Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No niestety nie, gry nie mam na żadnej z konsol ;D Ale po prostu przeczytałem opis i pomyślałem, żeś jakieś braki w dedukcji masz.
Niech się zrewanżuję.

"When the loading is complete press CIRCLE to start the game in a Squad, or you can make your own squad by pressing CIRCLE in the respawn view or press START while playing then click on " My Squad ", here you can make your own squad.
The total points you and your squad members get must be the best at the end of the match, Stay with your Squad members because everything you do with them gives you more points then you do it alone or with non squad members.
You must be in the best squad on Wake Island, Guadalcanal and Iwo Jima.
GLITCH: Many people are having problem with this trophy, They got the Best Squad on all 3 maps and NO TROPHY.
SOLVE: Don''t join a Squad and try to be in the Best Players on all 3 maps, You don''t have to be 1st but in the BEST."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:37, Zarajev napisał:

Teraz przez tą je****ą falę fanów, każdy będzie bał cokolwiek robić na Xboxie, bo "może
dostać bana". GG Microsoft. ;\ Ja kupuję PS3, jak uzbieram kasę. I to na pewno będzie
peestrójka, a nie nowy Xbox 360. Podobnie jak połowa ostatnio zbanowanych na xbl.

Pozdrawiam


Ehh a nie mówiłem? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest- niejednokrotnie spotkalem się z podobnymi opiniami- i to u wlaścicieli 360-tek;
Niby skoro dostajesz bana za pogrywanie online na piratach na zmodowanych x360, to kupno ps3 nie ma innego sensu jak czysto ideologicznego-na złość. Bo ps3 nie przerabiają, wiec i tak skazujesz się na oryginały.
Nie mniej niektórzy wkurzeni właściciele x-ów zapowiedzieli zmianę obozu, ile z tego prawdy a ile "chwilowego uniesienia" zobaczymy później.

a co do exclusive''ow na ps3 to nie przesadzaj, Uncharted 2 to tylko wisienka na ogromnym torcie, coś mi o tym wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, lepiej zapobiegać niż leczyć. Tak jak zbanowali tyle konsol na raz, to piraci już boją się piracić, (znaczy piracą, ale cisną offline, na zbanowanych konsolach.), a tak ktoś kupi sobie konsolę, trochę popiraci i ban i tak z innymi. ;)

Powinni przerobione konsole banować, tak by nie było można wcale grać na nich. Tak jak kogoś zbanują to i tak może sobie grać tylko, że offline, a wszystkie konta powinni zerować. Nowa konsola i dalej jadą...

Zaraz ktoś wyskoczy, że każdy ma coś nie oryginalnego itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:21, KlocekLego napisał:

> Zaraz ktoś wyskoczy, że każdy ma coś nie oryginalnego itd...
Każdy ma coś nieoryginalnego.


No właśnie. Na przykład klapki Plima zamiast Puma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:28, BluesBoy napisał:

> > Zaraz ktoś wyskoczy, że każdy ma coś nie oryginalnego itd...
> Każdy ma coś nieoryginalnego.

No właśnie. Na przykład klapki Plima zamiast Puma...

i za to powinni wsadzać do więzienia, bo nabywasz nielegalnie skopiowane klapki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:21, KlocekLego napisał:

Każdy ma coś nieoryginalnego.

Powiem Ci bardzo dobra zagadka ;). Szukałem długo, ale przyszło natchnienie mam nieoryginalną świecę w samochodzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:39, KlocekLego napisał:

O tym mówię, panowie, o tym mówię... xD
Dobra, ponownie zadaję pytanie: Czy PS3 Slim 120GB ma blokadę regionalną na gry?

Z tego co mi wiadomo gry nie mają blokady regionalnej, tylko filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.us.playstation.com/Support/CompatibleStatus

Na tej stronie są dwie platformy do wyboru. Stare PS3 20GB/60GB i te nowsze 80GB. Jednak przy 80Gb pisze dodatkowo "model CECHE01" - czy to znaczy, że nie każda konsola z dyskiem 80gb ma wsteczną kompatybilność? Przy okazji przesiadki na PS3 chciałbym przy okazji przejść Kingdom Heartsy i Final Fantasy X+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:26, KrisK91 napisał:

http://www.us.playstation.com/Support/CompatibleStatus

Na tej stronie są dwie platformy do wyboru. Stare PS3 20GB/60GB i te nowsze 80GB. Jednak
przy 80Gb pisze dodatkowo "model CECHE01" - czy to znaczy, że nie każda konsola z dyskiem
80gb ma wsteczną kompatybilność?

80GB ale tylko NTSC mają wsteczną kompatybilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:28, BluesBoy napisał:

> > Zaraz ktoś wyskoczy, że każdy ma coś nie oryginalnego itd...
> Każdy ma coś nieoryginalnego.

No właśnie. Na przykład klapki Plima zamiast Puma...



To co innego. Podróbka to nie pirat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:21, KlocekLego napisał:

> Zaraz ktoś wyskoczy, że każdy ma coś nie oryginalnego itd...
Każdy ma coś nieoryginalnego.



Udowodnisz mi to? Ja nie mam żadnej pirackiej rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą dodatkową zawartością np. assassin''s creed? Są dwie nowe lokacje. Chodzi mi o to jak się to uruchamia. Trzeba pobrać czy wpisać kod i się odblokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:10, Pile napisał:

O co chodzi z tą dodatkową zawartością np. assassin''s creed? Są dwie nowe lokacje. Chodzi
mi o to jak się to uruchamia. Trzeba pobrać czy wpisać kod i się odblokuje?

Wpisać kod w grze .Ten content nie jest pobierany z Live .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 10:22, struksik napisał:

Czy M$ Points da się tylko kupować czy można je jakoś "zarabiać" np. grając?

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski ,albo ominiesz blokadę regionalną to możesz spróbować swoich sił w 1vs100 .Zwycięzca zgarnia 5000 MSP .Zwycięzca każdej gry ,a gier jest zwykle kilka dziennie .Poza tym MS uruchomił jakiś program lojalnościowy ,narazie chyba tylko dla zaproszonych gości ,że dla kont USA rozdaje MSP za uczestnictwo w jakichś badaniach i sondach .Kiedyś była promocja ,że malowało się autko na stronie internetowej i za pomalowanie było chyba 50 MSP na jeden e-mail .Można się było nachapać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się