Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Nieee w MM w poznaniu juz wszystkie poszly, a chcialem jutro jechac. :(
Damn, znacie jeszcze jakies dobre oferty na x''a360 sklepów internetowych lub marketów(z poznania/kalisza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:47, xRaphaelx napisał:

Nieee w MM w poznaniu juz wszystkie poszly, a chcialem jutro jechac. :(
Damn, znacie jeszcze jakies dobre oferty na x''a360 sklepów internetowych lub marketów(z poznania/kalisza)?


Proponuję zerknąć na allegro, bo tam są ceny niskie i w większości przypadków pewność co do sprzętu.

np. Możesz kupić X360 Premium z PGR 3 za 1500 zł, a nawet za 1450 chyba ;) Nie rozpakowane, nowiutkie. Zobacz sobie sam bo nie mam zamiaru tu nikogo reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale niestety nie mam teraz całej kwoty, więc myślałem o ratach. Trzeba będzie jeszcze pozbierać.
A może zna ktoś dobry kredyt studencki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:11, Fallen Zen napisał:

Wygląda na to, że PS3 w Europie nie zobaczymy nawet w marcu.

Cytat z serwisu Gamasutra:

"Comments made by Sony Worldwide Studios boss Phil Harrison, again speaking on semi-official
blog Three Speech, have caused concern that the launch of the PlayStation 3 may be delayed
again, beyond March 2007."

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=11652


Patrząc na to co się dzieje z ta konsolą na przestrzeni ostatnich miesięcy to jestem przekonany, że premiera będzie na przyszłą jesień.
W Sony od dłuższego czasu dzieje się coś niedobrego, wg mnie powinni wywalić Kutaragiego. Jego arogancja, pewność siebie i przekonanie o własnej niemylności ściąga ich na dno. Brak im świerzej krwi.
Sytuacja podobna do tej z Yamauchim w Nintendo pod koniec lat 90. Dopiero gdy się go pozbyli, Nintendo odżyło i dzisiaj wyrasta nam na faworyta do fotelu lidera rynku w najbliższych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:14, xRaphaelx napisał:

Widziałem, ale niestety nie mam teraz całej kwoty, więc myślałem o ratach. Trzeba będzie jeszcze
pozbierać.
A może zna ktoś dobry kredyt studencki? :P


Empik: 10 rat 0%, pierwsza dopiero w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:27, Fallen Zen napisał:

Jeżeli tak, to tylko pogratulować polityki. Ale ja się w sumie nie dziwię, ilości, jakie rzucą
na premierę w USA i Japonii to jakieś nieporozumienie (odpowiednio 400 tyś. i 100 tyś.)


Mały edit: Japończycy dostaną 80 tysięcy konsol. Ostatnio im obcięto przydział. Poprostu Sony nie może wyprodukować odpowiedniej ilości nowych napędów. W sumie się nie dziwię, ten koncern ma gigantycznego pecha do wprowadzania swoich formatów. Mało kto już pamięta, że istnieje coś takiego jak betamax albo minidisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! A ja nadal nie wiem czy czekać na premiere PS3 czy kupić X360?!
Podobno PS3 miał być lepszy pod względem technicznym od X360 a przecież "plejstajszyn" 3 ma tylko 256MB karty graficznej a X360 ma 2 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:18, 4YoU napisał:

Kurde! A ja nadal nie wiem czy czekać na premiere PS3 czy kupić X360?!
Podobno PS3 miał być lepszy pod względem technicznym od X360 a przecież "plejstajszyn" 3 ma
tylko 256MB karty graficznej a X360 ma 2 razy więcej.


Myślę, że ostatnią rzeczą, jaką w tej sytuacji należy się sugerować są parametry techniczne obu sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:28, Spayki PL napisał:

Myślę, że ostatnią rzeczą, jaką w tej sytuacji należy się sugerować są parametry techniczne
obu sprzętów.

Wiem! Ale PS3 jeszcze tak się chwaliło że pod względem technicznym będzie lepszy od Xklocka, a to nie prawda(przynajmniej jeśli chodzi o kartę graficzną).

To co mi się podoba w X360 to na pewno:
- Xbox live( i wszystkie rzeczy z tym związane),
- gry, które wyszły lub wyjdą(m.in. Fable 2, Halo 3 i inne)
- pakiet premium za przystępną cenę.

A mam pytanie: Czy Wii i PS3 będą miały oficjalną premierę w Polsce, tak jak X360?!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:36, 4YoU napisał:

Wiem! Ale PS3 jeszcze tak się chwaliło że pod względem technicznym będzie lepszy od Xklocka,
a to nie prawda(przynajmniej jeśli chodzi o kartę graficzną).

