Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2010 o 00:46, Albii napisał:

Jeżeli chcesz kupowac nówki to lepiej inwestować w tego nowego klocka.


no ale: nowy klocek ten slimka bedzie kosztowal okolo 1tysiaka,to jaspery elitki czy tam premium potanieja jeszcze bardziej i za 500-600pln sie dostanie.
Jestem bardziej sklonny kupic nowa slimke,ale to wszystko zalezy niestety od finansow;( zobaczymy jak wyjdzie.Premiera slimki 16lipca jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiumy nie są już produkowane, a Elite stoi teraz po 900zł, to wg. mnie max do 800zł zejdzie. "Slimka" ma zdecydowanie lepsze chłodzenie, ponad dwa razy większy dysk, no i Wi-Fi. Dysk 250gb do "starego" xboxa to 200-300zł Wi-fi pomijając problemy z dostępnością to ponad 200zł, no i poprawionego chłodzenia też nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 01:02, Albii napisał:

Premiumy nie są już produkowane, a Elite stoi teraz po 900zł, to wg. mnie max do 800zł
zejdzie. "Slimka" ma zdecydowanie lepsze chłodzenie, ponad dwa razy większy dysk, no
i Wi-Fi. Dysk 250gb do "starego" xboxa to 200-300zł Wi-fi pomijając problemy z dostępnością
to ponad 200zł, no i poprawionego chłodzenia też nie kupisz.


To bede zbieral na slimke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, czy w ModNation Racers na PS3 jest wybór wersji językowej? Chcę ustawić w 100% na angielską, a doszły mnie słuchy że jednak nie ma wyboru w polskim wydaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. szwagier przyjeżdża i oprócz picia chcielibyśmy trochę pograć - polecicie jakieś gry na dwie osoby na jednym telewizorze. Mam kilka gier na 2 osoby ale może mnie czymś zaskoczycie (mam: Fight Night Round4, LBP, Tekken 6).

Ps. co pić lepiej w czasie grania: wódkę, piwo, a może kulturalnie wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:34, BluesBoy napisał:

Ekhm.. szwagier przyjeżdża i oprócz picia chcielibyśmy trochę pograć - polecicie jakieś
gry na dwie osoby na jednym telewizorze. Mam kilka gier na 2 osoby ale może mnie czymś
zaskoczycie (mam: Fight Night Round4, LBP, Tekken 6).

Cóż PES 10 :)

Dnia 30.06.2010 o 12:34, BluesBoy napisał:

Ps. co pić lepiej w czasie grania: wódkę, piwo, a może kulturalnie wino?

Nie ma to jak przed TV pić piwko, do szczęścia potrzebne tylko chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:34, BluesBoy napisał:

Ekhm.. szwagier przyjeżdża i oprócz picia chcielibyśmy trochę pograć - polecicie jakieś gry na dwie osoby na jednym telewizorze. Mam kilka gier na 2 osoby ale może mnie czymś zaskoczycie (mam: Fight Night Round4, LBP, Tekken 6).

Jakieś strzelanki z co-op''em ? RE5, CoD MW2 ? Co do propozycji Kaucza, to Fifa lepsza. ;]

Dnia 30.06.2010 o 12:34, BluesBoy napisał:

Ps. co pić lepiej w czasie grania: wódkę, piwo, a może kulturalnie wino?

Nachosy z dipem i chłodna coca-cola. <3 A jak już to piwo + chipsy. Ew. dobra herbatka. Jak nie poszczęści się w grze, to przynajmniej herbatka będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pici przy konsoli najlepsze jest piwo - jeżeli nie muszą to być koniecznie alkohole, to polecam Mountain Dew - tylko w puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Tymbarka ;). Co do gier również uważam, że Fifa lepsza. Ja polecam UFC 2010, tylko, że z tego co widziałem to trochę trudne są te kombosy, nie wiem jaka jest cała gra, ale w sklepie sobie popykałem z kolegą i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:34, BluesBoy napisał:

Ekhm.. szwagier przyjeżdża i oprócz picia chcielibyśmy trochę pograć - polecicie jakieś
gry na dwie osoby na jednym telewizorze. Mam kilka gier na 2 osoby ale może mnie czymś
zaskoczycie (mam: Fight Night Round4, LBP, Tekken 6).

