Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No cóż posiadacze PS3 się odgrywają za spoilerowanie Heavy Rain. OMG ileż to ludzi pisało nazwisko Origami Kilera.
Nie ważne kto. Ważne że w ogóle coś takiego miało miejsce.

Mi to tam wisi. Siedzę z boku i się śmieje bo mnie akurat spoiler w Heavy Rain nie dotyczy. Jednak patrząc na zakończenie...Gdyby ktoś mi je zdradził przed zagraniem to faktycznie jest konkretny powód do zdenerwowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:39, wsaadman napisał:

Cholera. Edytuj ten link i to szybko. Ja się szybko połapałem, że to spojler i doczytałem
tylko "Alan wake, przez całą..." - zdążyłem wyłączyć. Ale inni mogą nie mieć tyle szczęścia.
Chcąc nie chcąc, sam w ten sposób zepsułeś wielu osobom grę.


Nie mogę tego edytować już, jego posta też nie usunę. Tak może moderator się tym zajmie. !!!APELUJE NIE CZYTAJCIE JEŚLI NIE CHCECIE SOBIE PSUĆ ZABAWY! Chodzi mi o to, że jeśli ktoś wie, to czy mógłby mi powiedzieć, czy to jest spojler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:44, Slappy napisał:

Mi to tam wisi. Siedzę z boku i się śmieje bo mnie akurat spoiler w Heavy Rain nie dotyczy.
Jednak patrząc na zakończenie...Gdyby ktoś mi je zdradził przed zagraniem to faktycznie
jest konkretny powód do zdenerwowania.

Ja uczestniczyłem w słynnej gramowej "akcji spojlerowej" dosłownie 15 minut po tym, jak pudełko z HR przyniosłem ze skrzynki na biurko. Nawet nie odpakowałem folii. Miałem ochotę dokonać zamachu terrorystycznego i wysadzić internet w powietrze :D
@Piotrek_K
Ale sam fakt, że podał link ; ]. Dokładnie tak samo jak z HR - tutaj link w temacie ogólnym, tu nagle w temacie o PS3, tutaj o konsolach a tam w kwasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:47, wsaadman napisał:

Ja uczestniczyłem w słynnej gramowej "akcji spojlerowej" dosłownie 15 minut po tym, jak
pudełko z HR przyniosłem ze skrzynki na biurko. Nawet nie odpakowałem folii. Miałem ochotę
dokonać zamachu terrorystycznego i wysadzić internet w powietrze :D


No, jeśli gra jest tak dopakowana fabularnie jak Fahrenheit to się nie dziwię. W sumie mnie ta cała akcja dziwnie ominęła. Ja tam mu się za to odwdzięczę. Jeszcze nie wiem jak, ale na pewno to zrobię. Ja niestety szybko czytam (kurs szybkiego czytania) no i jeszcze się nie zorientowałem o czym czytam jak wszystko wiedziałem. Mam nadzieję, że moderator się tym zajmie jednak, nawet mimo tego, że jest to gramsajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie takie coś.
Cały zadowolony z ogromnym bananem na twarzy przynosisz grę ze sklepu/odbierasz z poczty. Kładziesz na biurku, odpalasz konsolę i w międzyczasie włączasz gram. Już masz odpakowywać pachnącą nowością grę (w twoim wypadku Alana) gdy nagle czytasz (i tutaj treść spojlera jakiegoś najważniejszego wydarzenia w fabule). Cholera człowieka bierze ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przed wydaniem takich gier jak AW czy HR nie powinno się w ogóle zaglądać na fora i tego typu podobne rzeczy. Zawsze znajdzie się jakiś kretyn który walnie spoilerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:56, Kraju napisał:

Dlatego przed wydaniem takich gier jak AW czy HR nie powinno się w ogóle zaglądać na
fora i tego typu podobne rzeczy. Zawsze znajdzie się jakiś kretyn który walnie spoilerami.


