Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2009 o 09:21, szpon21 napisał:

mam pytanie, jak połączyc PS3 (slim 250 GB) z internetem (proszę o odpowiedz :) )

Jeśli masz bezpośredni kabel to podłaczasz z tyłu. Jeśli jednak nie to kupujesz router i w opcjach włączasz wyszukiwanie, wszystko potem ładnie się konfiguruje. Masz pewnie aktualizacje z językiem polskim zainstalowaną to sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 10:02, Kaucz napisał:

> mam pytanie, jak połączyc PS3 (slim 250 GB) z internetem (proszę o odpowiedz :)
)
Jeśli masz bezpośredni kabel to podłaczasz z tyłu. Jeśli jednak nie to kupujesz router
i w opcjach włączasz wyszukiwanie, wszystko potem ładnie się konfiguruje. Masz pewnie
aktualizacje z językiem polskim zainstalowaną to sobie poradzisz.

ok dzięki mam kabel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem Assain''s Creed 2. W MM było wielkie, żeby nie powiedzieć wielgachne wietrzenie magazynów i grę kupiłem za 189 zł (obniżyli cenę o "całe" 10 zł), ale i tak nieźle cenowo. Gra prześliczna i przemiodna. Dzięki wszystkim za rekomendację. Wspaniale animowane wspinanie bohatera przypomina mi trochę moje ulubione Uncharted 2 - więc za to też duży plus. Trochę razi grafika - szczególnie mimika twarz na przerywnikach filmowych, ale do tego już sie przyzwyczaiłem w grach multiplatformowych. Ogólnie gra super i polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:30, kaczoor napisał:

czy jest taka mozliwosc, zeby sciagnac tekkena 6 na komputer (oczywiscie za oplata),
pozniej zgrac go na DVD i odtwarzac na PS3?

Na PS3 nie można piracic, bo w pewnym sensie to tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 18:24, Ichibanboshi-kun napisał:

http://www.allegro.pl/item859688721_nintendo_wii_gwarancja_najtaniej_589_pln.html

Ciekawa cena... Wii też moga być reproduced(czy jak to się tam dokładnie nazywało)jak
DS? Bo cena zdecydowanie za niska

Popatrz na drugie zdjęcie.

Sprowadza je z przyszłości, dlatego tak tanio. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 01:06, Albii napisał:

W empiku zestaw czarnego bezprzewodowego pada z tym ustrojstwem masz za ok. 200zł. ;)
Te ustrojstwo pozwala podłączyć do PC wszystkie inne bezprzewodowe urządzenia M$ o ile
się nie mylę.

To już lepsza alternatywa. Ale i tak nie chciałoby mi się bulić takiej kasy :D.
Lepiej kupię Xboxa i nie będzie problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 01:58, Albii napisał:

Mógłby mi ktoś napisać nazwy przycisków na padzie do xboxa i ich odpowiedniki na padzie
sony ? ;)

Y-trójkąt
X-kwadrat
B-kółko
A-krzyżyk
LB,LT-L1,L2
RB,RT-R1,R2
back-select
RS,LS-R3,L3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 23:59, Dared00 napisał:

Suchar. Do tego w niesmacznym demotowym sosie.

E tam, żart taki sobie, ale chodzi mi o samą licencje ;). Przecież to absurd co tam wpisują. Równie dobrze MS przy XBL w umowie może napisać, że ich konsola wybucha po włączeniu do XBL i i tak większość zaakceptuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się