Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 07:42, Sita napisał:

Myślę że jak ktoś nie wie to go zainteresuje ten news http://www.gamespot.com/news/6162536.html
. Jest napisane że tylko dla North America ale myślę że jak ktoś tam zakładał konto to powinno
być ok. A tak wogulę jeśli Halo 3 będzie wyglądać tak jak na tym nowym traileże to... to sam
nie wiem co.


Nowy trailer to render (CG) wykorzystujący jedynie modele z gry - nie jest robiony na silniku i nie ma nic wspólnego z gameplayem. Na engine gry w 100% zrealizowano pierwszy trailer, pokazany na tegorocznym E3 kiedy zapowiedziano Halo 3.

Nowy trailer (render):
http://www.gametrailers.com/player.php?id=15444&type=wmv&pl=game (WMV)
http://www.gametrailers.com/player.php?id=15444&type=mov&pl=game (QT)

Pierwszy trailer (na silniku gry):
http://www.gametrailers.com/player.php?id=10454&type=wmv&pl=game (WMV)
http://www.gametrailers.com/player.php?id=10454&type=mov&pl=game (QT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 23:12, shinian napisał:

> ale grać da się bez problemów

To akurat zależy od developera gry. W obku teksty na SD TV są czytelne. To co się natomiast
dzieje w przypadku produkcji Capcoma zakrwawa na ponury żart. Teksty w Dead Rising są nieczytelne.
Jeżeli chcesz poznać fabułe to zostaje monitor od PC albo HD TV. W przypadku Lost Planet jest
podobnie. Tablice na multiplayer są nieczytelne.


no przecież napisałem, że nie wszystkie. fakt - dead rising to porażka. a co do lost planet to już zapowiedzieli, że to poprawią. ja mam też problemy w pgr z doczytaniem się opisów i parametrów samochodów no i w części multiplayerowej pgr też nie jest kolorowo :/ ale grać się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta można się było tego domyślać że render za dobrze wygląda, ale pomysł z retrospekcjami i przeszłością Master "Johna" Chiefa jest jak najbardziej dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 08:39, Destro napisał:


Dzięki Domek. Miałem to z marketplace ściągać, zaoszczędziłeś mi parę ładnych chwil. BTW: ten trailer to jedna z najlepszych minut w moim życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Świata N postanowili bez owijania bawełny zadać konkretne, tzn. TRUDNE pytania do tych pier*ół z lukastoys odnośnie premiery Wii w Polsce. Jak dostaną od nich odpowiedź to również opublikują tak jak te pytania. (polecam poczytać - szczególnie osobom, które planują kupić ten sprzęt aby jeszcze raz się zastanowiły i ewentualnie "jak bardzo muszą" zrobiły to zagranicą :)

Oto pytania :

1. Cena konsoli Nintendo Wii w Polsce została ustalona na poziomie 1099 PLN. W przeliczeniu na EURO daje to 289 EURO – kwota ta jest znacznie wyższa niż w przypadku pozostałych europejskich krajów i nawet różnica w VAT w stosunku do innych krajów nie jest tutaj wystarczającym wytłumaczeniem. Co jest przyczyną takiej ceny Państwa zdaniem?

1. Na polskim rynku mamy dostępną konsolę Xbox360, która na całym Świecie jest droższa niż Nintendo Wii. W Polsce cena zestawu Core wynosi około 900 PLN, a Premium 1400 PLN. Czy Państwa zdaniem Wii ma jakiekolwiek szanse przy takich cenach konkurować z produktem Microsoft?

1. Dlaczego Wii na 2 dni przed premierą nie ma praktycznie żadnej kampanii medialnej? Nie zostały zakupione żadne media, akcje BTL również nie są prowadzone. Wprowadzenie na rynek konsoli Xbox 360 zostało poprzedzone kampanią TV, kinową, outdorową, radiową, pokazami w całej Polsce. Jakie działania marketingowe są planowane w związku z Wii?

1. Czy praktycznie zerowa dostępność gier na Wii (na premierę sieci marketów zapowiadają dostępność jedynie Wii sports i Zeldy) nie jest Państwa zdaniem istotnym ograniczeniem w popularyzacji Nintendo Wii na polskim rynku, który ma 40 milionów ludzi?

1. Czy polscy dystrybutorzy firm 3-rd party dla Nintendo (CDprojekt, EA, LEM, Cenega) maja jakiekolwiek szanse na publikacje swoich tytułów na konsole Nintendo w przypadku kiedy nie ma tworzonej poważnej bazy userów konsol Nintendo? Czy nie dziwi Państwa fakt, ze wszystkie 4 wymienione firmy dystrybucyjne wspierały Xboxa przed wejściem na rynek, a poza EA wszystkie zgodnie twierdza, ze sprzedaż konsol Nintendo w Polsce jest dla nich nieopłacalna?

1. Dlaczego w Polsce jako chyba jednym w Europie kraju PSP (droższe od DSa) sprzedaje się znacznie lepiej i jest znacznie mocniej wspierane marketingowo niż Nintendo DS?

