Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2009 o 20:53, Pile napisał:

Szkoda. I to bardzo. Chociaż takiego lost planet nie zarejestruję na gram bo z niego
nie ma wplnów ( bo w środku musi być chyba ta kartka) a na cenedze jest super promocja.

Przecież na Cenedze możesz rejestrować tylko gry Cenegi a na gram.pl tylko gry CDP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 20:58, jackass napisał:

> Szkoda. I to bardzo. Chociaż takiego lost planet nie zarejestruję na gram bo z niego

> nie ma wplnów ( bo w środku musi być chyba ta kartka) a na cenedze jest super promocja.

>
Przecież na Cenedze możesz rejestrować tylko gry Cenegi a na gram.pl tylko gry CDP .



Ale wplny są w grach od CDP a sam mówiłeś że jak zarejestruje je na gram.pl to nie będę mógł w cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:04, Pile napisał:

Ale wplny są w grach od CDP a sam mówiłeś że jak zarejestruje je na gram.pl to nie będę
mógł w cenedze.

Gry CDP rejestrujesz u CDP, co za tym idzie nie możesz na cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2009 o 21:04, Pile napisał:

Ale wplny są w grach od CDP a sam mówiłeś że jak zarejestruje je na gram.pl to nie będę
mógł w cenedze.

No i czego nie rozumiesz ? Gra z wPLN ,od CDP ,rejestrujesz na gram.pl .Gra od Cenegi z punktami jakimiś tam -rejestrujesz na Kompanii Graczy ,czy w sklepie Cenegi odnośnie promocji ,która i tak jest do bani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:16, jackass napisał:


> Ale wplny są w grach od CDP a sam mówiłeś że jak zarejestruje je na gram.pl to nie
będę
> mógł w cenedze.
No i czego nie rozumiesz ? Gra z wPLN ,od CDP ,rejestrujesz na gram.pl .Gra od Cenegi
z punktami jakimiś tam -rejestrujesz na Kompanii Graczy ,czy w sklepie Cenegi odnośnie
promocji ,która i tak jest do bani .



50% zniżki na konsolową grę jest do bani? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj przeglądałem gazetkę PS3 i PSP co dawali w Empiku, że stwierdziłem, że jakby xbox był też konsolą Sony to była by najlepsza konsola na świecie. Dużo dobrych excluzivów, dużo dobrych pomysłów po prostu wszystko, a co najważniejsze podejście do gracza. Widać, że sony zależy na użytkowniku i skoro ten kupuje ich konsolę, to trzeba zrobić dla niego jak najwięcej, a m$ ? Szkoda słów, oni chyba myślą, że robią łaskę pozwalając grać ludziom na swojej konsoli. Tak sobie myślę, że jakby Sony wprowadziło jakiś abonament i zarobiło na nim tyle kasy, to by za tą kasę wprowadziła tyle usprawnień konsoli, PSN itd. ,a M$ to robi jedynie usprawnienia swojego portfela. Szkoda mi Xboxa, bo to dobra konsola, a M$ ją niszczy. No i jeszcze np: PSeye. Tyle gierek wykorzystujących tą dobrą technologię. A m$ zrobił ten badziewny XBLvision jedną grę, albo i dwie kiedyś i to wszystko. Szkoda... Nie będę gadał już o dodatkach i akcesoriach, duży wybór i zapewne nie po takich zabójczych cenach, jakie M$ by sobie życzył. Sama taka gazetka na temat konsol Sony dała duży plus ode mnie dla tej firmy, w ogóle wsparcie dla polski, polskie wersje językowe itd. Zastanawiam się czemu gram na xboxie zamiast na Ps3. ;p Ale i tak Xbox jako konsola zawsze będzie dla mnie lepszy niż ps3. Tak mnie naszło jakoś na takiego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam z tobą. Po prostu. Moją pierwszą konsolą nie licząc pegasusa jest box 360 i jakoś nie widzę tego o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś lista gier wydanych przez cdp? Chodzi o gry które mogę zarejestrować. Bo chyba każda z nich ma taką opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No xbox jest bardzo dobry, a ja narzekam na politykę M$hitu, ale co za tym idzie, ta polityka się odbija na konsoli i coraz częściej chodzi mi po głowie zakup PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We mnie polityka MS jeszcze tak dotkliwie nie uderzyła, więc nie będę narzekać, a gdybym kupował PS3, to tylko dla Gran Turismo 5 i Heavy Rain. Ale poczekam do stycznia, bo wtedy pewnie będę miał dobrą fuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przede wszystkim jeżeli chodzi o gry to LBP, Uncharted2, Ratchet& Clank, do Gran Turismo to bym podszedł bardzo ostrożnie z Heavy Rain tak samo, God of Wara też bym chętnie zobaczył co to jest. Po za tym InFamous, Killzone 2, Resistance 2 przejść i sprzedać/zamienić. Ale głównie dwie pierwsze gry najbardziej mnie interesują. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 22:00, Pile napisał:

50% zniżki na konsolową grę jest do bani? ;]

Ceny w sklepie Cenegi są na tyle do bani ,że ta promocja się nie opłaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba takiego AC2 za 209zł/2 ,czyli za 104,50 zł opłacałoby się zabrać, o ile promocja pozwala na opłacalne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 21:16, jackass napisał:


> Ale wplny są w grach od CDP a sam mówiłeś że jak zarejestruje je na gram.pl to nie
będę
> mógł w cenedze.
No i czego nie rozumiesz ? Gra z wPLN ,od CDP ,rejestrujesz na gram.pl .Gra od Cenegi
z punktami jakimiś tam -rejestrujesz na Kompanii Graczy ,czy w sklepie Cenegi odnośnie
promocji ,która i tak jest do bani .


To już działa z powrotem ta wpln mania? Raczej nie bardzo - dopiero co wchodziłem na ich stronę - bez zmian
http://wpln.cdprojekt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale gdybyś stał po drugiej stronie barykady, to wtedy byś mówił o ekskluziwach na Xboksa, więc morał jest jak zawsze jeden, najlepiej mieć wszystkie current-geny. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 13:09, Diverso napisał:

No ale gdybyś stał po drugiej stronie barykady, to wtedy byś mówił o ekskluziwach na
Xboksa, więc morał jest jak zawsze jeden, najlepiej mieć wszystkie current-geny. ;>

Jakbym kupił PS3 to xboxa bym sobie i tak zatrzymał. Nigdy bym kumpli nie zostawił ;* Po za tym do takiego zwykłego grania Xbox bardziej mi pasuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki, dla tych którzy widzieli film Gamer: podobno Slayers ma być jednym z tytułów startowych projektu Natal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się