Tylko, że ja codziennie od jakichś 4 lat zaglądam na gram ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawdziwe zakończenie to szoker konkretny. Jeśli Remedy przedstawiło to dobrze to kop w szczenę pewnie porównywalny z tym w Fight Clubie (kto oglądał ten wie ocb), więc współczuje jemu głupoty, tobie zepsutej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:54, wsaadman napisał:

Wyobraź sobie takie coś.
Cały zadowolony z ogromnym bananem na twarzy przynosisz grę ze sklepu/odbierasz z poczty.
Kładziesz na biurku, odpalasz konsolę i w międzyczasie włączasz gram. Już masz odpakowywać
pachnącą nowością grę (w twoim wypadku Alana) gdy nagle czytasz (i tutaj treść spojlera
jakiegoś najważniejszego wydarzenia w fabule). Cholera człowieka bierze ; ]

No właśnie teraz coś takiego poczułem :). Co prawda jeszcze nie mam pachnącego pudełka, ale i tak przez chwilę miałem ochotę znaleźć go po IP i wysadzić mu kompa ;). Nie spodziewałem się tego kompletnie. Cóż przy Halo będę ostrożniejszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:57, Dandelion1 napisał:

Jeśli to prawdziwe zakończenie to szoker konkretny. Jeśli Remedy przedstawiło to dobrze
to kop w szczenę pewnie porównywalny z tym w Fight Clubie (kto oglądał ten wie ocb),
więc współczuje jemu głupoty, tobie zepsutej zabawy.

Właśnie zakończenie genialne, mi się podoba. A co do Podziemnego kręgu to... wspaniała końcowa akcja ;)
Edit: @Xjumpaytech - zmień opis w stopce, na "thx za spojler" ;) A co do Halo to nie musisz sie bać o spojlery, wojna ta dotyczyła tylko AW/HR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 22:30, Kaucz napisał:

Edit: @Xjumpaytech - zmień opis w stopce, na "thx za spojler" ;) A co do Halo to nie
musisz sie bać o spojlery, wojna ta dotyczyła tylko AW/HR

Taką mam nadzieję. Gość jest dosyć tępawy. Napisał do mnie na GG, czy warto kupić SC:C, myśli, że nie sprawdziłem jego GG? Heh. No to ja teraz prowadzę wywiad w co jeszcze nie grał ^^. No zakończenie jeśli to prawda to byłoby bardzo fajne, ale jednak wolałbym go nie znać :). Oczywiście jeśli to prawda, bo taki zwrot akcji to mało gdzie jest, nawet w serialach. W sumie niby się zgadzają te fakty ze sobą, ale jednak nie mogę w to do końca uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 20:09, Slappy napisał:

No w sumie to racja. Ale męczy mnie jednak ten fakt że gra powstawała od 2005 roku i
to będzie coś nowego niż znane nam Residenty, Silent Hillsy no i na pewno tak będzie
no ale żeby takie gafy były widoczne?? powinno być dopracowane IMO to co widzimy na pierwszym
planie.


Nazwij mnie kosmitą, ale ja żadnej mega-gafy nie widzę. ;D Słabsza tekstura tu, słabsza tekstura tam - to zdarza się nawet w największych hiciorach. Nie mam pojęcia czemu przyczepiłeś się do tego jednego babola.

Dnia 06.05.2010 o 20:09, Slappy napisał:

Heavy Rain nie ma się czego wstydzić nawet na 2010 rok. Wygląda po prostu bardzo dobrze
i nigdzie nie ma żadnych wodotrysków. Jednak grafika wszędzie była dopracowana.


Oj, czy ja wiem czy bardzo dobrze... Cieszy oko, nie ma się zbyt do czego przyczepić, ale nie jest też specjalnie efektowna. Bardzo dobrze wygląda God of War III. ;>

Dnia 06.05.2010 o 20:09, Slappy napisał:

W Alan Wake no efekty świetlne po prostu miażdżą starcie jednak taka gafa na pierwszym
planie(chodzi mi o ten słupek)? IMO niedopuszczalne.


