Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No pewnie tak, ale z tego co wiem(chociaż mogę się mylić), że to chyba jedne z bardziej awaryjnych modeli PS3 :P. Na allegro znalazłem 1 w cenie prawie 1800zł :P to za to można kupić sobie PS3 Slim z wieloma fajnymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 23:15, Xjumpaytech napisał:

No pewnie tak, ale z tego co wiem(chociaż mogę się mylić), że to chyba jedne z bardziej
awaryjnych modeli PS3 :P. Na allegro znalazłem 1 w cenie prawie 1800zł :P to za to można
kupić sobie PS3 Slim z wieloma fajnymi grami.

Znajomy sprzedał kilka miechów temu za 3,200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 23:47, FiZbAn09 napisał:

Mam pytanko . Co jest bardziej opłacalne Premium czy Elite.

Premium już nie ma w sprzedaży. M$ wycofał. A szkoda, bo to był najbardziej opłacalny model. Tym niemniej dalej możesz kupić używkę, bądź nówkę z czeluści magazynu. Jeżeli wolisz kupić konsolkę "bezstresowo" - jesteś skazany na elite. (jeżeli chcesz dysk twardy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofany miał zostać Arcade. Premium i Elite miały pozostać. W końcu nie wiem, czy to tak się stało, czy nie. Pewnie w cywilizowanych krajach miało to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 23:27, jackass napisał:

Znajomy sprzedał kilka miechów temu za 3,200zł.


To jest bezsens! Za tą kwotę, co ten koleś kupił tego plejaka mógłby mieć spokojnie PS3 slim 250gb + PS2 slim + akcesoria + wiele gier. Nie rozumiem już niektórych ludzi. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 00:16, FiZbAn09 napisał:

Chyba drogi kolego premium pomyliłeś z core . Ale to tylko moje odczucie ponieważ premium
można spokojnie kupić w sklepie :)

Nie pomyliłem się. Wersja premium została wycofana. Zresztą było to nawet w newsach. A że 3/4 sklepów ma jeszcze premiumy na magazynach to nie moja wina ;)
Teraz oficjalnie można kupić jedynie Arcade i elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 15:32, The_Nemezis napisał:

Hehe, to premium został wycofany a elite spadło do jego ceny, w "cywilizowanych krajach"
^^

A, ok. I tak mnie to nie interesuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 18:04, Kaucz napisał:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7426665,Zmienna_pogoda_i_nocne_wyscigi_w_Gran_Turismo_5.html
Wreszcie jakieś znaczące zmiany w serii. Wyścigi w nocy w czasie deszczu powinny się
podobać ;]

O może być ciekawie, ale jak nie zepsują tego deszczu i będzie taki jak w PGR4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziewwww. Nie wiem co ludzie widzą w samochodówkach. 1000 pojazdów, każdy ma kokpit a 170 się rozwala w środku^^ To ja już wolę jeden karabin i chola na wroga byle w coopie i byle nie horda albo coś w tym rodzaju ;D Tylko proszę mnie nie ścigać za to że gra mi się nie podoba, forza też mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 19:20, The_Nemezis napisał:

Ziewwww. Nie wiem co ludzie widzą w samochodówkach. 1000 pojazdów, każdy ma kokpit a
170 się rozwala w środku^^ To ja już wolę jeden karabin i chola na wroga byle w coopie
i byle nie horda albo coś w tym rodzaju ;D Tylko proszę mnie nie ścigać za to że gra
mi się nie podoba, forza też mnie nie przekonuje.

Bo to są gry dla maniaków, ludzi, którzy interesują się motoryzacją, albo tych, którzy chcą pościgać się autem tatusia po Nurburgringu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo interesuje się motoryzacją ;). Formuła 1 to mój ulubiony sport, Ferrari to moja ulubiona marka, samochody to jedno z moich największych zainteresowań ( nawet gry przy tym wymiękają ;)), "uprawiam" modelarstwo oczywiście samochodowe ;), jazda to jedna z moich ulubionych czynności, nawet swojego czasu chciałem zrobić prawo jazdy na kierowcę wyścigowego, ale jakoś się złożyło, że mi przeszło ( z braku czasu i raczej Ferrari mieć nie będę, ani WRC ścigał się nie będę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kontrowersyjne pytanie: Dlaczego PS3 ssie? Przecież Sony miało tyle czasu na zrobienie naprawdę czegoś dobrego... a tu takie coś... Taaak po wyjściu PS3 Slim przez pierwszy miesiąc sprzedaż PS3 była wyższa niż x360... ale wszystko szybko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się