Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wuwu, też masz takie lekki smużenie w BF''ie BC ? Bo już nie wiem, czy to samsungi nie potrafią wyświetlać tej gry, czy to ja jestem jakiś przewrażliwiony. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:14, ww3pl napisał:

I wuwu też już ma kod na betę BC2. Wygrałem przed chwilką :>
No, to jutro będzie granie!


A wuwu skąd go nabył?

PS.Ja też mam ,ale się tak pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na dtoidzie konkursiwo było, udało mi się załapać akurat ;-) Trzeba było napisać komentarzysko, które winno być np. 850 w kolejności. ;-)

Albii
Nie wiem, konsola jest w tej chwili u kolegi, a na PS3 nie mam BF:BC
Popróbuj z ustawieniami telewizora - wiele telewizorów posiada różne ustawienia, predestynowane do odpowiednich źródeł - telewizja, gra, mecz itd.
W moim LG odpowiada za to przycisk AV Mode - ot, wciskam i śmigam przez "Wyłączony/Kino/Gra/Sport"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Ty i ta Twoja pamięć. Kombinowałem z ustawieniami i wydaje mi się, że jest znacznie lepiej, aczkolwiek mam uczucie takiego minimalnego smużenia tyle, że nie wiem, czy mam takie wrażenie, czy to coś "normalnego". Popatrzę jeszcze w tych ustawieniach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie mamy Polskie XMB oraz kilka innych opcji dodanych w nowym firmwarze. Najbardziej jednak doczekać się nie mogę aż w końcu kody na betę BF:BC2 zostaną aktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero sciagam aktualizacje na kompa, ale juz wiem, ze nie zmienie jezyka na polski. Czemu? Jakos jestem przyzwyczajony do jezyka angielskiego (czy to w komorce czy innych urzadzeniach) - tylko Winde mam ''o polskiemu'' ;). Ale to pewnie dlatego, ze tam nie odwalaja szopki przy tlumaczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:38, Piotrek_K napisał:

Ja dopiero sciagam aktualizacje na kompa, ale juz wiem, ze nie zmienie jezyka na polski.
Czemu? Jakos jestem przyzwyczajony do jezyka angielskiego (czy to w komorce czy innych
urzadzeniach) - tylko Winde mam ''o polskiemu'' ;). Ale to pewnie dlatego, ze tam nie
odwalaja szopki przy tlumaczeniu :D

W sumie XMB PL przyda się tylko dla młodszych użytkowników, ja już zmieniłem na j. angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo masz kod z US - jakim cudem go dostałeś z fileplanet? Przecież ciągle każdemu wyskakuje ''Musisz być w USA''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcye, mam od kilku dni kopot z PS3. Otóż jak chcę wejść na swój profil lub porównać trofea ze znajomymi - dochodzi mi kreska do 45% , a potem wyskakuje błąd (80022A07).
Poradźcie co z tym zrobić. Mieliście coś takiego kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 23:26, MasterOfBlaster napisał:

Wie ktoś może czy jest w Modern Warfare 2 możliwość odpalenia split screen ?

Jest w Special Ops .Wydaje mi się ,że w multiplayer też jest ,ale musiałbym sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic - błąd jakoś sam ustąpił, może dlatego, że zalogowałem się na komputerze na swoje konto i odświerzyłem zakładkę z trofeami.

Mam pytanie. Czy GOD OF WAR COLLECTION w Europie w ogóle nie będzie, czy będzie później? Czy to prawda, że jeśli kupię wersję na Amerykę np na allegro (widziałem, że można tam dostać) - to gry bez problemu pójdą mi na konsoli? Sprawdził to ktoś już osobiście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 10:44, BluesBoy napisał:

No nic - błąd jakoś sam ustąpił, może dlatego, że zalogowałem się na komputerze na swoje
konto i odświerzyłem zakładkę z trofeami.

Mam pytanie. Czy GOD OF WAR COLLECTION w Europie w ogóle nie będzie, czy będzie później?
Czy to prawda, że jeśli kupię wersję na Amerykę np na allegro (widziałem, że można tam
dostać) - to gry bez problemu pójdą mi na konsoli? Sprawdził to ktoś już osobiście??

Pójdzie bez problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam newsletter fileplanetu, dostałem na maila informację, że rozdają kody do bety, szast prast i mam :) przecież wcześniej miałem od fileplanetu kod na betę mag''a która działała. Nic mi nie wyskakiwało o USA. 0 problemów. To kiedy startuje beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się