Strasznie wyolbrzymiasz, ale nie zamierzam się kłócić. ;P Mi żaden babol nie będzie przeszkadzał w grze.

@Xjumpaytech

Szkoda słów na takich ludzi. Mistshoo nie pierwszy raz trolluje, szprajem go.

20100506231154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 11:15, Lex napisał:

> Ma ktoś grę Valkyria Chronicles? Chciałbym poznać jakieś opinie na jej temat.
Cud, miód, orzeszki. ;3 Gra się naprawdę przyjemnie. Gra w ogóle nie nudzi, ma zróżnicowane
misje (atakujesz, bronisz obozów, skradasz się, czy niszczysz "bossów" etc.). Fabuła
jest niezła i japońskim stylu - obowiązkowo wątek romansowy. :3 Wszystko jest ze sobą
logicznie powiązane. BTW. Jeżeli nie lubisz angielskiego dubbingu możesz grać z oryginalnym,
japońskim.

> I chciałbym jeszcze konkretnie się dowiedzieć czy jest wymagająca, jeśli chodzi
o trudność
Na początku gra może się wydawać prostacko łatwa, ale już po ok. 4 misjach możesz się
wykazać swoimi zdolnościami. AI czasem popełnia głupie błędy, a w następnej turze zdejmuje
snajperem 2. twoich podwładnych. RADA NA PRZYSZŁOŚĆ: Save''a można wykonywać również
w trakcie wykonywania misji. W późniejszej fazie gry radzę save''ować na początku każdej
swojej tury, chyba że lubisz powtarzać zadania po kilka razy.

> oraz jak długa jest mniej więcej.
Jedna misja to ok. godzina gry, trochę czasem dłużej. Kampania zawiera 23 misje główne
+ 5 dodatkowych do wykupienia (to nie jest DLC! Przekonasz się o co chodzi jak zagrasz).
Jest jeszcze trochę mapek do skirmishów. Do szczęścia brakuje tylko multiplayera.
Jak masz jeszcze jakieś pytania, to służę pomocą.


Post sprzed paru miechów, wiem, ale mam nadzieję że chęć pomocy nadal aktualna :D.
Dopiero jakiś czas temu dorwałem się do tej gry i miałeś rację, jest cudowna. Fajny turowy system walki, stylowa grafika i fabuła...która jest po prostu rewelacyjna, czasem bawi, czasem smuci, dzięki niej ma się ochotę grać by dowiedzieć się co jest dalej. Jestem aktualnie po 13 akcie, jest dość smutno i niepewnie

Spoiler

Alicja postrzelona przez...swoich?? Nie wiadomo co z nią dalej będzie.

A zostałem zmuszony zrobić sobie cliffhangera w takim momencie. Myślę jednak że zrobię sobie jeszcze dzisiaj w nocy małą sesję ;).

Gra nie idealna bo ma parę mankamentów:
- brak autosava(wiem, ostrzegałeś by pamiętać o zapisywaniu i miałeś rację :P)
- dość długie loadingi(mimo że zdecydowałem o instalacji gry na dysk)
- i tutaj dość mocno subiektywnie, ale dla mnie minusem jest ten, rodem z fantasy, wątek o tych hiper silnych wojowniczkach( wojownikach?) spadkobiercach antycznego ludu. Ta Selvaria mnie naprawdę wkurza...nasuwa mi się pytanie, po co to wszystko? Walka Dawida z Goliatem jest zbyt mało epicka? Ech, tak czy inaczej...

Mam parę pytań:
- Słyszałem że można załadować końcowego sava i zacząć nową grę ze zgromadzonym exp oraz sprzętem. Zginął mi członek drużyny(Selvaria+brak zapisanej gry+lenistwo=bye bye Ted), czy po przejściu gry i załadowaniu końcowego sava będzie on znowu dostępny?

