grywalniość jest najważniejsza ale grafika też składa się na "wielkość" samej gry, no bo przecież nadal byśmy grali w tekstówki lub platformówki Sticmanowe gdyby nie rozwój grafiki. Oczywiście na pierwsazym i najważniejszy mniejscu jest klimat, fabuła i ten "czynik X" który czyni gre ponadczasową. Zresztą grafika też ma jakiś tam wpływ na grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:59, LuQeMaStEr napisał:

Skąd wiedziałeś. Tak cały czas o to chodzi.


Mówiłem za szybko zaczołeś sprowadzać ten zasilacz z Chin. Jak masz x360 z USA to zasilacz jest na 120V u nas w gniazdkach {w chinach penie też} napięcie wynosi 240V a wiec konsolka mogła by dosłownie puiść z dymem jak by do przyzwyczajonej na 120V podłączyć zasilacz na 240V. To co ci potrzebne to specjalny adaptor dzięki któremu możesz wsadzić coś o 120V do gniazdka na 240V, zdjęcie zamieszczam poniżej. Ja mam tak samo z zasilaczem do GBA ale teraz wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się