Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Polecam PS3. Dodana została ostatnio opcja kupowania gier z PS Store bez posiadania karty kredytowej - za zdrapki (sam mimo, że mam kartę, w niedzielę kupiłem zdrapkę w MM o wartości 100 zł za 81,97 zł - obcieli VAT). Wszystko legalnie na swoje konto zarejestrowane w Polsce bez kombinowania (jak jest u konkurencji - wszyscy wiemy).
Mimo wszystko ekskluziwy na PS3 są fajniejsze, inne gry wychodzą na obie platformy. PS3 ciszej pracuje i rzadziej się psuje (to nie moja opinia, tylko statystyki). No i jest Little Big Planet - gra inna niż wszystkie - ale żeby zrozumieć, trzeba zagrać...

Z argumentów za XBoxem wybrałbym to, że pad do X-a jest wygodniejszy (to już z kolei moja opinia, a są różne) no i nie ma Left 4 Dead na PS3 :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 10:09, BluesBoy napisał:

Polecam PS3. Dodana została ostatnio opcja kupowania gier z PS Store bez posiadania karty
kredytowej - za zdrapki (sam mimo, że mam kartę, w niedzielę kupiłem zdrapkę w MM o wartości
100 zł za 81,97 zł - obcieli VAT). Wszystko legalnie na swoje konto zarejestrowane w
Polsce bez kombinowania (jak jest u konkurencji - wszyscy wiemy).
Mimo wszystko ekskluziwy na PS3 są fajniejsze, inne gry wychodzą na obie platformy. PS3
ciszej pracuje i rzadziej się psuje (to nie moja opinia, tylko statystyki). No i jest
Little Big Planet - gra inna niż wszystkie - ale żeby zrozumieć, trzeba zagrać...

Z argumentów za XBoxem wybrałbym to, że pad do X-a jest wygodniejszy (to już z kolei
moja opinia, a są różne) no i nie ma Left 4 Dead na PS3 :(....


A ha ... nówkę PS3 naprawdę można wyrwać już za 1000-1100 zł, wiec te 200 zł to chyba nie robi takiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:53, KrisK91 napisał:

Gdzie można w PS3 włączyć opcję automatycznej instalacji gier po ich ściągnięciu (w ogóle
istnieje taka opcja?). Dodatkowe minuty czekania po ściągnięciu są mocno irytujące ;f.

Taka możliwość chyba nie istnieje, jedyne co można zrobić to aby konsola wyłączyła się po ściągnięciu dema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Alan Wake już na Kotaku.

"I had perhaps the biggest scare of my adult life while playing this game. And it wasn''t something that was designed into Alan Wake."

"I am open to the potential of the year''s games, but I still can''t imagine that Alan Wake will be topped in 2010."

I tyle w temacie. ;) Od bardzo dawna czekałem na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 00:33, Albii napisał:

Interesujące. Będzie trzeba śledzić tą sprawę. Assassina nigdy nie za wiele. ;P

W sumie ja bym wolał powrót do Altaira i pokazanie jego przygód po tym jak został mistrzem asasynów. Opisanie tego w kodeksie to za mało no i Ezio to takie "ciepłe kluchy". Altair był o wiele bardziej wyrazistą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo altair to fanatyk-asasyn, a ezio to chłopak, któremu zabili ojca, więc w akcie zemsty zabił pół renesansowych włoch :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Szczerze to bardziej podobał mi się klimat jedynki i Altair, aczkolwiek będąc obiektywnym to Ezio był zdecydowanie lepszą postacią. "Lepszą" hmmm... zbyt szerokie pojęcie, ale niech będzie. Altair jest tylko zabójcą, Ezio to coś więcej i to mi się podoba. Ale nie mam zamiaru dyskutować, czy lepszy byłby AC z Altairem, czy z Edziem, bowiem obydwie sympatie darzę dużą sympatią.


Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.videogameszone.de/Alan-Wake-Xbox360-109080/News/Alan-Wake-vs-Max-Payne-2-Grafikvergleich-offenbart-Grusel-Texturen-im-Xbox-360-Blockbuster-746960/

Cholera jasna. Tyle lat Remedy pisało grę na X360 i nie potrafiło dopieścić tej gry?? Rozumiem że na PS3 mogłoby takie coś być bo trudniej się piszę ale na X360 na której się pisze podobnie jak na PC??
Coś czuję że wersja PC to kwestia czasu.

Żeby nie było nie mam zamiaru tutaj prowadzić żadnego flamewara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 15:11, Slappy napisał:

http://www.videogameszone.de/Alan-Wake-Xbox360-109080/News/Alan-Wake-vs-Max-Payne-2-Grafikvergleich-offenbart-Grusel-Texturen-im-Xbox-360-Blockbuster-746960/

Cholera jasna. Tyle lat Remedy pisało grę na X360 i nie potrafiło dopieścić tej gry??
Rozumiem że na PS3 mogłoby takie coś być bo trudniej się piszę ale na X360 na której
się pisze podobnie jak na PC??
Coś czuję że wersja PC to kwestia czasu.