1. Czy userzy Nintendo Wii mogą liczyć na aktualne informacje w języku polskim związane z Nintendo Wii? Strona polskiego dystrybutora jest aktualizowana bardzo rzadko i prezentuje raczej niewiele informacji o firmie Nintendo. Czy nabywcy Wii mogą liczyć na profesjonalny hot-line?

1. Mieszkańcy mniejszych krajów mają swoje wersje językowe gier na platformy Nintendo. U nas, gdzie rynek jest jednym z najmniej nasyconych, w którym gwałtownie wzrasta zainteresowanie konsolami mamy tylko wersje obcojęzyczne. Konsole konkurencji dostają profesjonalnie tłumaczone instrukcje, okładki i same gry. Czy Państwa zdaniem coś się w tym miejscu zmieni? Jeśli tak to kiedy i w jaki sposób?

1. Polskie media piszą o konsolach Sony i Microsoft ponieważ te firmy wspierają redakcje zarówno branżowe jak i niebranżowe przedpremierowymi pokazami konsol i gier. Redakcje serwisów internetowych dostają wsparcie w postaci konsol prasowych i gier. Dla przykładu nasza redakcja zaopatruje się w gry i konsole we własnym zakresie – niestety nie mamy szans by napisać recenzje, lub preview przed/lub na premierę danego tytułu. Czy widzicie Państwo jakieś rozwiązanie tej sytuacji?

1. Czy Państwa zdaniem Nintendo powinno samo wejść na Polski rynek? Proszę uzasadnić swoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:57, penny napisał:

oho, kilka dobrych, ale podejrzewam, że trudnych dla lamertoys pytań. nie spodziewałbym się
sensownych odpowiedzi :/


Ja to się nie spodziewam jakichkolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech od kiedy pamiętam Lukas Toys miało głęboko gdzieś co się dzieje z nich konsolami od Nintendo nigdy szeroko ani nie reklamowali nic {raptem czasami jakaś stronka reklamy w jakieś gazetce}, ech szkoda szkoda że dla Nintendo Polska leży za daleko aby sama oficjalnie swoje konsole rozprowadzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 01:05, shinian napisał:

Ja to się nie spodziewam jakichkolwiek odpowiedzi.

dziwię się, że nintendo nic nie zrobi z takim dystrybutorem :/ bo chyba wiążą ich jakieś umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:26, nievil napisał:

1. Dlaczego w Polsce jako chyba jednym w Europie kraju PSP (droższe od DSa) sprzedaje się
znacznie lepiej i jest znacznie mocniej wspierane marketingowo niż Nintendo DS?


Na to ja znam odpowiedz^^
W polsce wśród młodych gagatków liczy się szpan :)
szpanowanie psp>szpanowanie ds
Powód:
psp jest droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:48, Selv napisał:

> 1. Dlaczego w Polsce jako chyba jednym w Europie kraju PSP (droższe od DSa) sprzedaje
się
> znacznie lepiej i jest znacznie mocniej wspierane marketingowo niż Nintendo DS?

Na to ja znam odpowiedz^^
W polsce wśród młodych gagatków liczy się szpan :)
szpanowanie psp>szpanowanie ds
Powód:
psp jest droższe.

Masz rację - ale ważnym czynnikiem jest również cena - w MM psp kosztuje ~700zł a dslite 680zł - wiem bo swojego kupowałem w Australii i z przesyłką wyszło znacznie taniej - po prostu lukastoys to końska d*pa a nie dystrubutor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:48, Selv napisał:

psp jest droższe.


20- 30 zł różnicy to nie jest powód do szpanu:P Poprostu PSP ma więcej bajerów. Niestety większość nastolatków leci na takie sztuczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wstanie wyobrazić sobie jakim cudem takie firmy jak lucastoys dalej działają i ktoś podpisuje z nimi umowy, dla mnie to drastyczne :/
Swoja droga, lucastoys ma w ogole strone www? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boja wiem czy tyle bajerów, wszystkie są dostępne na DS, wystarczy pomyśleć chwilkę. Może to jest barierą? :p
Poza tym łatwiej szpanować Sony niż Nintendo, o! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo do do dupy z DS i Wii X360 jest dobry PS3 mozna sibie pograć :P:D
a PSP wymiata tak ze gram tylko na PC i w wolnych chwilach gdy nie chce mi sie odpalić PC to gram na PSP z bratem w PES6 :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo w przeciwieństwie do Sony czy Microsoft nie ma swoich siedzib w tylu krajach dlatego zmuszone jest do korzystania pośredników, a Ci też chcą zarobić. Tak samo jest z Apple w Polsce, nie ma go oficjalnie w naszym kraju, jest tylko firma SAD, która sobie sprzęt sprowadza, dorzuca własną marżę i sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Gears of War: EK. Mam w związku z tym pewien problem bowiem mój X360 jest amerykaninem i nie wiem czy jeżeli kupie Gears''ów w Sklepie na gram.pl to czy odpali ( gra ) na tym, amerykańskim systemie. Słyszałem bowiem, że Gearsi na PAL-u pójdą na NTSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się