- No i co do tych DLC(dodatkowych misji), gra jeszcze co prawda nieskończona, ale zapytam tak na przyszłość. W jakiej kolejności je brać, które są najlepsze?

- Słyszałeś że Valkyria Chronicles 2 będzie tylko na PSP :x...wtf... ostatecznie mam PSP, ale raczej widziałbym kontynuację na PS3. I głównym bohaterem jest...jakiś 17-latek? No tak, szkolny uczeń. Czyli witaj moje najbardziej znienawidzone japońskie cliché. What a letdown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

Jestem
aktualnie po 13 akcie, jest dość smutno i niepewnie

Spoiler

Alicja postrzelona przez...swoich??
Nie wiadomo co z nią dalej będzie.

A zostałem zmuszony zrobić sobie cliffhangera
w takim momencie. Myślę jednak że zrobię sobie jeszcze dzisiaj w nocy małą sesję ;).

To zostanie całkiem fajnie wyjaśnione, więc graj dalej.

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

Gra nie idealna bo ma parę mankamentów:
- brak autosava(wiem, ostrzegałeś by pamiętać o zapisywaniu i miałeś rację :P)

To mi nie przeszkadzało, lubię sam nadużywać save''owania. ;p

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

- dość długie loadingi(mimo że zdecydowałem o instalacji gry na dysk)

Problem w większości gier SEGI na PS3, chociaż w nowszych tytułach (Yakuza 3, Resonance of Fate) znacznie je skrócono.

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

- i tutaj dość mocno subiektywnie, ale dla mnie minusem jest ten, rodem z fantasy, wątek
o tych hiper silnych wojowniczkach( wojownikach?) spadkobiercach antycznego ludu. Ta
Selvaria mnie naprawdę wkurza...nasuwa mi się pytanie, po co to wszystko? Walka Dawida
z Goliatem jest zbyt mało epicka? Ech, tak czy inaczej...

Ten wątek też ma sensowne wyjaśnienie, do tego dosyć dramatyczny.

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

Mam parę pytań:
- Słyszałem że można załadować końcowego sava i zacząć nową grę ze zgromadzonym exp oraz
sprzętem. Zginął mi członek drużyny(Selvaria+brak zapisanej gry+lenistwo=bye bye Ted),
czy po przejściu gry i załadowaniu końcowego sava będzie on znowu dostępny?

Nie sprawdzałem. Po przejściu gra wylądowała na półce, a teraz leży u kumpla. Pewnie pod koniec tygodnia odzyskam płytę, wtedy odpowiem.

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

- No i co do tych DLC(dodatkowych misji), gra jeszcze co prawda nieskończona, ale zapytam
tak na przyszłość. W jakiej kolejności je brać, które są najlepsze?

Nie kupiłem żadnego, bo to IMHO strata kasy (jak większość DLC). Większość dodatkowych misji odbywa się na starych mapach, fabularnie są średnie. Hard EX Mode to jakaś kpina. Wycięto coś co powinno być od razu w grze. :/ Ewentualnie możesz się skusić na mission pack Selvarii - 3 misje z perspektywy Imperium, ludzie chwalą w necie.

Dnia 10.05.2010 o 23:29, Fatal-X napisał:

- Słyszałeś że Valkyria Chronicles 2 będzie tylko na PSP :x...wtf... ostatecznie mam
PSP, ale raczej widziałbym kontynuację na PS3. I głównym bohaterem jest...jakiś 17-latek?
No tak, szkolny uczeń. Czyli witaj moje najbardziej znienawidzone japońskie cliché. What
a letdown.

To mały pikuś. Przeczytaj sobie o tym (jak skończysz grę, zawiera SPOILERY!):

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić na Wii Rock Band''a lub GH, ale sam nie wiem, które lepsze? Chciałbym zatem wiedzieć jak to jest z ściąganiem nowych utworów. Czy w obu grach jest ono mozliwe oraz ile i czy w ogóle to kosztuje. Na wstepie powiem ze nie interesują mnie serie z GH:

Metallica
Aerosmith
1,2 i 3.