Who cares. Żeby się fajnie grało tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 15:11, Slappy napisał:

Cholera jasna. Tyle lat Remedy pisało grę na X360 i nie potrafiło dopieścić tej gry??
Rozumiem że na PS3 mogłoby takie coś być bo trudniej się piszę ale na X360 na której
się pisze podobnie jak na PC??


Bez przesady. Piszesz tak jakby to grafika była w AW najważniejsza. ;P Moim zdaniem jest ładnie, nawet bardzo jeżeli gra toczy się w nocy (a z tego co czytałem to zdecydowana większość gry). Klimat panie, klimat - taki Heavy Rain grafiki lepszej nie miał, a właśnie klimatem nadrabiał zaległości.

Dnia 06.05.2010 o 15:11, Slappy napisał:

Coś czuję że wersja PC to kwestia czasu.


I tego ludziom nie mających dostępu do X360 życzę, choć jestem praktycznie pewien że tak się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem skąd tak brzydka grafika :). Zobaczcie sobie na tvgry.pl tam jest jakieś 10 razy lepsza :). Sam redaktor dziwił się, że można jeszcze zrobić tak piękną grę na 5 letnią konsolę. Z kolei jak były filmiki za dnia to też wyglądało to lepiej. Coś mi pachnie jakimiś starymi screenami, albo kablem RGB ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 19:00, Xjumpaytech napisał:

Szczerze mówiąc to nie wiem skąd tak brzydka grafika :). Zobaczcie sobie na tvgry.pl
tam jest jakieś 10 razy lepsza :). Sam redaktor dziwił się, że można jeszcze zrobić tak
piękną grę na 5 letnią konsolę. Z kolei jak były filmiki za dnia to też wyglądało to
lepiej. Coś mi pachnie jakimiś starymi screenami, albo kablem RGB ;).

Coś mi pachnie że gra w ruchu wygląda lepiej, niż na screenach co chyba oczywiste - przykład? GoW3 na screenach paskuda w ruchu Ohy i Ahy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim tak prawie jest. No oczywiście prócz takich odpicowanych screenów, gdzie potem jest zaskoczenie, że gierka wygląda paskudnie(w porównaniu do nich). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 18:31, Niflheim napisał:

> Cholera jasna. Tyle lat Remedy pisało grę na X360 i nie potrafiło dopieścić tej
gry??
> Rozumiem że na PS3 mogłoby takie coś być bo trudniej się piszę ale na X360 na której

> się pisze podobnie jak na PC??

Bez przesady. Piszesz tak jakby to grafika była w AW najważniejsza. ;P Moim zdaniem jest
ładnie, nawet bardzo jeżeli gra toczy się w nocy (a z tego co czytałem to zdecydowana
większość gry). Klimat panie, klimat - taki Heavy Rain grafiki lepszej nie miał, a właśnie
klimatem nadrabiał zaległości.

No w sumie to racja. Ale męczy mnie jednak ten fakt że gra powstawała od 2005 roku i to będzie coś nowego niż znane nam Residenty, Silent Hillsy no i na pewno tak będzie no ale żeby takie gafy były widoczne?? powinno być dopracowane IMO to co widzimy na pierwszym planie.

Heavy Rain nie ma się czego wstydzić nawet na 2010 rok. Wygląda po prostu bardzo dobrze i nigdzie nie ma żadnych wodotrysków. Jednak grafika wszędzie była dopracowana.
W Alan Wake no efekty świetlne po prostu miażdżą starcie jednak taka gafa na pierwszym planie(chodzi mi o ten słupek)? IMO niedopuszczalne.

Dnia 06.05.2010 o 18:31, Niflheim napisał:

> Coś czuję że wersja PC to kwestia czasu.

I tego ludziom nie mających dostępu do X360 życzę, choć jestem praktycznie pewien że
tak się nie stanie.

Może to znowu kolejny ekskluzywny od M$ na określony czas.

Na pewno Alan Wake będzie nominowany jako najlepsza gra na X360 w tym roku. Tego jestem pewien. Alan na pewno gdzieś tam się wciśnie między dobrymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sobie pograłem w Alana. Może mi ktoś powiedzieć, czy ten spojler, który zamieścił ten *&^*&%^& jest prawdziwy? Tutaj ten ^%&^$&^ to zrobił http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=267592&n=20&k=7#km Wiedziałem, że jest chamem, ale nie aż tak, skąd tacy ludzie się biorą. Nic mu nie zrobiłem, prócz prostowania jego przepełnionych nienawiścią postów, a on mi spoileruje grę. Tak w^^&^%^ to dawno nie byłem. Wiem jak czują się posiadacze PS3 co przez takich debili zostali pozbawieni przyjemności z gry. Uważajcie na niego to ostrzeżenie dla Was. Nie czytajcie jego postów, jeśli chcecie zagrać sobie w Alana Wake nie znając wszystkich szczegółów.

PS UŻYTKOWNIK TEN TO mistshoo. A ja tym czasem już szukam sposobu na dopełnienie obietnicy z podpisu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Edytuj ten link i to szybko. Ja się szybko połapałem, że to spojler i doczytałem tylko "Alan wake, przez całą..." - zdążyłem wyłączyć. Ale inni mogą nie mieć tyle szczęścia. Chcąc nie chcąc, sam w ten sposób zepsułeś wielu osobom grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się