Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Konsola stoi obecnie podłączona do monitora z tragicznymi głośnikami, dlatego myślę nad podłączeniem słuchawek do konsoli. Czy da się podłączyć bezpośrednio do PS3 Slim słuchawki z wyjściem jack? Czy jakość dźwięku nie będzie pogorszona przez konsolę? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie mi monitor za 600-650 zł (albo minimalnie drożej) z fullHD i takimi tam bajerami? Chodzi tylko, o to żeby obraz był dobry i została wykorzystana moc PS3. Musi mieć wejście HD i brak głośników. Aaa, no i nie wiem jak to się tam robi, ale żebym uzyskał dźwięk 5.1 (albo chociaż żeby dało się podłączyć głośniki) na PS3 (pewnie nie ma to związku z monitorem, ale przezornie pytam ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 21:13, Cha0tizz napisał:

Jaki polecicie mi monitor za 600-650 zł (albo minimalnie drożej) z fullHD i takimi tam
bajerami? Chodzi tylko, o to żeby obraz był dobry i została wykorzystana moc PS3. Musi
mieć wejście HD i brak głośników.

Brak głośników jako wymaganie? A cóż Ci to przeszkadza, gdyby miał głośniki, przecież nie trzeba z nich korzystać :]

Dnia 01.12.2009 o 21:13, Cha0tizz napisał:

Aaa, no i nie wiem jak to się tam robi, ale żebym uzyskał
dźwięk 5.1 (albo chociaż żeby dało się podłączyć głośniki) na PS3 (pewnie nie ma to związku
z monitorem, ale przezornie pytam ;P).

Bardzo prosto - kupujesz amplituner i podłączasz do niego za pomocą kabla HDMI PS3, a potem przy użyciu kolejnych dwóch kabelków HDMI - jeden idzie do monitora/telewizora, a drugi do głośników 5.1 czy jakich tam chcesz :) U mnie właśnie mam tak podpięte.
Jeszcze masz inną możliwość - PS3 ma wyjście optyczne do dźwięku, możesz takim kabelkiem podłączyć do jednostki centralnej głośników (też sprawdzałem takie ustawienie, działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:57, Xjumpaytech napisał:

Tak dzięki wielki ;). Konkurs SCEP o Little Big Planet i PSP ;).


To już google nie wystarcza ;) Odpowiedź była w pierwszym nagłówku jak w google wpisało się daną mapę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:14, Ichibanboshi-kun napisał:

To już google nie wystarcza ;) Odpowiedź była w pierwszym nagłówku jak w google wpisało
się daną mapę :)

:) Jakbym grał to bym wiedział ;). Widziałem tylko, że na innych forach się pytali o to, ale każdy mówił inną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:05, Xjumpaytech napisał:

:) Jakbym grał to bym wiedział ;). Widziałem tylko, że na innych forach się pytali o
to, ale każdy mówił inną odpowiedź.


Ech, tak to jest jak się potrzebuje wytłuszczonej odpowiedzi, zamiast po prostu poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Ech, tak to jest jak się potrzebuje wytłuszczonej odpowiedzi, zamiast po prostu poszukać.

Nie zgodzę się, bo sam wiele odpowiedzi wziąłem ze strony littlebigplanet.com i swojej wiedzy po prostu tego tam znaleźć nie mogłem, a w grę gram tyle co co tydzień u kumpla jakiś poziom się odpali z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Ale konkurencja dla CoD''a pewnie przyczyniła by się do rozwoju gier tego typu, znaczy, do rozwoju mi. CoD''a. Zobaczymy co będzie z tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 18:18, Xjumpaytech napisał:

Nie zgodzę się, bo sam wiele odpowiedzi wziąłem ze strony littlebigplanet.com i swojej
wiedzy po prostu tego tam znaleźć nie mogłem, a w grę gram tyle co co tydzień u kumpla
jakiś poziom się odpali z neta.


Zatem ja jestem czarodziejem, ze znajduje takie rzeczy bez otwierania stron przeróżnych a w dodatku po polsku wszystko ;)
Apropos, dla przykładu, tego pytania nie było jasno napisane, że tao i to, tlyko był motyw o przechodzeniu w czymś tam danej mapy.

Ooooo, MoH z time skipem? Ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ! Mam GoW Collection na PS3 ! Nigdy wcześniej nie grałem w GoW - miażdży !
Myślałem, że to tylko bezmyślna siekanina, a tu czasem trzeba odrobinę, bo odrobinę, ale pokombinować ! Jedyny minus to fakt, że gra jest podrasowana graficznie, a filmowe przerywniki już nie... co też jest ciekawe, bo nie idzie się do tego przyzwyczaić. Zawsze w grach filmy wygladają lepiej niż gameplay... a tu taki zonk.
Ale patent z rozrywaniem przeciwników boski !... choć moja żona powiedziała, że jestem chory... Czekam na God of War 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarpałem w demko GOW 3 i naprawdę warto zaczekać-sieka jest straszna i czuć power głównego bohatera, jeszcze bardziej niż w Heavenly Sword, a do tego wszystko śmiga w jednej rameczce! :) nie było u mnie kumpla,któremu demko nie przypadłoby do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:41, WhiteMamba napisał:

Nie pisz mi tu "GOW3" Bo przez chwile pomyślałem, że Gears of War 3 już wyszło ;<


Obawiam się,że nic mi nie wiadomo na temat GOW 3 na x360, za to GOW 3 na ps3 już niebawem.. ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 21:44, Xjumpaytech napisał:

Bo mówiąc o God of War mówi się GoW lll ;).


lol :) jak dla mnie może być nawet gOw 2+1, w każdym razie ten bliższy "gow3", czyli God of War 3;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... skrot GoW zawsze nalezal i bedzie nalezec do gry God of War. Dla Gears of War, jako pozycji pozniejszej, przyjelo sie raczej uzywac GeoW. I mnie, osobiscie, strasznie irytuje jak ktos korzysta ze skrotu GoW w odniesieniu do Gears of War. Ale to tak na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się