Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2010 o 18:06, Xjumpaytech napisał:

> Tu się mylisz. Korzystanie z internetu i innych opcji psn zostanie darmowe.
Plasytation
> Plus wprowadza tylko dodatkowe opcje.
>
> http://tnij.org/psplus

Hmm Czy ja powiedziałem o multi? Na XBL korzystanie z Internetu też jest darmowe. Akurat
PSN+ wprowadza to samo co XBL miało od zawsze, czyli szybszy dostęp do dem, nie wiem
co oznacza "automatyczne pobieranie wersji demo" i tej całej reszty? Czyli, że nie musisz
siedzieć i klikać w krzyżyk? No, bo ściąganie samo w sobie jest automatyczne. "Pobieranie
gier"? Że jak? Chodzi tu o coś w stylu GoD na Xboxie? Rabaty, są co tydzień inne, często
na różnych imprezach są obniżane ceny kilku-kilkunastu gier Arcade, DLC też. Tylko, że
za Xbox Live płaci się wg dzisiejszego oficjalnego cennika 12€ za rok (bo jest,
że 1€ za miesiąc). Dlatego mówię, że obie usługi są płatne.

PSN+ nie wprowadza niczego co wcześniej miał XBLgold. Posiadacze golda nie dostają 4 gier miesięcznie za free - jedna normalna, jeden ps1classic i dwa minisy. To jest właśnie największa zaleta PSN+. Oprócz tego premium themy i inne gówienka upiększające xmb również za dramo. Do tego wcześniejszy dostęp do dem i możliwość grania w, prawdopodobnie wszystkie możliwe bety. Aaa no i jeszcze triale, ma być opcja pełnego dostępu do gry przez godzinę. Ściągasz, testujesz przez godzinkę - kupujesz / nie kupujesz. I mowa była o pełnoprawnych tytułach. Ciekawe czy rzeczywiście będzie można każdą grę ściągnąć na godzinkę w całości, czy tylko wybrane tytuły ( pewnie te od sony ). Stawiam na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 19:05, krak2610 napisał:

PSN+ nie wprowadza niczego co wcześniej miał XBLgold. Posiadacze golda nie dostają 4
gier miesięcznie za free - jedna normalna, jeden ps1classic i dwa minisy. To jest właśnie
największa zaleta PSN+.

Czy ja wiem? Z tego, co czytałem, działa to tylko na zasadzie dzierżawy. Przestajesz płacić - tracisz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 20:53, Dared00 napisał:

> PSN+ nie wprowadza niczego co wcześniej miał XBLgold. Posiadacze golda nie dostają
4
> gier miesięcznie za free - jedna normalna, jeden ps1classic i dwa minisy. To jest
właśnie
> największa zaleta PSN+.
Czy ja wiem? Z tego, co czytałem, działa to tylko na zasadzie dzierżawy. Przestajesz
płacić - tracisz wszystko.

Tracisz gry, które dostałeś za free. To co kupiłeś z upustem dostajesz na zawsze.
Ah, Ci którzy wykupią abo. na 12 miechów w pierwszych kilku dniach ( sprawdzić dokładnie bo nie pamiętam) dostają za free Little Big Planet ( na zawsze). Fajna opcja.
Ja jeszcze nie wiem czy wezmę PSN+, swego czasu jak głupi kupowałem gry z PSS, jeśli teraz mam dostać drugi raz to samo to mam takie coś gdzieś. Jeśli będą dawać nowości to raczej się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:01, WeziWoo napisał:

Jak myślicie - kupić Xboxa 360 teraz czy poczekać na jego nowszą wersję?

Poczekaj. Nowy Xbox kosztuje tyle samo, a jest cichszy, zużywa mniej prądu i jest mniej awaryjny podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:01, WeziWoo napisał:

Jak myślicie - kupić Xboxa 360 teraz czy poczekać na jego nowszą wersję?


