Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja bym nie wybaczył. To zależy co gość do niej czuł ale to świadczy o dziewczynie że zamiast rozmowy woli rozpieprzyć drogi sprzęt. Do tego dochodzą bezcenne savy i osiągnięcia. Ja tam w przyszłości zrobię specjalny pokój na gry do którego nikt nie wejdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:06, Qbasmok napisał:

A widzieliście mały revenge z jego strony? ; D
Laptop swoje odcierpiał.



daj link ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:15, Qbasmok napisał:

> daj link ;]

Ale się słodko kobitka zdenerwowała ; D
http://www.youtube.com/watch?v=DgsqQdxp488&feature=channel


Przewiduję, że pojawi się jeszcze jedno, ostatnie nagranie: będą się zabijać tym kijem.
A tak serio, to przecież wygląda skrajnie sztucznie :) Ja bym pół chaty rozniósł po zobaczeniu mojej konsoli w tym stanie, a moja dziewczyna zamiast kilku słów by wymierzyła kilka sierpowych pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozwalił laptopa i ją rzucił. Albo bym go ukradł i ją wywalił. Może po prostu bym ją wywalił. Widać że laska ma narąbane w głowie a cena nie powinna być tutaj wyznacznikiem "straty" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że nawet bym się nie zdziwił jakby stworzyli jeszcze jedno video właśnie o takim charakterze jaki podałeś : )
No zobaczcie, co przywiązanie do gier robi z człowiekiem, w życiu bym nie pomyślał, że destro chociaż wspomni o jakimś skromnym okaleczeniu drugiej połówki ; D

Kaucz@
Ano ma, pewnie ta złość jaka się w nim kumulowała od czasu kiedy zobaczył swoją konsolę rozpichrzoną włożył w to uderzenie. Ale trzeba przyznać, ładnie poleciało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:31, Qbasmok napisał:

Powiem, że nawet bym się nie zdziwił jakby stworzyli jeszcze jedno video właśnie o takim
charakterze jaki podałeś : )
No zobaczcie, co przywiązanie do gier robi z człowiekiem, w życiu bym nie pomyślał, że
destro chociaż wspomni o jakimś skromnym okaleczeniu drugiej połówki ; D



Hej, pomału, napisałem że ona by mnie uderzyła, nie ja ją. Nie podniosę ręki na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:33, destro177 napisał:

Hej, pomału, napisałem że ona by mnie uderzyła, nie ja ją. Nie podniosę ręki na kobietę.

Nawet jakbyś wyboostował w GoW''ie2 99,999 tys zabić ale byś nie wszedł jeszcze do menu i Marzena przez przypadek konsolę wyłączyła ? Wtedy może być rękę podniósł, nie koniecznie w tym najpopularniejszym tego słowa znaczeniu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:33, destro177 napisał:

Hej, pomału, napisałem że ona by mnie uderzyła, nie ja ją. Nie podniosę ręki na kobietę.


Ła, czytanie ze zrozumieniem z mojej strony się kłania ; D Zatem znów zyskałeś w moich oczach jako pełnowartościowy gentelman yeye : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 19:37, Albii napisał:

Nawet jakbyś wyboostował w GoW''ie2 99,999 tys zabić ale byś nie wszedł jeszcze do menu
i Marzena przez przypadek konsolę wyłączyła ? Wtedy może być rękę podniósł, nie koniecznie
w tym najpopularniejszym tego słowa znaczeniu. ;p


Zacznijmy od tego, że nie zabieram się w grach za tak masochistyczne osiągnięcia :P
I nie podniosę ręki na nikogo z powodu gry. Ale wkurzenie - totalna rozwałka wszystkiego w zasięgu ręki wchodzą w rachubę :)

Qbasmok - moja duma czeka w kolejce u psychoanalityka po tym, jak dopuściłeś do siebie takie zrozumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:41, destro177 napisał:

Zacznijmy od tego, że nie zabieram się w grach za tak masochistyczne osiągnięcia :P
I nie podniosę ręki na nikogo z powodu gry. Ale wkurzenie - totalna rozwałka wszystkiego
w zasięgu ręki wchodzą w rachubę :)


O tak, ja również pod tym drugim zdaniem podpisuję się obiema rękami, obiema nogami i jeszcze pisakiem jakimś. Pamiętam pewien wyścig w skate 2. Boże drogi, grałem chyba do 3 w nocy od 24. 3h męczyłem jeden event, co chwilę w drogę wjeżdżał mi jakiś niechybny samochód, inny NPC, czy w końcu zwykły krawężnik co przyczyniało się do upadku i rozpoczynania długiego, żmudnego wyścigu od samego początku. Do dziś pamiętam jakie słodkie wiązanki wtedy puszczałem, zrzucałem ze stoliczka wszelakie pierdoły jakie się na nim znajdowały, wydzierałem japę na cały dom, mimo, że był środek nocy. Teraz mam podobną sytuację w Fight Night Round 4, gdzie w karierze od dłuższego czasu non stop zamiast wygrywać, łapie jeden knockout za drugim - nieprzyjemne uczucie ; )

Dnia 26.11.2009 o 19:41, destro177 napisał:

Qbasmok - moja duma czeka w kolejce u psychoanalityka po tym, jak dopuściłeś do
siebie takie zrozumienie ;)


ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 19:49, Qbasmok napisał:

O tak, ja również pod tym drugim zdaniem podpisuję się obiema rękami, obiema nogami i
jeszcze pisakiem jakimś. Pamiętam pewien wyścig w skate 2. Boże drogi, grałem chyba do
3 w nocy od 24. 3h męczyłem jeden event, co chwilę w drogę wjeżdżał mi jakiś niechybny
samochód, inny NPC, czy w końcu zwykły krawężnik co przyczyniało się do upadku i rozpoczynania
długiego, żmudnego wyścigu od samego początku. Do dziś pamiętam jakie słodkie wiązanki
wtedy puszczałem, zrzucałem ze stoliczka wszelakie pierdoły jakie się na nim znajdowały,
wydzierałem japę na cały dom, mimo, że był środek nocy. Teraz mam podobną sytuację w
Fight Night Round 4, gdzie w karierze od dłuższego czasu non stop zamiast wygrywać, łapie
jeden knockout za drugim - nieprzyjemne uczucie ; )



Ja mam na koncie rozwaloną myszkę, napsutą klawiaturę i pękniętą obudowę od kompa. Obudowa do dzisiaj ta sama, więc jest pamiątka. Niestety nie pamiętam ani jednej przyczyny tych zniszczeń, dość dawno to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:37, Albii napisał:

> Hej, pomału, napisałem że ona by mnie uderzyła, nie ja ją. Nie podniosę ręki na
kobietę.
Nawet jakbyś wyboostował w GoW''ie2 99,999 tys zabić ale byś nie wszedł jeszcze do menu
i Marzena przez przypadek konsolę wyłączyła ? Wtedy może być rękę podniósł, nie koniecznie
w tym najpopularniejszym tego słowa znaczeniu. ;p



Przecież to nie jest na raz liczone tylko się fragi doliczają na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej promocji od cenegi to wysłałem @ czy to musi być gra kupiona w cenedze. Poza tym zapytałem czy zaliczane są edycje kolekcjonerskie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię o boostowaniu na brumaku. ;) Ale zarymowałem.

destro@ Czyli byś podniósł ręce w górę w geście rozpaczy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się