To co mi się podoba w X360 to na pewno:
- Xbox live( i wszystkie rzeczy z tym związane),
- gry, które wyszły lub wyjdą(m.in. Fable 2, Halo 3 i inne)
- pakiet premium za przystępną cenę.

A mam pytanie: Czy Wii i PS3 będą miały oficjalną premierę w Polsce, tak jak X360?!


PS3 na pewno (?) tak. Co do Wii... Nintendo osobiście nie wejdzie raczej w dystrybucję, może przez jakiegoś pośrednika. W każdym razie LucasToys może się na nią zdecydować (chociaż nadal nie do końca jest dla mnie jasny status tej firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:00, Spayki PL napisał:

PS3 na pewno (?) tak. Co do Wii... Nintendo osobiście nie wejdzie raczej w dystrybucję, może
przez jakiegoś pośrednika. W każdym razie LucasToys może się na nią zdecydować (chociaż nadal
nie do końca jest dla mnie jasny status tej firmy).


http://gry.onet.pl/wia_item.html?DB=120&ITEM=1431747

Cieszy mnie fakt, bo będę tam, to sobie i Wii przetestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:36, 4YoU napisał:

Wiem! Ale PS3 jeszcze tak się chwaliło że pod względem technicznym będzie lepszy od Xklocka,
a to nie prawda(przynajmniej jeśli chodzi o kartę graficzną).


Niestety światek konsol zaczyna coraz bardziej przypominać rynek PC''towy. Coraz więcej graczy przywiązuje uwagę do czystych liczb w danych technicznych. Stąd zapowiedzi Sony, że ich produkt zmiażdży wydajnością konkurencję. Jakoś musieli usprawiedliwić wysoką cenę swojej maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:00, Spayki PL napisał:

PS3 na pewno (?) tak. Co do Wii... Nintendo osobiście nie wejdzie raczej w dystrybucję, może
przez jakiegoś pośrednika. W każdym razie LucasToys może się na nią zdecydować (chociaż nadal
nie do końca jest dla mnie jasny status tej firmy).


Właścicielem Lukas Toys jest Stadlbauer, oficjalny dystrybutor Nintendo na teren Polski (oraz kilku innych krajów Europy Środkowo-wschodniej).

Premiera bedzie na pewno w dniu premiery Europejskiej. Jest tylko jeden problem, podobno ma być bardzo mało konsol więc kupienie Wii może być niezwykle trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:21, shinian napisał:

> Wiem! Ale PS3 jeszcze tak się chwaliło że pod względem technicznym będzie lepszy od Xklocka,

> a to nie prawda(przynajmniej jeśli chodzi o kartę graficzną).

Niestety światek konsol zaczyna coraz bardziej przypominać rynek PC''towy. Coraz więcej graczy
przywiązuje uwagę do czystych liczb w danych technicznych. Stąd zapowiedzi Sony, że ich produkt
zmiażdży wydajnością konkurencję. Jakoś musieli usprawiedliwić wysoką cenę swojej maszynki.



Nie zgodzę się. Oczywiscie zawsze znajdzie się grupa ludzi dla których detale graficzne są najważniejsze lub traktujących sprzęt w celu dowartościowania się (ci druczy są szczególnie głośni na forach i stąd twoje wrażenie). Jednak nie stanowią oni większości.
Wiekszość ludzi chce się po prostu dobrze i bezproblemowo bawić. Sony myśli inaczej i przejedzie się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie troche xboxem w sklepie, i musze powiedzieć że rozczarowuje grafika. specyfikacja techniczna jest lepsza od wielu komputerów, a grafika wygląda, no tak w sumie średnio. widziałem moto GP, i chyba bitwe o śródziemie, i grafika rozczarwuje, jakieś pixelowate cienie, szczegółowośc swiata bardzo słaba, ale to chyba tylko wina niedopracowania gier, no nie? chyba inne gry wyglądają lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:53, tymuś napisał:

bawiłem sie troche xboxem w sklepie, i musze powiedzieć że rozczarowuje grafika. specyfikacja
techniczna jest lepsza od wielu komputerów, a grafika wygląda, no tak w sumie średnio. widziałem
moto GP, i chyba bitwe o śródziemie, i grafika rozczarwuje, jakieś pixelowate cienie, szczegółowośc
swiata bardzo słaba, ale to chyba tylko wina niedopracowania gier, no nie? chyba inne gry wyglądają
lepiej?

Akurat to nie są gry gdzie grafika jest na ważnym miejscu. W tych grach liczy się coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się