Zależy. Nowy kosztuje tyle samo, jest cichszy, zuzywa mniej pradu, ma wifi i twardy 250 gb ... tylko znając dokonania MS w tej dziedzinie, pierwsze modele pewnie będą się im pieprzyć na potęgę ... więc ja brałbym albo starą wersję, która jest sprawdzona, albo poczekał z 3 miesiące od premiery nowego i sprawdził czy będą awarie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:17, Taikun napisał:



Nie zgodzę się. To, że jest nowa obudowa nie oznacza, że jest nowy sprzęt, który można "spieprzyć". To po prostu kolejny etap ewolucji Xboxa (Zephyr, Falcon, Jasper, Slim) z mniejszym zużyciem prądu. A kolejne modele były coraz lepsze. Więc moim zdaniem śmiało możesz brać Slimkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:25, Wemidius napisał:

>

Nie zgodzę się. To, że jest nowa obudowa nie oznacza, że jest nowy sprzęt, który można
"spieprzyć". To po prostu kolejny etap ewolucji Xboxa (Zephyr, Falcon, Jasper, Slim)
z mniejszym zużyciem prądu. A kolejne modele były coraz lepsze. Więc moim zdaniem śmiało
możesz brać Slimkę.


Ja dodam jeszcze, że chyba on słabo zna ten MS, bo pierwszy Xbox to potrafił dużo przeżyć, gdy PS2 sypała się na potęgę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj, oj, xboty atakują na każdym kroku ... prawda jest taka że X360 psuł się na potęgę, ulepszenia danego systemu jak Z,F,J to raczej coś innego niż całkowite zmniejszenie modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:45, Taikun napisał:

oj, oj, xboty atakują na każdym kroku ... prawda jest taka że X360 psuł się na potęgę,
ulepszenia danego systemu jak Z,F,J to raczej coś innego niż całkowite zmniejszenie modelu


Oj, oj, nie musisz zaraz krzyczeć i tupać nogami. Swojego X360 sprzedałem jakiś czas temu i zakupiłem PS3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:34, Xjumpaytech napisał:

Ja dodam jeszcze, że chyba on słabo zna ten MS, bo pierwszy Xbox to potrafił dużo przeżyć,
gdy PS2 sypała się na potęgę :).

Pierwszy Xbox sypał sie do bólu, mało który przetrwał do dziś. To samo z pierwszymi wersjami X360, albo i gorzej. PS2 może sie psuło i to często, ale nie tak jak X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:00, Kaucz napisał:

Pierwszy Xbox sypał sie do bólu, mało który przetrwał do dziś. To samo z pierwszymi wersjami
X360, albo i gorzej. PS2 może sie psuło i to często, ale nie tak jak X360 :)


Ja słyszałem z kolei, że pierwszego Xboxa to można było młotkiem potraktować i działał :). Nie miałem z nim doświadczeń, bo nie interesowałem się wtedy rynkiem konsolowym zbytnio. Tyle co raz na jakiś czas kolega mi pożyczył PS2, Xboxa to nikt nie miał akurat, ale na forach często dosyć czytam o tym, że pierwszy Xbox był "niezniszczalny". W tych czasach to byłem rasowym PCtowcem, ale jak wyszła nowa generacja to naglę mi spadł z nieba pomysł na Xboxa 360 i w sumie nie żałuje, bo mam dzięki temu spokój z upgrade''m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy model X360, ten Core to straszny shit, dobrze, że od bardzo dawna go nie produkują, czyli bodajże od pojawienia się Arcade w 07 roku. W ogóle dopóki nie wprowadzili NXE i instalacji gier na dysk to xbox mocno posysał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:12, The_Nemezis napisał:

Po co ci kod jak masz golda^^

Dla kumpla z którym chce pobrać i zrobić parę aczivów przy okazji. ;) Skończył mu się gold, a niedługo będzie wymieniał xboxa a plejaka, a potem znowu plejaka na xboxa i nie opłaca mu się golda teraz kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:15, Albii napisał:

a niedługo będzie wymieniał xboxa a plejaka, a potem znowu plejaka na xboxa i nie
opłaca mu się golda teraz kupować.


A co to twojego kolegę zmotywowało to takich nietypowych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się