Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 14:43, quadciar napisał:

Witam! zamierzam kupić PS3 ale nie wiem którą wersję lepiej kupić- nowe slim czy fat?
Z góry dziękuję, pozdr.

Bez różnicy, choć PS3 slim zużywa mniej prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:43, quadciar napisał:

Witam! zamierzam kupić PS3 ale nie wiem którą wersję lepiej kupić- nowe slim czy fat?
Z góry dziękuję, pozdr.

Jako obecny właściciel fat''a wybrałbym slimkę,serio.Z czytników kart pamięci i tak nigdy nie korzystałem (slimka ich chyba nie ma), bo wystarczy,że wszystko przerzucam przez usb, poza tym slimka ma te same komponenty, ale w nowej technologii,więc mniej się grzeją i zużywają przy identycznej wydajności (a pogwarancyjne naprawy ps3 są drogie),lepszej jakości napęd BD (mechanicznie,bo praktycznie to to samo),mniejszy zasilacz (i mniejsze zużycie prądu).I duży hdd w standardzie-gdybym mógł zamienić moją premierową 60-tkę na najtańszą slimę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:05, kodi24 napisał:

gdybym mógł zamienić moją premierową 60-tkę na
najtańszą slimę...;)

Nawet nie wiesz ile osób by chciało mieć wersje z 60GB. Na allegro chodzą w BARDZO wysokich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supcio, udało mi się w końcu komuś pomóc, a nie nagadać głupot!! :D W nagrodę jak już kupisz kabel to powiesz mi czy to tak samo ładnie i wyraźnie widać jak na kompie, bądź konsolach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:18, Kaucz napisał:

> gdybym mógł zamienić moją premierową 60-tkę na
> najtańszą slimę...;)
Nawet nie wiesz ile osób by chciało mieć wersje z 60GB. Na allegro chodzą w BARDZO wysokich
cenach.

No słyszałem,ale kupno takiej ps-ki za tyle kasy to jak strzał w stopę-nosi wiele chorób wieku dziecięcego, nie jest tyle warta,a po długim okresie eksploatacji-"ryzykowna". Nie dajmy się nabrać na ten tani blichtr premierowej wersji,mówię szczerze jako właściciel takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiam po co komu linuxa instalować na konsoli, jak ma się PC''ta który nadaje się do takich pierdółek zdecydowanie lepiej od konsoli. Bezsens. Konsola do grania, komp do pracy i tak powinno być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 16:27, Albii napisał:

Mnie zastanawiam po co komu linuxa instalować na konsoli, jak ma się PC''ta który nadaje
się do takich pierdółek zdecydowanie lepiej od konsoli. Bezsens. Konsola do grania, komp
do pracy i tak powinno być. ;)


Słuchajcie go, dobrze gada ;)
Choć, np. Opera się przydaje jesli ma się rodzeństwo młodsze w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem po co ;). Z tego co pamiętam to konsola traci wtedy 30% mocy, czy jakoś tak. I po co? Głupota, ale może on chce sobie zainstalować dlatego o tym wspomniałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:26, Kaucz napisał:

Dam tu także filmik z Heavy Rain (miazga!)
http://tvgry.pl/?ID=771

Ja zaś pozwolę sobie dodać, że do premiery nie wysiedzę. Mur beton pierwszorzędny kandydat do best game of 2010. Jak tylko się pojawi, biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze na Heavy Rain mam już odłożone. Zostało mi tylko kilka dyszek dozbierać na Splinter Cell Conviction i jestem zadowolony. :D W marcu GoW 3. Piękny rok się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 14:10, Michu94x napisał:

Święta są multiplatformowe! - powiedział Michu ściskając się z posiadaczami innych
platform.
http://tvgry.pl/?ID=773

Naprawdę panowie się postarali i swoim gadaniem mają dużo racji.
Merry Christmas all ! :]

Heh no tylko nie tylko na GoLu tak było ;). Super filmik również życzę wszystkim graczom wesołych świąt ;). Dobrych Ex''ów, graficznych killerów i gameplay''owych wyciskaczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta to czas pojednania i filmik dobry, warto o tym co on pokazał pamiętać, nie tylko w święta. Przytulmy się wszyscy!! Eee... kiepski pomysł. ^^ W takim razie wesołych świąt dla "wrogich obozów", by spory konsolowe zanikły na zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 14:54, Albii napisał:

Święta to czas pojednania i filmik dobry, warto o tym co on pokazał pamiętać, nie tylko
w święta. Przytulmy się wszyscy!! Eee... kiepski pomysł. ^^ W takim razie wesołych świąt
dla "wrogich obozów", by spory konsolowe zanikły na zawsze. :)

Ssji ;>

Spoiler

A tak na serio pozdrawiam wszystkich konsolowców (spalić PCty!) i aby konsole się nie psuły (z dedykacją szczególnie dla ciebie) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, z racji posiadania obu konsol, coby pokazać, jaki jestem dobroduszny i skromny (mimo ciągłego faktu chwalenia się dwoma current-genami).
Wszystkiego najlepszego...
... posiadaczom konsol poprzedniej generacji ;-)
No i całej reszcie też. O.
http://tnij.org/wesolych_swiaaaat - moje życzenia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się