Ps. co pić lepiej w czasie grania: wódkę, piwo, a może kulturalnie wino?

Kupuj Fife i zgrzewki browarów! Plus to co już masz i możecie grać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo, co w przypadku jedynki. Nawet nie ma co porównywać z Uncharted.

Znaczy się, ''to samo''. Naturalnie, mamy progres, rozwój, poprawiono nieco rzeczy - ale to wciąż ten sam, cienki styl producenta, który nie jest w stanie w interesujący sposób przedstawić historię gry, posługując się beznadziejną reżyserką i scenami, które może i są fajne, ale już sposób ich ukazania przypomina robociznę zapalonych dziesięciolatków.

... Po jedynce, na pewno nie sięgnę po dwójkę. Widzę, że to taki "Girsowy" sequel - Bigger, Better and & More Badass. Jak dla mnie, o wiele za mało.

Spoiler

Pamiętacie to, co było pod koniec gry? Scena w której okazuje się, że wesoły dziadzia to tak naprawdę Cole. Niesamowite, jak w tej scenie były widoczne te starania twórców, to usilne dążenie do poruszenia gracza, zwrócenia uwagi na to, jaki niesamowity zwrot wykonała fabuła w tym momencie.
... A ja siedziałem przed telewizorem i tylko czekałem, aż skończy się cut-scenka, bo jedyne, co cisnęło mi się na usta, to 'i don't give a shit'. Pomysł na historię - nieco na siłę, ale względem innych gier jest po prostu 'ciekawy'. Ale z takim wykonaniem, to nawet Pac-Man wyprzedza inFamousa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadasz ww3pl ... infamous to chyba pierwszy sandbox, który mnie wciągnął, nie fabułą a właśnie bardzo dobrym gameplayem, po trailerze z inf2 czuję że będzie zajebiscie. Gra wygląda jakby infamous spotkało U2 - i w to mi graj, jedyne czego żaluje to faktu ze premiera dopiero 2011 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sandboksy, to frajda z gry opiera się w nich jedynie na swobodzie, ograniczonej możliwościami głównego bohatera. Nie wiem jak Tobie, ale mnie już w trakcie przechodzenia głównego wątku znudziły się te wszelkie ''bajeranckie'' skoki, bieganiny, przejażdżki pociągami i ciągłe walenie piorunami. A jeżeli to już nie daje nam frajdy, to przyjemność można już czerpać tylko z narracji i samej historii przedstawionej grze.

... a skoro to leży, to czym się pocieszać? Gra leży i zbiera kurz na półce, nie mam zamiaru więcej wkładać jej do czytnika.

Większą i bardziej 'efektowną' rozpierduchę w stylu 'dowolnym' dawał już moim zdaniem Prototype. Tam nawet po ukończeniu gry wciąż toczyła się walka o miasto, gra stawiała przed nami coraz to nowe, ciekawsze wyzwania, przy których musieliśmy niesamowicie główkować - schematy z każdym, kolejnym razem powoli przestawały się sprawdzać, trzeba było eksperymentować nowymi drogami, umiejętnościami postaci. Storytelling leży? To co, skoro ta 'sanboksowatość' się nie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem najpierw w Prototype, dopiero potem w infamous i mimo że obie gry uważam za dobre, to jednak infamous jest dla mnie znacznie lepsza, po prostu zabawa z piorunami wydała mi się ciekawsza i bardziej to wszystkie jakieś usystematyzowane było w porownaniu do Prototype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie PlayStation 3 i w związku z tym czego mam unikać, czego szukać, jakie gry na start, co dokupić itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się