Kusi mnie strasznie Rock Band: The Beattles, ale zdaję sobie sprawę, że w końcu moż się to ostro znudzić, więc chciałbym móc ściągać utwory, ale jeśli się nie da, to sobie daruję tę część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że odpowiem jak już przejdę grę. Ahh...moje refleksje?

Spoiler

Bardzo cieszę się ze szczęśliwego zakończenia. Wiesz, miałem takie złe przeczucie że wszyscy poginą na końcu etc, pojawiło mi się to gdzieś tak po śmierci Isary. Cieszę się że się myliłem, chociaż ten skok do samolotu był...naciągany ;). Nie żebym od czasu do czasu nie lubił złych zakończeń ale akurat tutaj jakoś nie chciałem :P.

No i totalnie nie rozumiem po co Faldio się zabił razem z Maksymilianem?? Jeśli koniecznie już chciał go zabić to mógł go tam wepchnąć do tej przepaści i już :p...to trochę jak w MGS4 z Raidenem, może niedokładnie ale podobna sytuacja, nie wiem czy grałeś?


Dnia 11.05.2010 o 00:09, Lex napisał:

Nie sprawdzałem. Po przejściu gra wylądowała na półce, a teraz leży u kumpla. Pewnie
pod koniec tygodnia odzyskam płytę, wtedy odpowiem.

Sprawdziłem to sam przed chwilą, sprzęt przechodzi, pojawiły się nowe bonusy, gra wręcz namawia żeby zagrać w nią jeszcze raz :D. Tylko nie wiem czy ten Ted żyje czy nie. Command Room sprawdzałem ale go nie było, trochę innych osób zresztą też więc nadal niewiadoma.

Dnia 11.05.2010 o 00:09, Lex napisał:

Nie kupiłem żadnego, bo to IMHO strata kasy (jak większość DLC). Większość dodatkowych
misji odbywa się na starych mapach, fabularnie są średnie. Hard EX Mode to jakaś kpina.
Wycięto coś co powinno być od razu w grze. :/ Ewentualnie możesz się skusić na mission
pack Selvarii - 3 misje z perspektywy Imperium, ludzie chwalą w necie.

Hej a co ten Hard EX Mode robi?
Póki co nie planuję żadnych zakupów, ale może kiedyś jak będę miał zbędną kasę na karcie.

Dnia 11.05.2010 o 00:09, Lex napisał:

To mały pikuś. Przeczytaj sobie o tym (jak skończysz grę, zawiera SPOILERY!):

.

Spoiler

Fail...no ale przynajmniej te zombiaki nie uczestniczą w fabule.


Failem jest też inny news z tej stronki :D.

Valkyria Chronicles 2: “We Have Too Many Male Fans”
http://tinyurl.com/yz3aw9p

Dobrze to podsumował jeden z komentarzy:
"What a smart marketing decision - to make a sequel for just 5% of their initial customers."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 22:53, Fatal-X napisał:

Hej a co ten Hard EX Mode robi?

Sam sobie poszukałem.

"Hard EX Mode – fight your way once again through the entire Imperial army, where the enemies are more lethal and your main tank Edelweiss is unavailable. You''ll have to be more strategic in order to overcome your opponents."

Poziom trudności ''super hard'' dla skrimishów...mogli się lepiej postarać. Ten DLC z Selvarią rzeczywiście wygląda chyba najciekawiej ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Red Dead Redemption w HD. Spieszcie się z oglądaniem, bo T2 i Rockstar szybko usuwają filmiki.
http://www.youtube.com/watch?v=2RHU7kX_fIU
Moje spostrzeżenia:
- Marston, jak Niko, ma problemy z grawitacją przy skręcaniu
- Graficznie wygląda lepiej od GTA4, wszystko wydaje się ostrzejsze, pole widzenia wyraźnie większe
- brak spadków framerate''u, stałe 30 klatek/s
- Strasznie mnie wkurza akcent postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się